Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
26. října 2021, svátek má Erik
Strnadovský mlýn

Strnadovský mlýn

Strnadovský mlýn leží uprostřed malebné doliny blízko Sedlčan zasazen do krásné přírodní partie na rozhraní nejjižnější části okresů Příbram a Benešov a na rozhraní středních a jižních Čech, která svým charakterem připomíná Šumavu. Je ideálním prostředím pro relaxaci a aktivní odpočinek.

Strnadovský mlýn není jen penzionem a restaurací, kde se můžete ubytovat a dobře najíst, ale především kouzelným místem, které vás doslova uchvátí. Jde o ideální prostředí pro relaxaci a odpočinek, pro pěší či cykloturistiku, v zimním období dobré podmínky pro lyžování a běžky. V krásném prostředí Strnadovského mlýna můžete rybařit ve vlastním rybníku a na břehu tohoto pstruhového rybníka využít pravé finské sauny.

Vaše děti mohou využit velké zemní trampolíny a herních prvků nebo v zimě vnitřní herny s tobogánem. Dále kromě velkých koní najdete ve mlýně již 4 minihorse, několik stád ovcí, morčata, králíky, kočky ... Po­kud máte týmového ducha, můžete si zahrát be­ach volejbal nebo si vypůjčte kolo a vyberte si z více jak 100 km značených cyklotras. Kolem mlýna vede úplně nová cyklostezka ze Sedlčan až do Prčic. Novinkou jsou též Treehouses – jsou zde 4 – Křemílek, AnnaHouse a 2x Treejagers.

I chuťové buňky se radují v restauraci Penzionu Strnadovský mlýn. Uspokojí zde i toho nejnáročnějšího strávníka. Pokud se chystáte uspořádat velkou akci, ve Strnadovském mlýně jsou připraveni poskytnout vám plný servis. Pro velké skupiny uzavírají areál pro veřejnost a vy si tak můžete užít celou akci v krásné přírodě, nikým a ničím nerušeni. Mají tu bohaté zkušenosti s pořádnáním team buildingů i firemních akcí. Stačí si jen vybrat.

ml.

Vršovice 1, 264 01 Sedlčany
+420 724 120 714
Facebook
Instagram
www.strnadovskymlyn.cz

 

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

VYBRANÉ AKCE

ČTĚTE DÁLE

Pivovar Proud: Pivo, v němž je správná energie

Tento experimentální minipivovar sídlí v Plzni v budově bývalé elektrárny na soutoku řek Mže a Radbuzy. Spojili tedy sílu proudu řeky a energii elektrického proudu, proto Pivovar Proud. Stojí za ním Lenka Straková s Michalem Škodou a ve své práci kladou důraz na kvalitu, experimentování a spolupráci.

Svatojánský Dvůr - Vše, co si jen můžete přát

Svatojánský Dvůr je restaurace a hotel v historické budově v klidné části Prahy 8 Střížkov s výbornou dopravní dostupností a soukromým parkováním. S přípravou teambuildingů, firemních a vánočních večírků, máme mnohaleté zkušenosti.
Reklama
reklama

Michal Kacetl: Víno děláme s respektem k přírodě

Malebné vinařství Kacetl ležící v obci Mackovice na Znojemsku je charakteristické svým přírodním přístupem k vínu a jeho šetrnou výrobou i pěstováním. Majitel Michal Kacetl se pro Pragmoon.cz rozpovídal o technologických postupech při výrobě lahodného moku, lásce ke koním nebo třeba o tom, co ho vlastně k profesi vinaře přivedlo.

Wellness víkend jako stvořený pro ten nejzaslouženější relax!

Užijte si wellness víkend v Luxury Spa Hotel OLYMPIC PALACE, který se nachází v centru lázeňské zóny, jenom pár minut chůze od Mlýnské Kolonády.

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary je jedinečný filmový svátek v prostředí lázeňského města. Filmy z celého světa soutěží v několika kategoriích a jsou hodnoceny jak odbornou, tak i diváckou porotou.