Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
27. ledna 2022, svátek má Ingrid
U Berušky Air: Vzlétněte do oblak

U Berušky Air: Vzlétněte do oblak

Máme pro vás tip na originální vánoční dárek! Člověk touží létat celou historii lidstva, díky Beruška Air si to ale nyní může vyzkoušet opravdu každý. Pod vedením zkušeného instruktora ze střediska pilotního výcviku UBeruškyAir zažijete nefalšované pocity skutečného pilota nejen ve vzduchu, ale i během startu. To vše nyní navíc s 25procentní slevou pro čtenáře Pragmoon.cz.

Zázemí společnosti U Berušky Air se nachází společně s leteckou školou Xair a spolkem AEROVIA na letišti v Hradci Králové. „Pilotování letadel je naše celoživotní vášeň, proto jsme vytvořili web pro naše zákazníky, kteří si chtějí vyzkoušet například pilotovat letadlo či jen poznat v rámci Zážitkového letu krásu naší země, či se naučit létat a získat pilotní průkaz ultralehkého letadla za opravdu výjimečnou cenu,“ říká zakladatel společnosti a pilot Rostislav Daněk.

Zkuste pocit z létání

beruskapasazer.jpg

A jaký zážitek na vás vlastně čeká? Začnete na letišti v Hradci Králové, kde nejdříve absolvujte 30 minut pozemní přípravy. Vysvětlí vám zásady pilotování a před tím, než se vznesete do oblak, si připravíte společně s instruktorem i plán letu. To všechno v krásném prostředí Hangáru 74 či retro Úlu 161. Pak už na 20, 30, 45 či 60 minut vzlétnete a budete plnit simulovanou funkci druhého pilota na předním sedadle vedle kapitána. Vyzkoušíte si několik zatáček, stoupání a klesání letounu s také samotný navigační let po vámi vybrané trase podle časových možností. Po přistání si celý let ještě rozeberete, abyste věděli, zda ve vás náhodou nedřímá budoucí profesionální pilot!

Darujte zážitek v oblacích

uberuskydetail.jpg

Jelikož mají vouchery dlouhou platnost až do konce května 2022, hodí se perfektně jako vánoční dárek. Ostatně takovýhle zážitek si obdarovaní náramně pochvalují, jak může osobně dosvědčit i recenze zákaznice. „Skvělý zážitek pro mého přítele, pan pilot byl moc milý a vstřícný, vše vysvětlil a ukázal. Let si přítel moc užil. Nemáme co vytknout! O adrenalinový zážitek se nám postarala i blížící se bouřka, ale pan pilot je profesionál, takže přistání šlo hladce,“ řekla o nezapomenutelné zkušenosti Dita. Jak celý letecký zážitek vypadá si můžete prohlédnout i na videu.

A pozor! Pro naše čtenáře nyní platí 25% sleva, v nákupním košíku stačí zadat slevový kód: PRAGMOON25.

Kontakt

U Berušky Air

Letiště Hradec Králové, Hangár 74 a Úl 161 

Sídlo firmy: Masarykovo náměstí 538/2, Hradec Králové, 500 02

web: www.uberuskyair.cz

telefon: +420 605 728 328

e-mail: info@uberuskyair.cz

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

VYBRANÉ AKCE

5.2.2022 23:00

Mella Dee

13.2.2022 20:00

Hans Zimmer Live

12.11.2022 00:00

Zimní bruslení

20.6.2022 19:00

Pocta Karlu Gottovi

ČTĚTE DÁLE

Režisérka Věra Herajtová: o připravované inscenaci Smrt v růžovém v Městském Divadlu Kladno

První premiérou Městského divadla Kladno v roce 2022 bude komorní hra Ľubomíra Feldeka Smrt v růžovém. V hlavní roli nejslavnější francouzské šansoniérky Édith Piaf se představí členka souboru Jana Zenáhlíková. Obsazení doplňují hostující Veronika Svojtková a Tomáš Alferi, ten zároveň vytvořil k inscenaci hudební nastudování. Autorem scény a kostýmů je výtvarník Jozef Hugo Čačko. Na připravovanou novinku jsme se zeptali režisérky Věry Herajtové.

Sweet Flow: Darujte zážitek v kuchyni

Taky rádi pořizujete nebo dostáváte dárky z lásky, které prochází žaludkem? Nebo hledáte inspiraci na dárek pro někoho, kdo v kuchyni rád kraluje? Velmi oblíbenou volbou jsou zážitkové poukazy, ale zážitek nemusí být jen adrenalinový seskok s padákem, relaxační hodina masáže nebo únikovka pro ty, kdo mají dobrodružného ducha. Všechny tyto pocity můžete zažít na jednom místě. V kuchyni. Překvapení? Rozhodně ne! Najít ten správný recept je někdy velké dobrodružství, zvlášť když chcete, aby vážně fungoval. Pustit se do pečení chce pak kapku odvahy. Proces pečení rozhodně zvedá hladinu adrenalinu v krvi, zejména pokud jsou v dosahu děti, hladový partner nebo návštěva za dveřmi. A přesto výsledek takového domácího tvoření může být skvělý pocit rovnající se pokoření nejvyšší hory nebo získání zlaté medaile. Proto není náhodou, že v posledních letech se staly hitem online kurzy pečení a vaření. 
Reklama
reklama

Tým e-Finance zabodoval na extrémním světovém závodu 34. ročníku Redbull Dolomitenmann 2021!

Již počtvrté měl koncern e-Finance, a.s. na mezinárodním extrémním závodě Redbull Dolomitenmann v tyrolském Lienzi na startu svůj tým. Respektive letos byly týmy rovnou dva, a to ASS Brno e-Finance a EFI Pivovar. Tento opravdu tvrdý závod, který prověřuje sílu, vytrvalost a pevnou vůli závodníků, má celkem 4 disciplíny. Běh, paragliding, horské kolo a kajak.

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary je jedinečný filmový svátek v prostředí lázeňského města. Filmy z celého světa soutěží v několika kategoriích a jsou hodnoceny jak odbornou, tak i diváckou porotou.

Maruška Veg: Lidé častěji volí rostlinné alternativy

Veganství a hledání neživočišných alternativ v jídle je velký trend posledních let. Food influencerka Marie Donajová se již šest let stravuje vegansky a desetitisíce lidí svými jednoduchými recepty na sociálních sítí inspiruje k hledání dokonalé chuti bez špetky masa.