Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
10. srpna 2022, svátek má Vavřinec
U Berušky Air: Vzlétněte do oblak

U Berušky Air: Vzlétněte do oblak

Máme pro vás tip na originální vánoční dárek! Člověk touží létat celou historii lidstva, díky Beruška Air si to ale nyní může vyzkoušet opravdu každý. Pod vedením zkušeného instruktora ze střediska pilotního výcviku UBeruškyAir zažijete nefalšované pocity skutečného pilota nejen ve vzduchu, ale i během startu. To vše nyní navíc s 25procentní slevou pro čtenáře Pragmoon.cz.

Zázemí společnosti U Berušky Air se nachází společně s leteckou školou Xair a spolkem AEROVIA na letišti v Hradci Králové. „Pilotování letadel je naše celoživotní vášeň, proto jsme vytvořili web pro naše zákazníky, kteří si chtějí vyzkoušet například pilotovat letadlo či jen poznat v rámci Zážitkového letu krásu naší země, či se naučit létat a získat pilotní průkaz ultralehkého letadla za opravdu výjimečnou cenu,“ říká zakladatel společnosti a pilot Rostislav Daněk.

Zkuste pocit z létání

beruskapasazer.jpg

A jaký zážitek na vás vlastně čeká? Začnete na letišti v Hradci Králové, kde nejdříve absolvujte 30 minut pozemní přípravy. Vysvětlí vám zásady pilotování a před tím, než se vznesete do oblak, si připravíte společně s instruktorem i plán letu. To všechno v krásném prostředí Hangáru 74 či retro Úlu 161. Pak už na 20, 30, 45 či 60 minut vzlétnete a budete plnit simulovanou funkci druhého pilota na předním sedadle vedle kapitána. Vyzkoušíte si několik zatáček, stoupání a klesání letounu s také samotný navigační let po vámi vybrané trase podle časových možností. Po přistání si celý let ještě rozeberete, abyste věděli, zda ve vás náhodou nedřímá budoucí profesionální pilot!

Darujte zážitek v oblacích

uberuskydetail.jpg

Jelikož mají vouchery dlouhou platnost až do konce května 2022, hodí se perfektně jako vánoční dárek. Ostatně takovýhle zážitek si obdarovaní náramně pochvalují, jak může osobně dosvědčit i recenze zákaznice. „Skvělý zážitek pro mého přítele, pan pilot byl moc milý a vstřícný, vše vysvětlil a ukázal. Let si přítel moc užil. Nemáme co vytknout! O adrenalinový zážitek se nám postarala i blížící se bouřka, ale pan pilot je profesionál, takže přistání šlo hladce,“ řekla o nezapomenutelné zkušenosti Dita. Jak celý letecký zážitek vypadá si můžete prohlédnout i na videu.

A pozor! Pro naše čtenáře nyní platí 25% sleva, v nákupním košíku stačí zadat slevový kód: PRAGMOON25.

Kontakt

U Berušky Air

Letiště Hradec Králové, Hangár 74 a Úl 161 

Sídlo firmy: Masarykovo náměstí 538/2, Hradec Králové, 500 02

web: www.uberuskyair.cz

telefon: +420 605 728 328

e-mail: info@uberuskyair.cz

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Milan Wimmer: Hostivar je součástí místní komunity

Milan Wimmer je už pět let ředitelem vyhlášeného pivovaru a restaurace Hostivar. Co všechno jeho práce obnáší, jak se popral s covidovým lockdownem nebo na jaké novinky se můžeme těšit, poodhalil v našem rozhovoru.

Družice Planetum-1: jedenáctá česká družice na české dráze

Na palubě cestuje první český loutkonaut. Hurvínek bude s dětmi sdílet zkušenosti z kosmického letu. Z floridského mysu Canaveral na Floridě odstarto-vala 25. května ve 20:35 našeho času raketa Falcon 9 společnosti SpaceX s 59 družicemi na palubě. Jed-nou z nich byla historicky jedenáctá česká/československá družice s názvem Planetum-1, kterou vyslalo Planetum (Hvězdárna a planetárium hl. m. Prahy). Planetum se tak stalo první institucí svého druhu na světě, která operuje vlastní družicí na oběžné dráze.
Reklama
reklama

Záhorie - rozmanitá zem

Záhorie (česky Záhoří) je region na jihozápadě Slovenska, nacházející se v oblasti Záhorské nížiny. Název Záhoří vznikl v 17. století. Záhoří rozděleno na Horní Záhoří, Střední Záhoří a Dolní Záhoří. Díky výhodné geografické poloze a příznivým klimatickým podmínkám Záhoří patří k nejstarší osídleným územím na Slovensku.

Cesta za pivem Karlovarským krajem

Na menších pivovarech je krásné to, že je každý jiný. Kamkoli zavítáte, vždy vás překvapí něco nového. V Karlovarském kraji jich existuje hned několik od těch nejmenších až po ty, co vyvážejí do celé země. Najdete tady klasické ležáky, ale i speciály s vřídelní vodou nebo bylinkami podobnými těm z Becherovky. Každý správný výlet by měl být spojený s ochutnávkou místních specialit. Pokud už vás lázeňské oplatky ničím nepřekvapí, je na čase začít objevovat chutě karlovarského piva.

Degustace domácích vín s výhledem na viniční trať Krásná Hora

V čele rodinného vinařství vyrábějícího vína limitovaných šarží stojí Tomáš Bařina (46), který s rodinou obhospodařuje 3,5 hektarů vlastních vinic v katastru obcí Starý Poddvorov a Čejkovice. „Otec mě už od mala zapojoval do výroby. První víno jsem si sám vyrobil v 16 letech, přičemž své vlastní vinohrady jsem začal obdělávat v roce 1998. Tehdy se jednalo ještě o koníček, v roce 2004 jsem se pak rozhodl věnovat vinařskému řemeslu naplno.“