Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
3. října 2023, svátek má Bohumil
U Berušky Air: Vzlétněte do oblak

U Berušky Air: Vzlétněte do oblak

Máme pro vás tip na originální vánoční dárek! Člověk touží létat celou historii lidstva, díky Beruška Air si to ale nyní může vyzkoušet opravdu každý. Pod vedením zkušeného instruktora ze střediska pilotního výcviku UBeruškyAir zažijete nefalšované pocity skutečného pilota nejen ve vzduchu, ale i během startu. To vše nyní navíc s 25procentní slevou pro čtenáře Pragmoon.cz.

Zázemí společnosti U Berušky Air se nachází společně s leteckou školou Xair a spolkem AEROVIA na letišti v Hradci Králové. „Pilotování letadel je naše celoživotní vášeň, proto jsme vytvořili web pro naše zákazníky, kteří si chtějí vyzkoušet například pilotovat letadlo či jen poznat v rámci Zážitkového letu krásu naší země, či se naučit létat a získat pilotní průkaz ultralehkého letadla za opravdu výjimečnou cenu,“ říká zakladatel společnosti a pilot Rostislav Daněk.

Zkuste pocit z létání

beruskapasazer.jpg

A jaký zážitek na vás vlastně čeká? Začnete na letišti v Hradci Králové, kde nejdříve absolvujte 30 minut pozemní přípravy. Vysvětlí vám zásady pilotování a před tím, než se vznesete do oblak, si připravíte společně s instruktorem i plán letu. To všechno v krásném prostředí Hangáru 74 či retro Úlu 161. Pak už na 20, 30, 45 či 60 minut vzlétnete a budete plnit simulovanou funkci druhého pilota na předním sedadle vedle kapitána. Vyzkoušíte si několik zatáček, stoupání a klesání letounu s také samotný navigační let po vámi vybrané trase podle časových možností. Po přistání si celý let ještě rozeberete, abyste věděli, zda ve vás náhodou nedřímá budoucí profesionální pilot!

Darujte zážitek v oblacích

uberuskydetail.jpg

Jelikož mají vouchery dlouhou platnost až do konce května 2022, hodí se perfektně jako vánoční dárek. Ostatně takovýhle zážitek si obdarovaní náramně pochvalují, jak může osobně dosvědčit i recenze zákaznice. „Skvělý zážitek pro mého přítele, pan pilot byl moc milý a vstřícný, vše vysvětlil a ukázal. Let si přítel moc užil. Nemáme co vytknout! O adrenalinový zážitek se nám postarala i blížící se bouřka, ale pan pilot je profesionál, takže přistání šlo hladce,“ řekla o nezapomenutelné zkušenosti Dita. Jak celý letecký zážitek vypadá si můžete prohlédnout i na videu.

A pozor! Pro naše čtenáře nyní platí 25% sleva, v nákupním košíku stačí zadat slevový kód: PRAGMOON25.

Kontakt

U Berušky Air

Letiště Hradec Králové, Hangár 74 a Úl 161 

Sídlo firmy: Masarykovo náměstí 538/2, Hradec Králové, 500 02

web: www.uberuskyair.cz

telefon: +420 605 728 328

e-mail: info@uberuskyair.cz

ČTĚTE DÁLE

Trojnásobná mistryně České a Slovenské republiky v surfingu Jana Kašová

„Mnohokrát jsem řekla, že do nějaké vlny nejdu, protože jsem měla strach. Voda je živel, jsou tam kameny, nebezpeční živočichové… Je důležité vědět, na co člověk má a na co ne,“ říká nejlepší česká surfařka Jana Kašová, která tráví téměř každý den několik hodin v oceánu, kde na prkně sjíždí jednu vlnu za druhou…

Na pražském Výstavišti proběhne CHILLI FEST a ASIA FOOD festival

Sobota 7. října bude na pražském Výstavišti ve znamení CHILLI FESTu. Akce s celodenním doprovodným programem bude mít významný vrchol: duel, v rámci nějž se budou pojídat nejpálivější chilli papričky světa. Zúčastní se ho mistr světa a držitel několika rekordů zapsaných v Guinnessově knize Mike Jack (Mike Jack Eats Heat) nebo aktuální evropský šampión z Itálie Giancarlo Gasparotto, který je známý jako Jack Pepper.

SUKHISHVILI - Gruzínský národní balet v ČESKÉ REPUBLICE!

Nový celovečerní program a jedinečná atmosféra zanechají nezapomenutelné dojmy!

Lucie Bílá představuje svou Srdeční záležitost

Přípravy uvedení nového muzikálu Srdeční záležitost v Divadle Lucie Bílé pomalu směřují ke svému konci. Na jevišti scény v pražské Karlově ulici v těchto dnech pod vedením režiséra Antonína Procházky a choreografky Ivany Hannichové probíhají poslední zkoušky a ladí se finální detaily před slavnostní premiérou. Ta se uskuteční již ve čtvrtek 28. září v Den české státnosti.

Městské divadlo Kladno: říjen plný hlouposti a setkání s ďáblem

Pro milovníky divadelních představení tu máme velkou pozvánku do Městského divadla Kladno. Začátkem října si nenechte Jak jsem potkal ďábla, nebo Eva tropí hlouposti.

Snímky o blízké budoucnosti, osobnostech architektury a designu i masterclass. Začíná mezinárodní festival Film a architektura.

Dvanáctý ročník festivalu Film a architektura s hlavním tématem Konstrukce bude ve dnech 29. 9. – 4. 10. 2023 k vidění jak v zavedených kinech, tak na netradičních lokacích v celkem 29 městech po celé České republice a na Slovensku. V rámci více než 80 promítání nabídne téměř 40 krátkých a celovečerních snímků z celého světa. Doprovodný program bude obohacen o přednášky, hudební performance a především debaty se zahraničními tvůrci i architekty.