Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
16. července 2024, svátek má Luboš
U Berušky Air: Vzlétněte do oblak

U Berušky Air: Vzlétněte do oblak

Máme pro vás tip na originální vánoční dárek! Člověk touží létat celou historii lidstva, díky Beruška Air si to ale nyní může vyzkoušet opravdu každý. Pod vedením zkušeného instruktora ze střediska pilotního výcviku UBeruškyAir zažijete nefalšované pocity skutečného pilota nejen ve vzduchu, ale i během startu. To vše nyní navíc s 25procentní slevou pro čtenáře Pragmoon.cz.

Zázemí společnosti U Berušky Air se nachází společně s leteckou školou Xair a spolkem AEROVIA na letišti v Hradci Králové. „Pilotování letadel je naše celoživotní vášeň, proto jsme vytvořili web pro naše zákazníky, kteří si chtějí vyzkoušet například pilotovat letadlo či jen poznat v rámci Zážitkového letu krásu naší země, či se naučit létat a získat pilotní průkaz ultralehkého letadla za opravdu výjimečnou cenu,“ říká zakladatel společnosti a pilot Rostislav Daněk.

Zkuste pocit z létání

beruskapasazer.jpg

A jaký zážitek na vás vlastně čeká? Začnete na letišti v Hradci Králové, kde nejdříve absolvujte 30 minut pozemní přípravy. Vysvětlí vám zásady pilotování a před tím, než se vznesete do oblak, si připravíte společně s instruktorem i plán letu. To všechno v krásném prostředí Hangáru 74 či retro Úlu 161. Pak už na 20, 30, 45 či 60 minut vzlétnete a budete plnit simulovanou funkci druhého pilota na předním sedadle vedle kapitána. Vyzkoušíte si několik zatáček, stoupání a klesání letounu s také samotný navigační let po vámi vybrané trase podle časových možností. Po přistání si celý let ještě rozeberete, abyste věděli, zda ve vás náhodou nedřímá budoucí profesionální pilot!

Darujte zážitek v oblacích

uberuskydetail.jpg

Jelikož mají vouchery dlouhou platnost až do konce května 2022, hodí se perfektně jako vánoční dárek. Ostatně takovýhle zážitek si obdarovaní náramně pochvalují, jak může osobně dosvědčit i recenze zákaznice. „Skvělý zážitek pro mého přítele, pan pilot byl moc milý a vstřícný, vše vysvětlil a ukázal. Let si přítel moc užil. Nemáme co vytknout! O adrenalinový zážitek se nám postarala i blížící se bouřka, ale pan pilot je profesionál, takže přistání šlo hladce,“ řekla o nezapomenutelné zkušenosti Dita. Jak celý letecký zážitek vypadá si můžete prohlédnout i na videu.

A pozor! Pro naše čtenáře nyní platí 25% sleva, v nákupním košíku stačí zadat slevový kód: PRAGMOON25.

Kontakt

U Berušky Air

Letiště Hradec Králové, Hangár 74 a Úl 161 

Sídlo firmy: Masarykovo náměstí 538/2, Hradec Králové, 500 02

web: www.uberuskyair.cz

telefon: +420 605 728 328

e-mail: info@uberuskyair.cz

ČTĚTE DÁLE

Kunovice se vrátí do zlatého věku letectví. Na přehlídce tam představí jedinečnou kolekci uniforem ČSA

Letecké muzeum v Kunovicích bude v sobotu 20. 7. večer patřit fanynkám a fanouškům módy, uniforem a Československých aerolinií. V rámci jedinečné přehlídky nazvané "ČSA se vrací do Kunovic!" tam modelky a modelové předvedou historii této letecké společnosti zhmotněnou v dobových stejnokrojích palubního personálu.

Heineken Balaton Sound 2024 nadchl návštěvníky hvězdným programem i novým uspořádáním areálu

Uplynulý víkend se na břehu jezera Balaton v maďarském Zamárdi konal festival Heineken Balaton Sound. K sobotnímu večeru návštěvnost přesáhla celkově za čtyři dny 100 000 návštěvníků. Publikum zažilo vystoupení jmen jako James Hype, John Newman, Amelie Lens, Paul Kalkbrenner, Reinier Zonneveld, Purple Disco Machine a mnoha dalších. Plážový festival zakončil headliner Timmy Trumpet a jedinečná závěrečná show Q-dance.

FARMAPARK Soběhrdy

Unikátní místo pro rodiny s dětmi, kde poznáte zvířata z farem celého světa a můžete strávit celý den v přírodě. Originální koncept zábavy a přímý kontakt se zvířaty dělá z Farmaparku Soběhrdy skvělé místo pro volný čas rodin s dětmi.

Fenomenální závěr Beats for Love: I díky světové show Davida Guetty v Ostravě padaly rekordy!

Skončil 10. ročník největšího festivalu elektronické taneční hudby ve střední Evropě, Beats for Love. A závěrečná party byla hodná jubilejních narozenin. Kraloval ji zřejmě nejslavnější DJ světa David Guetta, který v Ostravě předvedl dechberoucí vystoupení. A pohled na davy fanoušků daly tušit, že kulaté výročí přineslo i divácký rekord.

Hvězdárna Štefánikova má opět „okno ke hvězdám“

V dubnu letošního roku byl konečně znovu nainstalován zpět do kopule Štefánikovy hvězdárny největší dalekohled. Tento jedinečný přístroj, který váží 5,5 tuny, prošel v uplynulých dvou letech v německé Jeně kompletní renovací. Nejen o jeho renovaci jsme si povídali s vedoucím Štefánikovy hvězdárny Tomášem Proseckým a ředitelem Hvězdárny a planetária hl. m. Prahy Jakubem Rozehnalem.

NeverMore 68 Na Výstavišti letos s podtitulem ženy v disentu

Již třetí ročník kulturně společenského festivalu NeverMore 68 se opět uskuteční na Výstavišti, a to v den výročí 56 let okupace tehdejšího Československa 21.8. od 15.00 do 22.00 hodin. Další ročník vzpomínek na události naší země, které by neměly být nikdy zapomenuty, připravilo Výstaviště Praha ve spolupráci s Ústavem nezávislé žurnalistiky, spolkem Díky, že můžem, Českým rozhlasem Radiožurnál a Post Bellum. Na akci nebude chybět Gulag.cz, týdeník Respekt, Muzeum na demarkační linii v Rokycanech nebo Političtí vězni.cz. Vedle samotné připomínky vpádu vojsk Varšavské smlouvy na naše území bude letos v hlavní roli téma žen v disentu a jejich příběhy a nově bude pro návštěvníky připravena i video stage s tematickými dokumenty a archivními záběry