Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
29. února 2024, svátek má Horymír
Vyhrajte let letadlem s šéfdirigentem Bohemian Symphony Orchestra Prague

Vyhrajte let letadlem s šéfdirigentem Bohemian Symphony Orchestra Prague

Milujete filmy z leteckého prostředí a vše kolem letadel a létání? To my také! A proto jsme do programu zařadili právě filmy Pearl Harbor a Top Gun: Maverick. Stejně tak miluje létání i šéfdirigent Bohemian Symphony Orchestra Prague Martin Šanda, který je sám držitelem pilotní licence PPL (Private Pilot Licence).

000666.jpg

Nyní máte jedinečnou šanci povýšit svůj zážitek z koncertu na vyšší level. Máme pro vás soutěž o unikátní výhru, kterou jinde nenajdete - vyhlídkový let, kde se pozice pilota a kapitána letadla ujme přímo Martin Šanda.
Šanci na výhru má každý divák, který vyplní soutěžní formulář ve foyer Rudolfina před koncertem Hollywood in Prague: Noc filmových melodií 5.3.2024.

banner-05032024-rudolfinum-1_1.jpg

A co vás čeká? Hodinový vyhlídkový let pro dva z letiště Sazená moderním letadlem Daimond DA40 z flotily Fly For Fun. Letadlo je ideální pro lety po Evropě i pro výlety po Čechách. Je plně vybaveno pro přístrojové létání s doletem až 1700 km a cestovní rychlostí 210km/hod. A hlavně je schopno letu po celý rok, letadla jsou vytápěna.

000246.jpg

Stručná pravidla soutěže:
- Soutěže se může zúčastnit každý držitel platné vstupenky na koncert Hollywood in Prague: Noc filmových melodií 05.03.2024 v Rudolfinu.
- Při návštěvě koncertu každý divák, který se chce soutěže účastnit, vyplní soutěžní formulář a tím bude zařazen do slosování.
- Vítězem se stane jeden soutěžící divák, který je zároveň držitelem platné vstupenky a vyplní příslušný soutěžní formulář.
- Pro každé číslo vstupenky je možné vyplnit pouze jeden soutěžní formulář. Formuláře s duplicitními čísly vstupenek budou automaticky a bez náhrady vyřazeny.
- Vylosování proběhne přímo na koncertě 5.3.2024.
- Soutěž je určená pro osoby starší 18 let. V případě, že je výherce mladší 18 let, musí být při vyhlídkovém letu jeho doprovodem výhradně zákonný zástupce výherce.
- výherce dává výslovný souhlas se zveřejněním svého jména a případné fotodokumentace výhry - vyhlídkového letu pro účely propagace Bohemian Symphony Orchestra Prague.

000676.jpg

Fly For Fun – partner soutěže
Letecká škola, která si zakládá na tom, že svoje zákazníky naučí létat. Škola byla založena v roce 1995 z velkého nadšení pro létání. Všichni instruktoři jsou piloti, kteří létání milují a mají zkušenosti s jeho různými podobami. Od létání pro zábavu na ultralehkých strojích až po plně kvalifikované dopravní piloty. Ve Fly For Fun se létá letadly i vrtulníky. Škola vlastní i pohyblivý certifikovaný simulátor pro výcvik dopravních pilotů s věrnou grafikou Prepar 3D od firmy Lockheed Martin, která vám nedovolí poznat, že neletíte ve skutečném letadle. Chcete-li se tedy naučit létat opravdu dobře a bezpečně, jste zde na správném místě.
www.flyforfun.cz

ČTĚTE DÁLE

LEŽ.... aneb komedie o pravdě, hostuje Divadlo VERZE v kladenském divadle

Jak byste se zachovali, kdybyste přistihli svého ženatého kamaráda při nevěře? Ženská solidarita je silná zbraň, ale co když si váš partner myslí, že manželce byste to říkat neměla a má poměrně pádné důvody… Petra Špalková, Jan Dolanský a Petr Lněnička v úspěšné francouzské komedii! Srdečně zveme!.

Comic-Con Prague 2024 odtajnil další hvězdné hosty. Přijede Warwick Davis nebo populární herci ze Star Wars i z Hvězdné brány

V pořadí pátý ročník festivalu popkultury Comic-Con Prague potěší nejen fanoušky legendární space opery Star Wars či ikonické Hvězdné brány. Na začátku dubna budou moci v pražském Universu potkat například i populárního Angličana, který si zahrál ve všech (osmi) dílech Harry Pottera.

Bohemian Symphony Orchestra Prague představí to nejlepší z rockové hudby v O2 universu

Se svým programem Rock in Symphony míří na stage O2 universa jedinečný Bohemian Symphony Orchestra Prague společně se Soundtopia Band, kteří své publikum zvou na unikátní show. Koncert ovládnou melodie těch největších rockových legend. Brzy se navíc dozvíte, který speciální host na show vystoupí.

Noc divadel v březnu jedinečným způsobem připomene Kafku a jeho odkaz

23. března 2024 v Česku proběhne již dvanáctý ročník Noci divadel, tentokrát při příležitosti „kafkovského“ výročí na téma „Proměna“. Divadla a další instituce v celé zemi aktuálně připravují jedinečný program, který diváci ve zbytku sezony nezažijí. Většina scén navíc program uvede zdarma nebo za snížené vstupné.

Roman Říčař: Nakonec jsem tomu úplně propadl

V předloňské sezoně si Roman Říčař na kladenských prknech zahrál sice menší, ale zato dost výraznou roli zhýčkaného Ludvíka XIII. A v Městském divadle Kladno hostuje znovu. Tentokrát však v hlavní roli Jánošíka a navíc v muzikálu Na skle malované, pro který připravil hudební aranžmá a společně s Jiřím Janouchem vedl i korepetice.

Premiéra nové hry v divadle La Fabrika Patrik Děrgel a Jiří Štrébl jako odvrácené tváře naší doby

Tragikomická fraška i znepokujující společenský apel. Steigerwaldova divadelní hra A TAK TĚ PROSÍM, KNÍŽE se po 40 letech vrátí na pražská divadelní prkna. Dramatik v ní přesně a s poetikou a humorem sobě vlastním pojmenovává naší dobu. V holešovické La Fabrice zkouší inscenaci v režii Radima Špačka Patrik Děrgel, Jiří Štrébl, Eva Salzmannová a Anežka Hessová. Premiéry 7. a 8. března.