Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
22. března 2023, svátek má Leona
Zažij lázně jinak

Zažij lázně jinak

Chceš zlepšit svůj život? Je toho na tebe moc? Drtí tě moderní styl života? Zajímáš se o osobní rozvoj? Chceš vědět, co je klíčem k dlouhodobé spokojenosti? Pokud i Vy právě teď hledáte odpovědi na tyto otázky, jste na správném místě. Pomůžeme Vám odpočinout si od každodenního shonu, načerpat novou energii v léčivém prostředí oblíbených lázní Luhačovice a naším cílem bude také předat Vám inspiraci ke zvládání moderního stylu života.

shutterstock-1927171289.jpg

Sestavili jsme pobyt nesoucí pod svým názvem myšlenku celého programu tj. „ZAŽIJ KLID V NEKLIDNÉ DOBĚ". Plán pobytu kombinuje nejrůznější možnosti relaxace a edukačně zážitkové workshopy, ve kterých se dozvíte, co přinesly vědecké výzkumy na téma šťastný a dlouhodobě spokojený život a jakými technikami je možné život zlepšit. Na závěr pobytu zažijete vybrané techniky Mindfullness přístupu. Věříme, že odjedete odpočatí, plní energie a s praktickými návody, jak udělat něco pro své fyzické a psychické zdraví.

shutterstock-167027126.jpg

PROČ HOTEL NIVAMARE?

Lázně Luhačovice jsou oblíbeným místem, do kterého jezdí lidé z ČR i ze světa za účelem odpočinku a léčení. Toto místo nabízí mnoho architektonických skvostů, léčivé prameny, úchvatnou přírodu a širokou nabídku lázeňských služeb. Lázeňský hotel NIVAMARE v Pozlovicích má ambici, být místem, ve kterém se lidé zrelaxují a zároveň se dozví a zažijí nejrůznější aspekty zdravého životního stylu. Za tímto účelem jsme vytvořili relaxačnězážitkový program, který naplno využije potenciál Lázeňského hotelu NIVAMARE, a do kterého se lidé budou rádi vracet. Program „ZAŽIJ LÁZNĚ JINAK" bychom v hotelu NIVAMARE chtěli postupně rozšiřovat o další zajímavé programy pobytů zaměřené na zdravý životní styl a inspirovat Vás tak k osobnímu rozvoji a zvládání moderního stylu života.

210529-evka-neuman-royal-spa-luhacovice-big-00015.jpg

O POBYTU „ZAŽIJ KLID V NEKLIDNÉ DOBĚ"

Prodloužený víkend v termínu od 23. - 26. 3. 2023 je určen pro skupinu 15 - 20 lidí procházející společným programem. Zároveň má každý jednotlivec dostatečný prostor pro individuální relaxaci. Pobytem provází kouč zdravého životního stylu, který zajišťuje průběh celého programu a je po celou dobu k dispozici pro osobní konzultace. Edukačně zážitkovými workshopy provází zkušený psychoterapeut, který má mnohaletou praxi v práci s úspěšnými a vysoce vytíženými lidmi. Program tohoto pobytu bude pestrý. Od úvodního přivítání a seznámení se s hotelem NIVAMARE a městem Luhačovice, přes obohacující workshopy na nejrůznější témata vnitřního rozvoje až po lekce jógy. Nebudou chybět saunové rituály a večerní návštěva stylového dvoupodlažního wellness přímo v hotelu NIVAMARE. Pobyt je vhodný pro aktivní a pracovně vytížené lidi, kteří už delší dobu vnímají negativní vliv moderního stylu života na jejich vitalitu, fyzické a duševní zdraví, kvalitu spánku, výkonnost v práci a domácí pohodu. Chtějí efektivně zrelaxovat a zároveň se v dobrém rozpoložení dozvědět něco inspirativního a užitečného o tom, jak shon každodenního života zvládnout.

www.nivamare.cz

nir.jpg

ČTĚTE DÁLE

Pojizeří a Polabí: po proudu k zážitkům

Turistická destinace Pojizeří a Polabí leží mezi třemi většími městy ve Středočeském kraji – Mladou Boleslaví, Nymburkem a Poděbrady a jak již její název napovídá, nachází se v blízkosti dvou velkých a významných řek – Labe a Jizery.

TOP turistické cíle Slovenska představí veletrhy HOLIDAY WORLD & REGION WORLD

K nejvýznamnější tuzemské akci odvětví cestovního ruchu patří veletrhy HOLIDAY WORLD & REGION WORLD, které proběhnou od 17. do 19. března 2023 v areálu PVA EXPO PRAHA. Partnerskou zemí pro letošní ročník této události je Slovensko, a to přesně při příležitosti 30. výročí rozdělení Československa a vzniku samostatných států. Poutavou expozici našich nejbližších sousedů představí v Letňanech národní agentura SLOVAKIA TRAVEL. Co patří k tamním největším turistickým atraktivitám a rozhodně stojí za poznání?
Reklama
reklama

Luxury Spa Hotel OLYMPIC PALACE: luxus pro každého

Luxury Spa Hotel OLYMPIC PALACE je 5-hvězdičkový luxusní hotel, který si vás získá hned při první návštěvě. Nachází se přímo v centru lázeňského města Karlovy Vary v těsné blízkosti léčivých pramenů.

Na kole za krásami karlovarského kraje

Milujete, když vám vítr čechrá vlasy a pod nohama ubíhá krajina? Vyšlápněte si na cyklovýlet po hřebenech západních Krušných hor a poznejte magickou hornickou krajinu na české i německé straně. Ponořte se do Slavkovského lesa, oázy zeleně a minerálních pramenů.

Městské divadlo Kladno: to nejlepší pro fanoušky divadla

Pro milovníky divadelních představení tu máme velkou pozvánku do Městského divadla Kladno. Začátkem března si nenechte ujít premiéru nové inscenace Klíčovou dírkou slavné britské komedie od Joe Ortona.