Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
29. února 2024, svátek má Horymír
Místo:
Nuselské Blešky
Datum:
6.4.2024 10:00
Cena:
Web:
Rezervujte si jednu jarní sobotu na další setkání všech hledačů pokladů a milovníků haraburdí, starožitností, bazarů a sekáčů.
 Uvítáme zde na 60 prodejců. Přijďte nabídnout své SECOND HAND poklady, můžete je prodávat, swapovat nebo darovat. A jaké můžou být? Jakýkoliv sortiment z druhé ruky, ve slušném a čistém stavu: starožitnosti a veteš, oblečení, doplňky, knihy, vinyly, potřeby do domácnosti, hračky či sportovní vybavení... Nehledáme prodejce občerstvení, nového zboží ani komerční stánky handmade výrobků. K dispozici budete mít cca 1,5 x 1,5 m rovné plochy (počítejte s tím, že v zahradě je trávník nebo udusaná půda), bez vybavení - to si můžete přinést vlastní (např. stůl, štendr, skládací židli na sezení, plachtu na zem…). REGISTRACE PRO PRODEJCE BUDOU OTEVŘENY NA KONCI ÚNORA. Kvůli přetlaku zájemců jsou upřednostněni prodejci s aspoň částečnou nabídkou vintage a starožitné veteše. Prodejní místo je rezervováno až po uhrazení příspěvku ve výši 200 Kč jako daru na činnost spolku Probuďme Nusle - informace k platbě pošleme registrovaným na email. Pro návštěvníky je vstup samozřejmě zdarma! A čeká vás navíc: - výběrová káva a občerstvení - tvořivý workshop - živá kapela - WC ????

ČTĚTE DÁLE

SPA Hotel Imperial Karlovy Vary

V překrásném prostředí lázeňského města Karlovy Vary, kde se historie prolíná s moderním komfortem, stojí Spa hotel Imperial jako symbol luxusu a pohody. Tento architektonický skvost, který stojí hrdě nad srdcem Karlových Varů, je destinací pro ty, kteří hledají únik od každodenního stresu a touží po odpočinku v náruči luxusu. Nechte se uchvátit kouzlem, které hotel Imperial nabízí.

LEŽ.... aneb komedie o pravdě, hostuje Divadlo VERZE v kladenském divadle

Jak byste se zachovali, kdybyste přistihli svého ženatého kamaráda při nevěře? Ženská solidarita je silná zbraň, ale co když si váš partner myslí, že manželce byste to říkat neměla a má poměrně pádné důvody… Petra Špalková, Jan Dolanský a Petr Lněnička v úspěšné francouzské komedii! Srdečně zveme!.

Comic-Con Prague 2024 odtajnil další hvězdné hosty. Přijede Warwick Davis nebo populární herci ze Star Wars i z Hvězdné brány

V pořadí pátý ročník festivalu popkultury Comic-Con Prague potěší nejen fanoušky legendární space opery Star Wars či ikonické Hvězdné brány. Na začátku dubna budou moci v pražském Universu potkat například i populárního Angličana, který si zahrál ve všech (osmi) dílech Harry Pottera.

Bohemian Symphony Orchestra Prague představí to nejlepší z rockové hudby v O2 universu

Se svým programem Rock in Symphony míří na stage O2 universa jedinečný Bohemian Symphony Orchestra Prague společně se Soundtopia Band, kteří své publikum zvou na unikátní show. Koncert ovládnou melodie těch největších rockových legend. Brzy se navíc dozvíte, který speciální host na show vystoupí.

Noc divadel v březnu jedinečným způsobem připomene Kafku a jeho odkaz

23. března 2024 v Česku proběhne již dvanáctý ročník Noci divadel, tentokrát při příležitosti „kafkovského“ výročí na téma „Proměna“. Divadla a další instituce v celé zemi aktuálně připravují jedinečný program, který diváci ve zbytku sezony nezažijí. Většina scén navíc program uvede zdarma nebo za snížené vstupné.

Roman Říčař: Nakonec jsem tomu úplně propadl

V předloňské sezoně si Roman Říčař na kladenských prknech zahrál sice menší, ale zato dost výraznou roli zhýčkaného Ludvíka XIII. A v Městském divadle Kladno hostuje znovu. Tentokrát však v hlavní roli Jánošíka a navíc v muzikálu Na skle malované, pro který připravil hudební aranžmá a společně s Jiřím Janouchem vedl i korepetice.