Škola potápění PADI, nabízející kurzy od začátečníka až po instruktora, prodej výstroje Beuchat, Atomic, Aquatisc, Suunto včetně e-shopu, půjčovna vybavení, cesty za potápěním do všech destinací. Provozujeme také vlastní základnu v Thajsku.
Do Centra Černý Most v Praze míří unikátní model z kostek LEGO®, který nadchne nejen fanoušky Formule 1®, ale i milovníky ikonických stavebnic. Od 18. do 28. září budou mít návštěvníci obchodního Centra Černý Most možnost obdivovat model závodního vozu Ferrari SF-24 v životní velikosti.
Oblíbená stand-up komička a moderátorka Adéla Elbel si užívá nejen vyprodané sály, ale i život manželky a maminky tří dcer ve věku 20, 10 a 1 rok. Právě s nimi se v létě vydala na Svatojakubskou cestu a navzdory cestovním zádrhelům to čtyři parťačky společně zvládly. Teď už Adéla míří za publikem po celé republice se svým druhým celovečerním stand-up speciálem Trojjediná anebo comedy show Na stojáka. Ročně absolvuje kolem 100 vystoupení, k nimž přidává i moderování plesů či firemních akcí.
Firemní a vánoční večírky nejsou jen příležitostí pro zábavu. Dobře naplánovaná párty se může proměnit ve společný zážitek, který stmelí tým a posílí firemní kulturu. Vyžaduje ale dostatek času na plánování a včasný výběr toho správného místa – ty nejžádanější lokace a data bývají vybookované měsíce dopředu.
Na konci listopadu, 27. 11. 2025, zamíří do kin pohádkový příběh pro celou rodinu Zrození alchymistky. Do světa plného kouzel, čarovných lektvarů i alchymie zavedou diváky tvůrci oblíbených snímků Princezen zakletých v čase I, II či Zlatovlásky.
Každý rodič ví, že vybrat správné oblečení pro děti není jen o vzhledu, ale hlavně o pohodlí a praktičnosti. Děti rostou rychle, počasí se mění a oblečení musí zvládnout každodenní dobrodružství. V tomto článku najdete tipy, jak vybírat dětské oblečení podle ročního období, na co si dát pozor a kde hledat spolehlivé možnosti nákupu.
Za 45let si vybudovala silné postavení na poli poctivého hereckého divadla. Minulou sezónou zahájila čerstvou éru s novým vedením, které posouvá intimní divadelní prostor ještě blíže k divákům velmi konkrétními výŘEZy ze současných témat, dotýkajících se každého z nás. Divadlo v Řeznické je místem, kde se setkáte s vynikajícími herci všech generací takřka tváří v tvář, neboť jde o jedno z nejmenších divadel v republice. Že i na malé scéně lze dělat skutečně velké divadlo se musíte přesvědčit osobně.
Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.