Scooter, Wohnout nebo Čokoládový festival

Publikováno 12.11.2018
Další listopadový týden je opět plný zajímavých akcí. V pondělí vystoupí německá kapela Scooter ve Fóru Karlín, zatímco ve středu začne Týden ukrajinského filmu. Ve čtvrtek zahraje nesmrtelná skupina Katapult a v pátek se můžeme těšit na další tuzemské hudebníky - kapelu Wohnout. V sobotu se na Václavském náměstí odehraje Koncert pro budoucnost a neděle bude patřit Frankovi Turnerovi. Inu, opět se máme na co těšit...

Pondělí 12.11.

Scooter 25 Years: Wild and Wicked

 Legendární německá taneční skupina Scooter slaví 25. narozeniny a vy můžete být ve Fóru Karlín u toho! Těšit se tak můete na jejich nejznámější hity i nové písničky.

Koncert začíná ve 21 hodin.

Vstup: od 1290 Kč

Úterý 13.11.

Prago Union / Uchamžik Boombox

 

Hudební uskupení Prago Union vystoupí v Lucerna Music Baru. Kromě Kata a jeho známých hip-hopových hitů se koncertu zúčastní i řada zajímavých hostů - La4, MC Gey či Rest. 

Koncert začíná ve 20 hodin.

Vstup: 290 Kč

Středa 14.11.

Týden ukrajinského filmu

 Kino Ponrepo společně s Evaldem a Atlasem hostí festival ukrajinského filmu, který nabídne to nejzajímavější ze současné i minulé kinematografie této země a ukáže nejdlkežitější historické milníky vč. tě aktuálních z okupace Donbasu a Krymu. 

Festival probíhá od 14. do 20. listopadu.

Vstup: 80 Kč/představení

Čtvrtek 15.11.

Katapult

 Legendární rocková skupina Katapult, založená v roce 1975, má na programu koncert ve Fóru Karlín. Diváci se tak mohou těšit na nejznámější hity, základající člen Miloš Říha navíc bude v příštím roce slavit 70. narozeniny.

Koncert začíná ve 20 hodin.

Vstup: 790 Kč

Pátek 16.11.

Wohnout

 Populární česká hudební skupina Wohnout zahraje v Paláci Akropolis. Na návštěníky tak čeká řada známých hitů v čele s písni Svaz  českých bohemů.

Koncert začíná v 19 hodin.

Vstup: 390 Kč

Čokoládový festival 2018

Galeria Harfa si na víkend připravila festival pro všechy milovníky čokolády. V obchodním domě bude ve stáních na výběr z nejrůznějších druhů této pochoutky, na své si přijdou i milovníci netradičních kombinací.

Festival probíhá od pátku do neděle.

Vstup: ZDARMA

Sobota 17.11.

Koncert pro budoucnost 2018

 Vrcholem Festivalu svobody bude velký koncert na Václavském náměstí. V rámci něho vystoupí Pražský výběr, Barbora Poláková či Prago Union.

Koncert začíná v hodin.

Vstup: ZDARMA

Neděle 18.11.

Frank Turner a The Sleeping Souls (UK)

 Do hudebního kluby Roxy zavítá v neděli večer známý britský hudebník Frank Turner, které doprovodí skupina The Sleeping Souls. Kromě jeho známých hitů se můete těšit i na písně z připravované desky Be More Kind.

Koncert začíná v 19 hodin.

Vstup: 520 Kč