Hooverphonic, 10 let Hard Rock Cafe nebo Enter Shikari

Publikováno 01.04.2019
První dubnový týden v Praze je opět plný zajímavých akcí. V pondělí vystoupí v malé Lucerně belgická skupina Hooverphonic, zatímco ve středu slaví 10 let pražská pobočka Hard Rock Cafe. V pátek je na programu koncert německé Pauly Temple a o víkendu se můžeme těšit na anglickou skupinu Enter Shikari. A neděle bude jako tradičně patřit představení pro ty nejmenší. Inu, opět se máme na co těšit...

Pondělí 1. 4.

Hooverphonic /BE

Lucernu Music Bar opět uvítá obíbenou belgickou kapelu Hooverphonic. Ta letos slaví 25 let své existence a fanoušci se mohou těšit na průřez její tvorbou.

Koncert začíná v 19:30.

Vstup: 790 Kč

Úterý 2. 4.

Magnesia Litera IV 

Již 4. autorský večer s nominovanými v soutěži Magnesia Litera hostí Knihovna Václava Havla. V rámci programu se představí autoři Vendula Borůvková, Štěpán Hobza a Pavla Horáková.

Akce začíná v 19 hodin.

Vstup: ZDARMA

Středa 3. 4.

Hard Rock Cafe Praha - 10. narozeniny

Pražská pobořka Hard Rock Cafe slaví 10 let své existence. Připraven je pro vás bohatý program včetně jukeboxu, DJ´s, narozeninového dortu a několika koncertů. 

Akce probíhá od 11:30 až do nočních hodin.

Vstup: ZDARMA

Čtvrtek 4. 4.

Balónkový podmořský svět

Obchodní centrum Letňany hostí speciální výstavu Balónkový podmořský svět. Ti nejmenjší se tak mohou těšit na pestrobarevný vodní svět složený z nafukovacích balónků.

Akce probíhá až do 14. dubna.

Vstup: ZDARMA

Pátek 5. 4.

Paula Temple (Berlin)

Německá hudebnice Paula Temple se opět vrací do pražského klubu Roxy! Těšit se tak můžete na našlápnutý večírek plný temného techna.

Akce začíná ve 23 hodin.

Vstup: 250 Kč

Sobota 6. 4.

Enter Shikari

Anglická skupina Enter Shikari míří do Fóra Karlín! Na diváky tak čeká směsice žánrů trance, rocku a metalu v podání skupiny existující 16 let, která má na svědomí řadu hitů včetně skladby Destabilise.

Koncert začíná v 19 hodin.

Vstup: 765 Kč

Neděle 7. 4.

Haló. Jacíčku!

Divadlo Orfeus má na nedělním programu loutkovou pohádku pro ty nejmenší. Malý zajíček Jacíček objevuje svět kolem sebe - a vy můžete být u toho!