Čarodějnice nebo The Tap Tap

Publikováno 29.04.2019
Další akcemi nabitý týden nás čeká v Praze. V pondělí je v plánu koncert skupiny Vertigo, zatímco v úterý se budou slavit Čarodějnice. Středa bude patřit pivnímu Máji a ve čtvrtek si na své přijdou fanoušci rocku. V pátek a celý víkend se pak můžeme těšit na Young Film Fest a celý týden uzavře pražský maratón. Inu, opět se máme na co těšit.

Pondělí 29. dubna

Vertigo

Jazzdock hostí koncert jedné z nejoriginálnějších českých skupin jménem Vertigo. Držitelé hudebních cen Anděl tak předvedou to nejlepší, co jejich tvorba nabízí.

Koncert začíná v 19 hodin.

Vstup: od 150 Kč

Úterý 30. dubna

Čarodějnice na Ladronce

Tradiční akce se chystá v pražském parku Ladronka. Kromě opékání špekačků, řadu ohňů včetně hlavní vatry či chutného občerstvení se můžete těšit na bohatý doprovodný program včetně hudební produkce.

Akce začíná ve 14 hodin.

Vstup: ZDARMA

Středa 1. května

5. První pivní Máj

Břevnovský klášter již popáté hostí speciální akci věnovanou českým minipivovarům. V rámci letošního ročníku se představí 20 minipivovarů ze všech koutů Česka.

Akce začíná v 11 hodin.

Vstup: ZDARMA

Čtvrtek 2. května

What We Feel (RU), Tarakany!, Mister X...

Rock Café má na čtvrteční večer přichystanou opravdovou jízdu! V rámci akce se představí několik rockových kapel z Česka i zahraničí. Největším tahákem pak bude vystoupení ruských Whate We Feel.

Akce začíná v 19:30.

Vstup: 200 Kč

Pátek 3. května

The Tap Tap načerno

KC Zahrada hostí výstavní turné černého humoru. Hlavním objektem zájmu kreslířů jsou vtipy o handikapovaných, které mají posílit jejich přijetí v běžné společnosti a přiblížit jí denodenní problémy s tím spajté.

Výstava potrvá až do koncde května.

Vstup: ZDARMA

Young Film Fest

Již potřetí se do Centra současného umění DOX vrací mezinárodní festival pro mladé filmové diváky. Kromě představení nejlepší aktuální evropské filmové tvorby se návštěvníci mohou těšit na řadu workshopů či speciální možnost stát se porotcem a vybrat ten nejlepší snímek roku!

Akce probíhá až do neděle.

Vstup: ZDARMA

Sobota 4. května

Sportovní den pro všechny

Sportovci všech zájmů i věků se mohou těšit na skvělou sportovní akci ve Žlutých lázních! Vyzkoušet si budete moct Cornhole, Slackline či Dračí lodě! 

Akce začíná v sobotu i v neděli v 10 hodin.

Vstup: ZDARMA

Neděle 5. května

Volkswagen Prague Marathon 2019

Další ročník nejslavnějšího českého maratónu je tu! Tisíce běžců ze všech koutů světa se sjedou do centra Prahy, aby si to rozdaly o vítězství.

Běh začíná v 9 hodin.

Vstup: ZDARMA