Otevíračka Náplavky, kvalifikace o EURO nebo Mattoni koktejl festival

Publikováno 04.06.2019
První letní měsíc propukl naplno i s letními teplotami a v Praze se tradičně můžeme těšit na směsici zajímavých událostí. V úterý začíná sezóna letního kina ve Žlutých Lázních, zatímco ve čtvrtek se odehraje festival Riesling Rocks. V pátek se všichni fanoušci fotbalu budou těšit na zápas fotbalové reprezentace proti Bulharsku a v sobotu proběhne Mattoni koktejl festival. Inu, opět se máme na co těšit...

Pondělí 3. 6.

Otevíračka náplavky 

Nejslavnější náplavka Česka zahajuje sezónu! Jako každoročně zde na vás čekají nejrůznější dobroty, točené pivo či koktejly a to vše v nově zrekonstruovaných kobkách. Takže sebou berte akorát deku a třeba hudební nástroj.

Náplavka bude otevřena od rána, ta pravá zábava začně okolo 18. hodiny.

Vstup: ZDARMA

Úterý 4. 6.

Letní kino Yellow cinema - Pot a krev

Sezóna letních kin pomalu startuje a vy se můžete těšit na její zahájení ve Žlutých lázních. Na úterním programu je snimek Pot a krev s Markem Wahlbergem v hlavní roli fitness trenéra, který vymyslel plán jak rychle zbohatnout. Povede se mu to?

Projekce začíná ve 21:30.

Vstup: ZDARMA

Středa 5. 6.

Music Infinity: The Gentleman Loosers

Bratři Samu a Ville Kuukkovi z Helsinek vystoupí v Paláci Akropolis. Dvojice muzinantů těží z odkazu post-rocku, lo-fi, nebo třeba amerického country, jeich hudba je však velmi originální a těžko žánrově zařaditelná.

Koncert startuje v 19:30.

Vstup: od 300 Kč

Čtvrtek 6. 6.

Riesling Rocks 2019

Jedinečná open air party v centru Prahy, v prostoru Senovážného náměstí před Vinografem spoujej dobré víno s kvalitní hudbou, kterou obstará rocková kapela Dum Doobie Doobie Band. K tanci budete mít na výběr z vín od více jak 50 různých ryzlinků.

Akce začíná v 17 hodin.

Vstup: ZDARMA

Pátek 7. 6. 

Kvalifikace EURO 2020: Česko - Bulharsko

Fotbalový stadion na Letné uvítá další část kvalifikace o Mistrovství Evropy ve fotbale. Proti českým borců se představí reprezentace Bulharska.

Zápas začíná ve 20:45.

Vstup: od 290 Kč

Praha Žije hudbou 2019

Největší pražský pouliční festival je po roce zpátky! V ulicích Prahy 1 se tak můžete těšit na umění nového cirkusu a četná hudební vystoupení interpretů jako je Vladimir 518, Ondřej Ruml, Pio Squad a řady dalších.

Akce probíhá až do soboty.

Vstup: ZDARMA

Sobota 8. 6.

Mattoni koktejl festival

Největší český festival nealkoholických koktejlů je opět zpátky! Kromě výborných nápojů se na Staroměstském náměstí můžete těšit na hudební vystoupení Tomáše Kluse, Davida Kollera, Monkey Business a dalších.

Akce začíná ve 14 hodin.

Vstup: ZDARMA

Neděle 9. 6.

Duplex Presents Westbam

 

Další z akcí, které v DupleXu představují současnou elektronickou hudbu a slibují pořádný večírek! Německý DJ a producent WestBam, vlastním jménem Maximilian Lenz, je spojený s německou Love Parade.

Akce začíná ve 23 hodin a potrvá až do šesti hodin ráno dalšího dne.

Vstup: 500 Kč