Nedotknutelní, Keltská noc nebo Luis Fonsi

Publikováno 05.08.2019
I první čistě srpnový týden nabídne především v hlavním městě řadu zajímavých akcí. Hned v pondělí se na letní scéně Divadla Ungelt odehraje představení Jak zabít komika a v úterý se v letním kině Žluté lázně dočkáme dramatu Nedotknutelní. Středa bude patřit koncertu kanadských Much the Same v Crossu a ve čtvrtek v Harrachově startuje Keltská noc. V pátek je na programu koncert Luise Fonsi v PVA EXPO a v sobotu do Epicu dorazí Bassjackers. Celý týden pak uzavře Street Food Jam. Inu, opět se máme na co těšit...

Pondělí 5. 8.

Jak zabít komika

Letní scéna divadla Ungelt uvede představení Jak zabít komika., pojednávající o těžkém osudu stand-up komika. Jednu z hlavních rolí si zahraje Marek Daniel, známý především ze seriálu Kancelář Blaník

Představení začíná ve 20 hodin.

Vstup: 490 Kč

Úterý 6. 8. 

Nedotknutelní

Ž

Tradiční letní kino ve Žlutých lázních nabízí na úterý večer skutečno lahůdku - francouzský film Nedotknutelní, Komediální drama pojednává o  ochrnutém aristokratovi Phillipovi, jemuž seznámení s bláznivým ošetřovatelem doslova změní život.

Projekce začíná ve 21 hodin.

Vstup: 50 Kč

Středa 7. 8.

Much the Same

Středeční večer v Cross Clubu patří punkrockovému nářezu z Kanday a USA. Much the Same byli založeni již v roce 1999 a na svědomí mají tři alba. V rámci večera se představí také kalifornští Hit the Switch a německá punková skupina Straightline.

Koncert začíná ve 20 hodin.

Vstup: ZDARMA

Čtvrtek 8. 8.

Keltská noc

V harrachov,ském areálu skokanského můstku se odehraje další ročník Keltské noci. Během tří dnů se na pódiu prostřídají Monkey Busines, Tři Sestry, Dymytry či Prago Union.

Festival probíhá až do soboty. Program a kompletní informace o vstupném naleznete ZDE.

Vstup: od 700 Kč

Pátek 9. 8.

Mácháč Club Tour

V rámci Mácháč Club Tour se ve Stormu představí řada DJ´s a bude se zajisté jednat o jednoho z největších večírků týdne. 

Akce probíhá od 22 hodin až do 5 ráno.

Vstup: 

Luis Fonsi Live 

Portorický zpěvák Luis Fonsi míří poprvé do Česka - konkrétně do PVA Expo Praha v Letňanech. Fonsi je autorem řady světových hitů včetně nejpřehrávanější písně historie Youtube - Despacito.

Program začíná již v 18 hodin.

Vstup: 1200 Kč

Sobota 10. 8.

Bassjackers

Nizozemská dvojice rozproudí k tanci sobotní noc v hudebním klubu Epic. Bassjackers působí na scéně od roku 2007 a za tu dobu se stačili vypracovat mezi pravidelných TOP 40 DJ´s planety podle žebříčku DJ Mag. 

Akce začíná ve 22 hodin.

Vstup: 320 Kč

Neděle 11. 8.

Street Food Jam

Další Street Food Jam, skromnější verze populární Street Food Festivalu, je opět tu! Před Crossem tak můžete ochutnat řadu specialit nejrůznějších druhů a chybět nebude samozřejmě ani dobré pití. 

Akce probíhá od 10 hodin.

Vstup: ZDARMA