Stand up, Tutanchamon nebo Čajomír fest

Publikováno 19.08.2019
Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a v Praže je na programu opět řada zajímavých událostí. V úterý ve Stromovce proběhne Stand-up v botách, zatímco ve středu si pochutnáme při Latinu na Andělu. V pátek přijede do klubu Epic Gareth Emery a celý víkend probíhá Čajomír Fest. Neděle bude patřit rodinnému programu ve Žlutých lázních. A aby toho nebylo málo, své brány otevírá také výstava Tutanchamon Realexperience. Inu, opět se máme na co těšit...

Pondělí 19. 8. 

Sharkweek

Díky spolupráci s televizním kanálem Discovery Channel si můžete v pondělí večer ve Žlutých lázních vychutnat tři unikátní dokumentární snímky o žralocích. 

Projekce začíná ve 20:30.

Vstup: 50 Kč

Úterý 20. 8.

Stand up v botách

 

Hvězdy známé z Comedy Clubu a televize Stream.cz se spojily pod vedením Lucky Macháčkové a uspořádaly benefiční Stand up v botách ve Stromovce. Vstupné je dobrovolné a výtěžek jde na kočičí útulek.

Akce začíná ve 21 hodin.

Vstup: dobrovolný

Středa 21. 8.

Latino na Andělu

Peší zóna na Andělu se ve středu zaplní kvalitním latinským jídlem. Akci připravila společnost Food Event ve spolupráci s městskou částí a vy se může těšit na nejrůznější dobroty jako jsou tacos, burrito nebo paella.

Akce probíhá od 8 do 20 hodin.

Vstup: ZDARMA

Čtvrtek 22. 8.

Letní kino: Po čem muži touží

Letní kino UPC Max na střeše obchodního centra Černý most má na programu snímek Po čem muži touží. Ten loni natočil režisér Rudolf Havlček a v hlavní roli excelovala Anička Polívková.

Projekce začíná ve 20:30.

Vstup: ZDARMA

Pátek 23, 8.

Gareth Emery

V klubu Epic v pátek vystoupí britský DJ Gareth Emery. Tento muzikant význávající transe má na svědom tři alba a několik písní z čela hitparád.

Párty začíná ve 22 hodin.

Vstup: od 320 Kč

Tutanchamon Realexperience

Národní muzeum hostí speciální výstavu věnovanou životu egyptského faraona Tutanchamona . Ten vládnul ve 14. století před naším letopočtem a jeho krátkou dobu vlády připomene kromě autentických artefaktů také řada interaktivních multimediálních prvků.

Akce probíhá až do konce ledna 2020.

Vstup: 320 Kč

Sobota 24. 8.

Čajomír fest 2019

Již 11, roční festivalu ČarojmírfestStaré purkrabství na Vyšehradě. Vy se můžete těšit na workshopy, ochutnávky čajových specialit, občerstvení a bohatý dorpovodný program. 

Akce probíhá od soboty do neděle.

Vstup: 200 Kč

Neděle 25. 8.

Superkralící

Nedělní program ve Žlutých lázních bude patřit králíkům, přesněji řečeno Superkrálíkům. Rodinnou zábavu zaručí řada závodů a soutěží ušáků v atletických disciplínách.

Akce začíná v 10 hodin.

Vstup: 50 Kč