Machine Gun Kelly, Hip Hop žije nebo Ladronkafest

Publikováno 09.09.2019
Září je v plném proudu a náš program je jako tradičně nabitý zajímavými akcemi. V pondělí se vrací do Fóra Karlín Machine Gun Kelly, zatímco ve středu probíhá na Andělu food festival Zažij Indii. Ve čtvrtek navštíví Futurum američtí Red Baraat a v pátek startuje festival Hip Hop žije. O víkendu se odehraje vinobraní nebo další ročník Ladronkafestu. Inu, opět se máme na co těšit...

Pondělí 9. 9.

Machine Gun Kelly

Jeden z nejpopulárnějších raperů současnosti mří opět do pražského Fóra Karlín! Mladík, který proslul mimojiné svým zpracováním písně Sail, nabízí tradičně nabitou a živou show, při které vtáhne diváky do centra dění. Jako support vystoupí Marpo a jeho Troublegang.

Dveře Fóra Karlín se otevírají v 18:30.

Vstup: 990 Kč

Úterý 10. 9.

Mistrovství světa v královské střižbě 

Další ročník světového šampionátu v tzv. královské střižbě míří do Kayak Beach Clubu. Soutěžící se utkají nejen o prestižní vítězství, ale i řadu hodnotných cen.

Akce začíná v 17 hodin.

Vstup: 150 Kč

Středa 11. 9.

Zažij Indii 

Jednodenní food festival Zažij Indii se odehraje na pěší zóně na Andělu. Kromě tradičních pokrmů, jako je Tikka Masala nebo Tandoori můžete vyzkkoušet i něco z umění indického tance nebo indické módy.

Akce probíhá od 8 hodin až do večera.

Vstup: ZDARMA

Čtvrtek 12. 9.  

Red Baraat 

Americká kapela Red Baraat sklízí celosvětový úspěch pro svůj netradiční mix stylů jazz, hip-hop, punk a tradiční indické hudby. Jejich netradiční tóny si nyní užijete i ve Futurum Music Baru.

Koncert začíná ve 21 hodin.

Vstup: 300 Kč

Pátek 13. 9.

Hip Hop Žije 2019

Další vydání oblíbeného festivalu Hip Hop Žije se odehraje tentokrát na Výstavišti Holešovice. Mezi interpety jsou taková jména, jako je PSH, EGO, Separ, Majk Spirit a mnoho dalších.

Akce probíhá od 18 hodin až do sobotního rána.

Vstup: od 439 Kč

Vinohradské vinobraní 

Sezóna vína je konečně tu a Vinohradské vinobraní se jako tradičně odehraje na náměstí Jiřího z Poděbrad. Kromě špičkových vín ze všech koutů Česka se můžete těšit i na bohatý doprovodný program.

Festival probíhá v pátek i v sobotu.

Vstup: ZDARMA

Sobota 14. 9.

Ladronkafest 2019

Největší rodinný festival Česka míří do parku Ladronka. V rámci programu se uskuteční workshopy bojových sportů, sportovní a dovednostní soutěže. Kromě toho nebude chybět dobré jídlo a pití a o hudbu k tanci a poslechu se postarají studentské kapely v rámci velkého souboje.

Festival začíná již v 11 hodin.

Vstup: ZDARMA

Neděle 15. 9.

Svatoludmilská pouť

Chvalská tvrz hostí Svatoludmilskou pouť, která nabízí zábavu rodinám s dětmi. Kromě pohádek pro nejmenší si můžete pochutnat na tradičních pouťovách dobrotách a děti si užijí i na řadě atrakcí. Pro dospělé je pak přiraveno pivo či víno.

Akce probíhá od 8:30. 

Vstup: ZDARMA