Smíchovské slavnosti, Michael Bublé nebo Ben Cristovao

Publikováno 16.09.2019
Září je ve své polovině, ale Praha stále nabízí pěknou řádku zajímavých akcí. V pondělí se odehrají Smíchovské slavnosti, zatímco v úterý zazpívá v O2 Areně Michael Bublé. Ve čtvrtek startuje festival Ilustrace a v pátek se můžeme těšit na Kunratické vinobraní. V sobotu vystoupí Ben Cristovao a týden uzavře koncert projektu LVMEN. Inu, opět se máme na co těšit...

Pondělí 16. 9.

Smíchovské slavnosti

Další ročník Smíchovských slavností se odehraje v blízkosti Ženských domovů. V rámci večera vystoupí Prago Union, Vladimir 518 nebo skupina JAR.

Akce začíná v 16 hodin.

Vstup: ZDARMA

Úterý 17. 9.

Michael Bublé

Legendární zpěvák Michael Bublé vystoupí v O2 Areně. Autor řady hitů si připravil pro své fanoušky klasický mix pop music a romantických písní.

Akce začíná v 18:30

Vstup: od 1990 Kč

Středa 18. 9.

Avenue 33

Klub Roxy hostí ve středu pořádně nadupanou párty! Společně s rezidenty Leemacem a Styxem tak prolétnete všechny hlavní taneční subžánry. se kterými se můžete setkat na velkých festivatel u nás i ve světě.

Akce začíná ve 23 hodin.

Vstup: ZDARMA (do 0:00); 100 Kč

Čtvrtek 19. 9.

Lustr 2019

Festival ilustrace se odehraje v Kampusu Hybernská. Kromě toho nejlepšího ze světa současných ilustračních kreseb je na programu i několik workshopů či přednášek.

Akce probíhá až do 24. září.

Vstup: 200 Kč

Pátek 20. 9.

9. kunratické vinobraní 

Již devátý ročník kunratického vinobraní se odehraje poblíž Kunratické tvrze. Kromě výběrových vín z Čech, Moravy i zbytku Evropy je na programu bohatý hudební i jiný doprovodný program.

Akce probíhá až do neděle.

Vstup: 70 Kč

Sobota 21. 9.

Ben Cristovao

Jeden z nejpopulárnějších českých zpěváků Ben Cristovao míří do O2 Areny. Ben prošel v roce 2009 soutěží Superstar a ačkoliv nevyhrál, na hudební scéně se nedlouho po finále trvale usadil. Mezi jeho největší hity patří písně Bomby  nebo ASIO.

Koncert začíná v 19 hodin.

Vstup: od 790 Kč

Neděle 22. 9.

Lvmen. Esazlesa. Nikander

Do Lucerna Music Baru míří kultovní česká hardcore kapela Lvmen. Jako doprovod vystoupí emo skupina Esazlesa a výčet hostů uzavívají metaloví Nikander.

Akce začíná v 19 hodin.

Vstup: ZDARMA