ZA ZÁŽITKY DO PLZEŇSKÉHO PRAZDROJE

Publikováno 29.09.2019
V Plzeňském Prazdroji se vaří nejen skvělé pivo, ale i jedinečné akce. Uspořádají vám zde firemní večírek, o kterém budete ještě hodně dlouho vyprávět.

Vybírat můžete z reprezentačních sálů ve společenském centru Secese, nabízející k pronájmu 5 různých sálů s kapacitou až 150 osob, prostor Návštěvnického centra a nádvoří, nebo využít stylové posezení přímo v pivovarských sklepích nebo na nově zrekonstruované varně Gambrinus.

Akci můžete zákazníkům či zaměstnancům zpestřit bohatým doprovodným programem. Nabízí se prohlídka Plzeňského Prazdroje, která patří k nejlépe hodnoceným na světě, nebo Škola čepování Pilsner Urquell vedená zkušeným pivovarským odborníkem, který Vás naučí, jak načepovat pivo „na hladinku“, ochutnávkový „šnyt“, řízného „čochtana“ nebo lahodné „mlíko“.

Návštěvnické centrum a nádvoří pivovaru dokáže zajistit zázemí až pro stovky hostů. Nabízí celé přízemí, galerii a velký kinosál. Pro velké prezentační eventy je vhodné i malebné nádvoří pivovaru, které je zasazeno mezi historické budovy, a tím dodá akcím pravé kouzlo pivovaru. Pronajmout si můžete i kryté pódium včetně ozvučení.

th.

Konferenční a společenské centrum SECESE
Tel.: +420 377 062 888
E-mail: reservations@asahibeer.cz
www.prazdrojvisit.cz