KELLY FAMILY SE VRACÍ DO ČECH!

Publikováno 11.12.2019
Hudební skupina The Kelly Family ohlásila návrat na hudební podia. Na konci tohoto a začátku následujícího roku má v plánu odehrát více než 40 koncertů ve velkých sportovních halách po celé Evropě. V rámci koncertů oslaví výročí 25 let od vydání alba Over The Hump, které přineslo slavné hity jako An Angel, Santa Maria a další. Fanoušci mohou čekat velkolepou show.

Sourozenecká skupina Kelly Family navazuje na úspěch nedávného světového turné, které mezi fanoušky zaznamenalo fenomenální úspěch. Nyní se vrací na velká pódia s nově připraveným program se zajímavým námětem. Celý koncert bude rozdělen do dvou částí. V té první uslyší fanoušci naživo zahrané kompletní album Over The Hump, které kapela vydala v roce 1994. Druhá polovina bude smrští těch největších hitů.

V první polovině zahrajeme skladby z hitového alba Over The Hump, přesně tak za sebou, jako tomu bylo na skutečném hudebním nosiči. Mnoho ze skladeb, které jsou na albu, jsme nehráli dlouho naživo, a tak se moc těšíme. V druhé polovině koncertu zahrajeme ty největší hity, které jsme za posledních 40 let existence skupiny nahráli,“ sdělili členové skupiny před koncertní šnůrou.

Over The Hump patří mezi nejúspěšnější alba skupiny. Po celém světě se prodalo několik milionů kopií. Obecně se dá říct, že šlo o první album skupiny, které přineslo celosvětové hity. Celkově skupina vydala více než dvacet studiových alb. Skupina při koncertě využije nejmodernější techniku. Nebudou chybět pyrotechnické efekty, speciálně uspořádané podium zajištující interakci s publikem, velkoplošné obrazovky a mnoho dalšího.

Vstupenky zakoupíte na www.ticketportal.cz.

Kelly Family
Datum konání: 15. 2. 2020, 20:00 hod.
Místo konání: O2 arena
Českomoravská 2345/17, Praha 9
Ceny vstupenek: 1090 - 2450 Kč