Kam v Praze: na koncert Suzi Quatro, do 02 Areny na Malumu nebo Na Pavláska?

Publikováno 24.02.2020
Co nás čeká tenhle týden v Praze? Na co se můžete těšit a kde se potkáme? Čeká nás týden skvělých koncertů a nových talkshow.

Hned v úterý nám zahraje legendární Suzi Quatro ve Velkém sálu v Lucerně. Pro milovníky velkých halovek tu máme zpěvák Malumu, jenž je považován za jednu z největších hudebních hvězd pocházejících z latinské Ameriky.  Abychom to neměli jen koncerty, tak z vás ten, kdo se těší na letí festivaly, si může s partou zapařit ve Forumu Karlín na zimní pokračování drum and bassového festivalu Let It Roll . Komu nebude stačit pátek, může pokračovat i v sobotu, anebo se může vydat na novou talkshow stand up komika Lukáše Pavláska a dokonce se objevíte i v televizi, neboť se pořizuje záznam. Tak hurá do víru velkoměsta.

 

Pondělí 24.2. 

Tipsport Arena - The Australian Pink Floyd Show

www.tipsportarena-praha.cz

Jedna z nejslavnějších tribute kapel skupiny Pink Floyd s názvem The Australian Pink Floyd Show vystoupí v rámci své All That You Feel show v pražské Tipsport Areně. Během večera zazní zásadní hity Pink Floyd.

 

Úterý 25.2. od 20:00

Velký sál Lucerna - Suzi Quatro

www.lucpra.com

Suzi Quatro, průkopnice ženského rocku a glam rocku, zavítá do Prahy v rámci tour ke své nové desce No Control. Zazní i hity jako Can the Can48 CrashIf You Can’t Give Me Love nebo She’s in Love With You, a to 25. února 2020 v pražské Lucerně.

 

Středa 26.2. od 17h.

Divadlo Hybernia - The Greatest Show – Live in Concert

www.hybernia.eu

The Greatest Show – Live in Concert od října opět v divadle Hybernia.

Koncert The Greatest Show představí písně ze světově populárního filmu Největší Showman v podání umělců české hudební a muzikálové scény za doprovodu živé hudební produkce. Tento umělecký projekt oslavuje život a počiny jednoho z nejúspěšnějších marketerů, bavičů a showmanů P. T. Barnuma. Na pódiu se postará o tu ,„největší show‘“ přes 60 účinkujících – zpěváci, tanečníci, akrobaté, bubeníci i početná kapela profesionálních muzikantů.

 

Čtvrtek 27.2. od 18:30h.

O2 Arena - Maluma

www.o2arena.cz

Zpěvák Maluma je považován za jednu z největších hudebních hvězd pocházejících z latinské Ameriky, kde je také absolutním idolem. Maluma vystoupí v Praze již podruhé a za pouhých pár měsíců od prvního koncertu se chystá vyprodat také O2 arenu. Koncert se uskuteční 27. února a bude jednou ze zastávek v rámci WORLD TOUR 11:11.

Album 11:11, se kterým přijíždí do Prahy, je čtvrtým studiovým albem. Bylo vydané 17. května 2019 a hostují na něm Ricky Martin, Ozuna, Nicky Jame, Zion & Lennox, Madona, Sech, Ty Dolla Sigh, Chencho a Farina.

 

Pátek 28.2.  - 29.2.

Forum Karlín - Let It Roll Winter 2020

www.letitroll.cz

Zimní pokračování drum and bassového festivalu Let It Roll proběhne během dvou nocí 28. a 29. února 2020. Hlavními headlinery jsou Andy C a Wilkinson. Andy C se představí v pátek, a zazní jeho energické mixy, svou selekci představí jako vždy ze tří gramofonů. Sobotní Wilkinson se bude linout v duchu jeho největších hitovek jako jsou například All for YouAfterglow, a další. Českou republiku budou reprezentovat producenti Forbidden Society a Rido.

Na Let It Roll zazní všechny subžánry drum and bassu – dancefloor, liquid funk, deep, neuro funk či jump up.

 

Sobota 29.2. od 19h.

Divadlo U Hasičů - Na Pavláska – talkshow Lukáše Pavláska

www.divadlouhasicu.net

Ve své nové talkshow Lukáš Pavlásek pobaví rozhovory se zajímavými hosty z různých profesí, nabídne sobě vlastní vtip a hravost. Zábavný večer, během kterého diváci společně s Lukášem poznají zajímavé osobnosti v novém světle.

Hosté: Jitka Schneiderová, Petra Nesvačilová, David Novotný

Z představení je pořizován televizní záznam.

 

Neděle od 1. 3 od 20:30h.

Forum Karlín - Milky Chance + support: Mavi Phoenix

www.forumkarlin.cz 

Německé duo Milky Chance vystoupí opět v Česku. Milky Chance založil zpěvák a kytarista Clemens Rehbein spolu s producentem a DJem Phillipem Dauschem. V roce 2013 vydali své první album, z něhož vzešel mezinárodní hit Stolen Dance. Jejich nejnovější počin představí letos na podzim a nese název Mind the Moon. Mezi hosty se na ní objeví hudebnice Tash Sultana nebo producent Elderbrook. V Praze vystoupí ve Foru Karlín 1. března 2020. Support obstará rakouská umělkyně Mavi Phoenix.