Máte hlad? Objednejte si jídlo domů. Podpořte své oblíbené restaurace!

Publikováno 17.03.2020
Podpořte své oblíbené restaurace a gastronomii, objednávejte si jídlo domů.

Teď se do restaurací na nějaký čas nepodíváme, to ovšem neznamená, že si jídlo od nich nemůžeme objednat domů. Pohostinství tak, jak mnoho odvětví zažívá těžké časy, někteří se snaží vydělat na mzdy svých zaměstnanců alespon rozvozem svých jídel a produktů do domácností. Takže pokud právě přemýšlíš, co si dát dobrého, zásoby rýže a těštovin Vám, už lezou krkem a kroutíte očima nad plnými košiky v supermarketech, tak se pojďte pohodlně posadit a objednej si jídlo domů a tím podpořit i pražské restaurace. Rozvozy dále fungují a naservírují Vám jídlo až ke dveřím. Na koho se můžete spolehnout a kde si pochutnáte Vám budeme pravidelně servírovat na našich stránkách a sociálních sítích. První porci máme připravenou, tak jdeme na to! 

 

Loki Burgers

www.lokiburgers.cz

Burgery připravují z prvotřídních surovin, ať už jde o maso, sýr, či brambory. Navíc ale přidáví jednu ingredienci, kterou vám nikde jinde nedají - kus srdce ke každému menu. Kluci jsou připravení a rádi ti připraví nejen výborný burger.

 

 

Master Burger

Dokonalou chuť burgerů vytváří hlavní ideální kombinace vždy čerstvých surovin. A na tom si zakládají především. Maso dováží od lokálních a ověřených chovů, stejně tak i další suroviny jen od osvědčených dodavatelů. Ochutnat můžete i rybí a vegetariánský burgery.

www.masterburger.cz

 

Pivnice U Sadu

Žižkovská pivnice se zahrádkou a nekuřáckou částí. Minimálně 10 druhů čepovaných piv (Plzeň tank, Sádek 11° - vařeno pouze pro naší pivnici!). Pravidelně piva z malých pivovarů. Belgická trapistická piva a lahvové speciály. Kuchyně (do 4 hod.!) nabízí českou, mezinárodní i vegetariánskou kuchyni, jehněčí maso, snídaňová a polední menu. Pravidelné kulinářské akce. Jukebox, sportovní přenosy, Wi-Fi. Vstup se psy. Dárkové pivní koše. Prodej sudů a půjčovna chlazení. Rozvoz jídel, alkoholu i nealko nápojů po Praze. Catering. Možnost platby kreditní kartou.

www.usadu.cz

 

 

Lokál Nad Stromovkou

Vychutnejte si pečlivě ošetřené pivo a čerstvě navařené domácí jídlo. Pivo u nás putuje co nejkratšími trubkami rovnou do půllitru a zůstává čerstvé až do posledního loku. Kuchaři vaří českou klasiku bez umělých dochucovadel a polotovarů, vše je z čerstvých surovin od místních dodavatelů. Objednávat můžete na damejidlo.cz

lokal-nadstromovkou.ambi.cz

 

Smíchovská formanka

Restaurace Formanka Originál 1869 je nový přírůstek značkových konceptních hospod Originál 1869. Nabízíme moderní evropskou kuchyni.

www.smichovskaformanka.cz

 

Poke Bowls By Kio

Jsme malé bistro specializující se na sushi a poke bowls. Bohužel u nás neposedíte. Soustředíme se na rozvoz a jídla s sebou. Zakládáme si na čerstvosti. Nic nepřipravujeme předem! Každá Vaše objednávka se začne tvořit v okamžiku přijetí. Věříme, že i jídlo s sebou může být skvělé.

www.kiobistroeco.cz

 

Pizzeria Einstein

Pobočky Šmerlova, Štefánikova a Seifertova nabízejí vlastní rozvoz, vaše oblíbená jídla si tam můžete objednat domů nebo na oběd do své kanceláře. Nabídku a konkrétní oblasti rozvoru najdete na našem webu www.pizza-einstein.cz. Pro rozvoz také platí skvělá nabídka 2+1 ZDARMA na veškerá hlavní jídla a nad 300 Kč máte DOPRAVU ZDARMA! Objednávky přijímáme pouze skrze webové stránky. Objednávejte každý den od 8:00 do půlnoci

www.pizza-einstein.cz