ChilliMaga - ostré potěšení

Publikováno 10.11.2020
Když tři přátelé propadnou společné vášni, může vzniknout něco velkého. A také sakra pálivého a jedinečného. Přesně to je případ Filipa, Michala a Ivety, kteří si založili vlastní firmu na výrobu a prodej delikates s chilli.

Tahle trojice milovníků feferonek má něco do sebe. Jednoho zlákalo k papričkám babiččino vaření, druhého absolutně pohltilo pěstování a zkoumání jejich vůně a chuti, třetí se k chilli dostala přes celoživotní zájem o zahrádku. Na jižní Moravě z toho v přátelské a téměř rodinné atmosféře vznikla firma ChilliMaga. A taky kopa pálivých delikates, které teď hrne do světa. Bez konzervantů a barviv tu na základě vlastní receptury z papriček primárně domácí produkce a lokálních produktů ručně vyrábějí všelijaké dobroty.

Na výběr máte pomerančovou marmeládu, středně ostrý kečup, hořčici, harissu či omáčky (mangová, cibulová, povidlová), extra pálivé pyré, sušené maso či nakládané jalapeños. Lepší dochucení například ke grilování seženete jen stěží.

V nabídce jsou i ochutnávkové boxy 3 nebo 5 produktů balené v dárkové krabici, takže je snadno věnujete svým blízkým třeba k narozeninám.

Více informací najdete na www.chillimaga.com.