Angry Beards kosmetika pro chlapy

Publikováno 04.12.2020
To, že kosmetika není jen pro dámy, se nějaký pátek ví, ale až české značce Angry Beards se podařilo vyrobit něco pro chlapy. Poctivé, kvalitní výrobky, které si neberou servítky. Na balení Vás nazvou zvědavým bastardem, ale vousy perfektně vyživí, stejně jako vlasy, hydratují kůži, zabrání pocení koulí a bůh ví co ještě. V jejich nabídce najdete vše na vousy, včetně unikátního Beard Dopingu na podporu růstu vousů, ale i styling vlasů, intimní péči o koule a nově parfémy světového kalibru Parfume MORE.

Tři roky si tato nevšední značka lokty proráží vlastní cestu a postupně nachází příznivce. Angry Beards vznikli začátkem roku 2017 jako potřeba dvou kluků z Třebíče. Už měli plné zuby nabubřelých produktů pro rádoby gentlemany a nic neříkajících frází o pravých mužích. Chtěli něco pro pravé chlapy, nebo levé, prostě pro všechny normální chlapy. Nic takového nenašli, a tak si výrobky museli udělat sami. Začali čistě s kosmetikou na vousy, jak jsme ale naznačili, od té doby udělali kus práce a nabídku mají daleko širší. Ke všemu plnou mírně řečeno netradičních věcí. Komplexní sadu péče o koule jinde nenajdete. Za zmínku určitě stojí i jejich kategorie „NÁŘADÍ“, ve které se skrývají nejrůznější kartáče na vousy, žehlička, břitvy a spousta dalších vychytávek.

No a co nadělit pod stromeček takovému normálnímu chlapovi poradil spoluzakladatel Tomáš Čech.

„Trhák letošních Vánoc byla určitě sada na koule CalmBalls. Ušili jsme k ní speciální růžový dárkový pytel, ideální dárek pro dědečka. Bohužel jsme podcenili zásoby a už je pryč. Teď bych doporučil parfém Jack Saloon, na kterej jsme fakt hrdí. Potom jsou fajn sady na údržbu nebo růst vousů, které dáváme do luxusních plechových boxů, taky super dárek. Máme toho fůru a každému udělá radost něco jiného. Mrkněte k nám na web www.angrybeards.cz a klidně napište, rádi poradíme.“

Kdybyste tedy nevěděli, čím si udělat radost chlapi, případně dámy by si lámaly hlavy s dárkem, podívejte se na Angry Beards, třeba vám něco padne do oka.

www.angrybeards.cz