Svatý Valentýn s Frutiko.cz

Publikováno 10.02.2021
Slavíte svátek všech zamilovaných? Pokud je vaše odpověď ano, tak určitě i víte, že je Valentýn za dveřmi. Přemýšleli jste už nad tím, čím letos obdarujete svoji drahou polovičku? A co takhle kytice plná ovoce s belgickou čokoládou nebo zamilované muffiny.

Květina potěší každého, a pokud je navíc vyrobená z kvalitního čerstvého ovoce a výtečné čokolády, potěší daleko víc, protože skvěle chutná a je originální. Máte tu velmi výjimečný, krásný a romantický dárek nejen k Valentýnu a to vše charakterizuje ovocné květiny od Frutika.  Můžete si objednat i dortovou kytici či ovocnou bonboniéru nebo zamilované muffiny. Potěšte na  Valentýna  - svátek zamilovaných, své drahé protějšky. Pozornost můžete objednat online a poslat ji partnerovi domů či do práce a ke všemu i s osobním vzkazem. No není to romantické a originální?

Mezi nejčastějšími dárky k Valentýnu je květina. Obecně jsou populární pugety růží nebo podobné kombinace. Hitem posledních let se staly takzvané flowerboxy. Krabice s květinami dlouho vydrží a navíc může mít například tvar srdce, což je na Valentýna naprosto ideální. A takový krásný květinový box lze objednat i u Frutiko v srdcové krabici plné růží.

Kdo by přeci jen chtěl něco více originálního, může vybrat jedlou kytici Frutiko. Na výběr jsou popcake dortová kytice či modré z nebe. A také tu naleznete ovocné květiny Z Lásky nebo čokoládové jahody.  Je to ráj pro mlsné jazýčky a výhra pro pozorné partnery.

Hledáte-li něco krásného, netradičního, ale zároveň něco, o čem si budete jisti, že určitě potěší? Frutiko, ovocná cukrárna, pro vás vyrábí ovocné kytice z toho nejlepšího ovoce a čokolády tak, aby tyto kytice byly skutečně nezapomenutelným zážitkem pro vás a pro ty, kterým květinu posíláte. Květiny i další dárky z ovoce jsou doručovány zákazníkům každý den včetně víkendu. Objednávky na Valentýna přijímají do 13.2.! Tak neváhejte a udělejte radost ovocnou květinou od Frutiko.