22. listopadu 2025, svátek má Cecílie
Beats for Love: Do Ostravy míří Hardwell

Beats for Love: Do Ostravy míří Hardwell

Pořadatelé největšího hudebního festivalu v České a Slovenské republice, Beats for Love, už více než dva měsíce zveřejňují jednu zahraniční hvězdu za druhou a nyní, po legendárním Tiëstovi, přichází s další megastar světového formátu! Na začátku července vystoupí v industriálním areálu Dolní Vítkovice majitel jednoho z největších EDM vydavatelství Revealed Recordings Robbert van de Corput, kterého ale všichni fanoušci taneční hudby znají jako Hardwella!

331429701-1406486050094805-2221826074021988973-n.png

“Hardwell vyhrál dvakrát po sobě celosvětovou anketu DJ Mag TOP 100 DJs a v tomto žebříčku se umísťuje pravidelně od roku 2011. A to i přesto, že v letech 2018-2022 přestal veřejně vystupovat a věnoval se především své produkci. Jsme moc rádi, že se po této pauze objeví poprvé v ČR právě na našem festivalu,” komentuje zveřejnění dalšího obrovského jména ředitel festivalu Beats for Love Kamil Rudolf. Tento nizozemský rodák vystoupil během své kariéry na těch největších festivalech světa a vydal 10 kompilačních alb a také dva dokumentární filmy. V rámci své produkce spolupracoval s takovými jmény jako Armin van Buuren, Tiësto, Snoop Dogg, Timmy Trumpet, Martin Garrix či metalovou kapelou Metallica!

Beats for Love ale během posledního měsíce zveřejnil daleko více jmen. Na Love stage, což je hlavní pódium festivalu, se po roce vrací anglický DJ a producent Sub Focus i se svým dvorním MC ID. “Jeho loňské vystoupení patřilo k vrcholům ročníku 2022 a u fanoušků zaznamenalo obrovský pozitivní ohlas a zároveň spoustu žádostí o jeho návrat do Dolních Vítkovic, proto jsme se jej rozhodli pozvat i letos,” komentuje ohlášení tohoto jména ředitel marketingu Matyáš Ožana. Na techno stage pak míří například Klaudia Gawlas z Německa a Gary Beck ze Skotska a Future stage posilují Maddix, který intenzivně spolupracuje s potvrzeným Hardwellem a Ilan Bluestone, jehož booking se povedl po více než 5 letech.

hardwell.jpg

Aktuální jménaf: Hardwell / Tiësto / Angerfist / Apashe Live / Blasterjaxx / Da Tweekaz / Eats Everything / Mark Knight / Netsky / Sigma Dj Set / Sub Focus DJ Set & ID / Andromedik / Audio / Bexxie / Dirtyphonics Live / Fleck / Gary Beck / Grafix / Ilan Bluestone / Jody Wisternoff / Juliet Foxx / Klaudia Gawlas / Koven / Maddix / Mc Spyda / Mefjus / Metrik / Ragga Twins / Tomawok / Top Cat / The Upbeats / Victor Ruiz / Imanbek / A.M.C / Luke Slater / Tinlicker

Prodej vstupenek
Aktuální informace najdeš na oficiálním webu a sociálních sítích festivalu.
Zdoj: www.b4l.cz

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Vánoční inspirace: Tipy na dárky, které potěší.

Zase je to tady – světla, vůně cukroví a první tóny koled. Vánoce se blíží rychleji, než bychom čekali, a s nimi i každoroční otázka: čím letos potěšit své blízké, kolegy nebo obchodní partnery? Abychom vám výběr usnadnili, připravili jsme výběr těch nejlepších tipů na vánoční i firemní dárky. Tak se pohodlně usaďte a pojďme se společně inspirovat – ať máte letos nakoupeno bez stresu a včas.

Podzimní VIVOhraní, aneb festival deskových her

Přemýšlíte, kde a jak se na podzim pobavit s celou rodinou? A co takhle deskové hry, u kterých se zabaví celá rodina.

VÁNOCE A ZIMA NA VYSOČINĚ: Kraj klidu, světýlek a vůně perníku

Na Vysočině má zima své osobité kouzlo. Ráno tu voní dřevem z kamen, přes den se mlha líně převaluje přes pole a lesy a večer se světla vesnic zrcadlí v rybnících, které pomalu pokrývá led. Všechno zpomalí a ztiší se – a právě tehdy se začíná psát příběh Vánoc na Vysočině. Místo spěchu a shonu tu lidé hledají klid, blízkost a tradice, které se tu drží po generace.

JOSEF ŠÍMA SE VRACÍ DO ZÁPADOČESKÉ GALERIE V PLZNI

Po téměř šedesáti letech se do výstavních síní ZČG vrací jedna z nejvýznamnějších osobností evropského moderního malířství – Josef Šíma (1891–1971)

STRANGER THINGS (5. SÉRIE)

Pátá řada se chystá uzavřít epickou ságu maloměsta Hawkins, kdy otevřené trhliny v realitě rozpoutají hrůzu a parta mladých hrdinů se vydává na jediný jasný cílový úkol – najít a zabít ďábelského Vecna. Už samotné téma navýsost klasické: poslední bitva, konečné rozuzlení, vyšší sázky. Karanténa města, armádní zásah a lov na jednu z nejzranitelnějších postav – Jedenáctka – dodávají sérii vážnost, dospělost a pocit větší hrozby než kdy dříve.

TAJEMNÁ TŘEBÍČ VÁS VTÁHNE DO HISTORIE, KULTURY A KOUZLA ADVENTU V OBJETÍ UNESCO

Třebíč – město, kde se starobylá tajemství a silné příběhy snoubí s přítomností, a kde klidné soužití dvou odlišných kultur, křesťanské a židovské, vyneslo místní památky na prestižní Seznam kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Přivoňte si k historii a nechte se vtáhnout do atmosféry místa, které ožívá v čase, kdy se halí do kouzelného adventního hávu.
Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve vašem prohlížeči.