Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
23. května 2022, svátek má Vladimír
Coolin: Léto v Kolíně letos oživí vůbec první ročník festivalu

Coolin: Léto v Kolíně letos oživí vůbec první ročník festivalu

Necelé dva měsíce zbývají na poslední přípravy prvního multikulturního festivalu Coolin, jehož název je odvozen od města Kolín, kde se celá tato akce bude konat. Díky nápadu a práci několika členů týmu vzniká tedy první kolínský multižánrový festival, plný nejen hudby, ale také dobrého jídla a nezapomenutelných zážitků. Přípravy vyvrcholí v sobotu 25. června na Kmochově ostrově, kde vystoupí nespočet známých interpretů, jako například Viktor Sheen, Calin, Nik Tendo, Yzomandias, STEIN27 nebo Manene a spousty dalších...

Cílem festivalu je, aby si každý našel to své. Přesně proto je festival multižánrový a zaměřujeme se převážně na českou scénu,“ říká pořadatel Jan Vopálka. Návštěvníci se mohou těšit na celkem 3 stage, z toho jedna stage hlavní, zaměřená na hip hop/rap, poté EDM stage a v neposlední řadě house/techno. Nebude chybět ani chill zóna s širokým výběrem vodních dýmek, aktivit, barbershopem a samozřejmě několika bary. 

260324868-113508701147478-5902888415065282357-n.jpg
Přesná lokace festivalu nebyla vybrána náhodně. Nebude to zdaleka první kulturní akce, kterou si Kmochův ostrov zažije. Konalo se zde již nespočet koncertů, ale zdaleka ne tak velkolepých, jako je právě chystaný Coolin Festival. 


Kmochův ostrov je největším ze dvou kolínských labských ostrovů o rozloze téměř 6 hektarů. Nese jméno hudebního skladatele a kapelníka Františka Kmocha a je přístupný z obou břehů Labe přes lávky pro pěší a cyklisty. Celou plochu ostrova zaujímá park. Ostrov je využíván k rekreaci a pořádání různých kulturních akcí. 


Vstupenky můžete zakoupit na portálu Ticketstream.cz, přičemž jsou v nabídce dva typy vstupenek – základní a VIP. VIP vstupenka: zahrnuje exkluzivní výhled, vlastní bar, cool klíčenku, vstup na festival a na afterparty v klubu Staré Lázně. 


Areál bude otevřen od 12:00 a start akce je stanoven na 13:15. Všichni se připoutejte, protože tohle bude jízda.
Vstup na festival je od 15ti let. V případě účasti mladších 15ti let pouze za doprovodu rodičů.
Veškeré doplňující informace naleznete na webu: www.coolinfestival.cz
Odkaz na vstupenky: www.ticketstream.cz

 

 

 

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Lucie Hvězdová: materiál je pro mě alfou a omegou všeho

Kousky pod značkou COCAT vytváří oděvní návrhářka Lucie Hvězdová. Šití ji provází celý život a opravdu ho miluje. Kde bere Lucie svou inspiraci a jak se vlastně značka COCAT zrodila, nejen o tom v našem rozhovoru.

Tipy na výlety s Pragmoonem, aneb jaro je tady

Jaro je jednoznačně nejpříjemnější čas na výletování. Přeci jen si člověk krásy naší matičky země více vychutná, když je celá pěkně zalitá sluncem a plná přírodních barev. A když náhodou udeří horší počasí, vždycky se můžeme schovat v nějaké krásné české hospůdce. A to se taky počítá. Představujeme tipy na výlety a kam na dovolenou pro celou rodinu.
Reklama
reklama

U Sádlů: gotická restaurace s čepovaným pivem Budvar

Rádi Vám představíme gotickou restauraci, která je rozdělená na horní a spodní část, v rámci které Vám nabízí prvotřídní českou kuchyni, kde si z obsáhlého menu jistě vybere každý z Vás. V nabídce naleznete tradiční i méně známá jídla, která se připravují výhradně z čerstvých surovin a nejlepších ingrediencí. V restauraci kladou důraz na pestrost jídelníčku a snaží se zachovávat původní receptury. Naleznete zde pokrmy z čerstvé zeleniny a ovoce, masa a ryb, zvěřiny, sýrů a dalších surovin vysoké kvality.

Festival Beats for Love odhaluje nejsilnější line-up v historii!

Pořadatelé největšího festivalu elektronické taneční hudby ve střední Evropě Beats for Love zveřejnili nejsilnější line-up ve své historii. V rámci letošního ročník, který proběhne 1. - 4. července 2022  v industriální oblasti Dolních Vítkovic, vystoupí více než 90 zahraničních umělců! K obrovským jménům elektronické scény, mezi nimiž nechybí Armin van Buuren, Alan Walker, Lost Frequencies, Vini Vici, Timmy Trumpet, Alle Farben, Andy C, Dope D.O.D, Sub Focus nebo Modestep Live, přibyla více než padesátka zvučných jmen z celého světa a všech odnoží taneční hudby!

SÁZAVAFEST: interpreti ze zahraničí i české scény

SÁZAVAFEST je multikulturní a multižánrový hudební festival konající již po několikáté v malebném zámeckém lesoparku ve Světlé nad Sázavou. 22. ročník se uskuteční v termínu 21. - 23. 7. 2022.