Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
3. října 2023, svátek má Bohumil
Farmapark Soběhrdy: zábava v přírodě pro celou rodinu

Farmapark Soběhrdy: zábava v přírodě pro celou rodinu

Docházejí vám nápady na rodinné výlety? Ve Farmaparku Soběhrdy si užijí spoustu legrace nejen děti, ale i rodiče. V areálu nedaleko Benešova se na vás těší zvířátka z farem z celého světa, spoustu zábavných atrakcí, krásná příroda a dobré jídlo.

3trampoliny.jpg

Zvířátka z 5 kontinentů

Ve Farmaparku Soběhrdy se seznámíte s velbloudem, lamou, pštrosem, kapybarou nebo třeba klokanem. Potkáte ale také zvířátka, o kterých jste možná doposud vůbec neslyšeli. No řekněte sami, už jste viděli dvojbarevnou walliserskou kozu, kudrnaté prasátko mangalica nebo nejmenší kravičku dahome? Ke všem zvířátkům se navíc během vaší návštěvy dostanete do přímé blízkosti. Zvířátka si můžete nejenom pohladit, ale také je i nakrmit. Stačí si na pokladně zakoupit kyblík krmení a zúčastnit se organizovaných krmení s chovatelem. Ta jsou pořádána každý otvírací den na několika stanovištích, a to každou půl hodinu. Přesný rozpis krmení najdete na webu Farmaparku. Odvézt si tak kromě nezapomenutelného zážitku můžete i parádní fotku, na které vám velbloud bude oblizovat ruku.

1krmeni-velblouda.JPG

Více jak 20 atrakcí

Tím ale zábava zdaleka nekončí! Na větší i menší děti čeká řada atrakcí, z nich většina je již v ceně vstupného. Prolezte si myší hřiště, zaskákejte si na obří trampolíně nebo ve skákacím hradu, vyzkoušejte si svou mrštnost na lanovém hřišti, nebo se sklouzněte na tobogánu a povozte se na traktůrkách. Po zakoupení žetonu za 50 korun se projedete také na rybníce v plovoucích kruzích, svezete se ve Farma jeepech nebo vláčku, sklouznete se na tubingové dráze anebo se zatočíte na kolotoči. V případě nepříznivého počasí je k dispozici také vnitřní vyhřívaná hernička. Při procházce areálem si prohlédnete spoustu přírodních krás. Levandulová stezka polahodí nejen očím, ale také vašim čichovým smyslům. Vodní kaskáda s dětským námořním hřištěm zase osvěží v horkých letních dnech. Posedět pak můžete na mole u rybníka, kde je i jedna z možností se občerstvit.

4priroda.jpg

Něco dobrého na zub

A co když přijde hlad? Svačinu si do Farmaparku rozhodně brát nemusíte. Z nabídky gastro provozů si totiž vybere každý. Je libo pořádnou masovou pochoutku? Pak vás jistě potěší Farma grill a jeho speciality, jako pečené kuřecí stehno, vynikající šašlik nebo čevabčiči. Pokud se řadíte mezi milovníky české kuchyně, zastavte se na oběd do restaurace v horní části areálu. Pochutnat si můžete na tradičním kuřecím řízku, knedlíkách s uzeným, rajské omáčce nebo třeba buchtičkách se šodó. Vegetariáni zajisté ocení nabídku salátů a ti s italskými jazýčky zase pizzu. Sami si ale můžete opéct i lahodný špekáček na ohýnku.

5burty.jpg

Farmapark Soběhrdy je do 31.8.2022 otevřen návštěvníkům každý den od 10 do 18 hodin. V září a říjnu pak ve stejný čas vždy o víkendech, svátcích a prázdninách.

Vstupenky lze zakoupit předem online nebo po příjezdu na pokladně. Skvělou zprávou navíc je, že děti do 90 cm mají do areálu vstup zcela zdarma!

Farmapark se nachází 7 km od Benešova a pouhých 30 km od Prahy. Nejrychleji se k areálu dostanete autem při sjezdu z D1 Exitem 29. U areálu je pak pro všechny návštěvníky připraveno prostorné parkoviště.

Mějte novinky ze světa Farmaparku mezi prvními a sledujte jejich Facebook nebo Instagram. Přijeďte si s rodinou nebo kamarády užít celodenní výlet do Farmaparku Soběhrdy, který vás určitě bude bavit!

Farmapark Soběhrdy
Soběhrdy, 256 01
Tel: 777 920 000
E-mail: obchod@hscz.info
www.farmapark.eu

ČTĚTE DÁLE

Na pražském Výstavišti proběhne CHILLI FEST a ASIA FOOD festival

Sobota 7. října bude na pražském Výstavišti ve znamení CHILLI FESTu. Akce s celodenním doprovodným programem bude mít významný vrchol: duel, v rámci nějž se budou pojídat nejpálivější chilli papričky světa. Zúčastní se ho mistr světa a držitel několika rekordů zapsaných v Guinnessově knize Mike Jack (Mike Jack Eats Heat) nebo aktuální evropský šampión z Itálie Giancarlo Gasparotto, který je známý jako Jack Pepper.

SUKHISHVILI - Gruzínský národní balet v ČESKÉ REPUBLICE!

Nový celovečerní program a jedinečná atmosféra zanechají nezapomenutelné dojmy!

Lucie Bílá představuje svou Srdeční záležitost

Přípravy uvedení nového muzikálu Srdeční záležitost v Divadle Lucie Bílé pomalu směřují ke svému konci. Na jevišti scény v pražské Karlově ulici v těchto dnech pod vedením režiséra Antonína Procházky a choreografky Ivany Hannichové probíhají poslední zkoušky a ladí se finální detaily před slavnostní premiérou. Ta se uskuteční již ve čtvrtek 28. září v Den české státnosti.

Městské divadlo Kladno: říjen plný hlouposti a setkání s ďáblem

Pro milovníky divadelních představení tu máme velkou pozvánku do Městského divadla Kladno. Začátkem října si nenechte Jak jsem potkal ďábla, nebo Eva tropí hlouposti.

Komplex Resort klášter Želiv je plný možností

Komplex Resort klášter Želiv se nachází v klidném prostředí soutoku Trnávky a Želivky, vzdálené asi 10 km od hlavní dálniční tepny D1 – exit 90 Humpolec, přibližně na půl cesty mezi Prahou a Brnem.

Snímky o blízké budoucnosti, osobnostech architektury a designu i masterclass. Začíná mezinárodní festival Film a architektura.

Dvanáctý ročník festivalu Film a architektura s hlavním tématem Konstrukce bude ve dnech 29. 9. – 4. 10. 2023 k vidění jak v zavedených kinech, tak na netradičních lokacích v celkem 29 městech po celé České republice a na Slovensku. V rámci více než 80 promítání nabídne téměř 40 krátkých a celovečerních snímků z celého světa. Doprovodný program bude obohacen o přednášky, hudební performance a především debaty se zahraničními tvůrci i architekty.