Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
28. září 2022, svátek má Václav
Farmapark Soběhrdy: zábava v přírodě pro celou rodinu

Farmapark Soběhrdy: zábava v přírodě pro celou rodinu

Docházejí vám nápady na rodinné výlety? Ve Farmaparku Soběhrdy si užijí spoustu legrace nejen děti, ale i rodiče. V areálu nedaleko Benešova se na vás těší zvířátka z farem z celého světa, spoustu zábavných atrakcí, krásná příroda a dobré jídlo.

3trampoliny.jpg

Zvířátka z 5 kontinentů

Ve Farmaparku Soběhrdy se seznámíte s velbloudem, lamou, pštrosem, kapybarou nebo třeba klokanem. Potkáte ale také zvířátka, o kterých jste možná doposud vůbec neslyšeli. No řekněte sami, už jste viděli dvojbarevnou walliserskou kozu, kudrnaté prasátko mangalica nebo nejmenší kravičku dahome? Ke všem zvířátkům se navíc během vaší návštěvy dostanete do přímé blízkosti. Zvířátka si můžete nejenom pohladit, ale také je i nakrmit. Stačí si na pokladně zakoupit kyblík krmení a zúčastnit se organizovaných krmení s chovatelem. Ta jsou pořádána každý otvírací den na několika stanovištích, a to každou půl hodinu. Přesný rozpis krmení najdete na webu Farmaparku. Odvézt si tak kromě nezapomenutelného zážitku můžete i parádní fotku, na které vám velbloud bude oblizovat ruku.

1krmeni-velblouda.JPG

Více jak 20 atrakcí

Tím ale zábava zdaleka nekončí! Na větší i menší děti čeká řada atrakcí, z nich většina je již v ceně vstupného. Prolezte si myší hřiště, zaskákejte si na obří trampolíně nebo ve skákacím hradu, vyzkoušejte si svou mrštnost na lanovém hřišti, nebo se sklouzněte na tobogánu a povozte se na traktůrkách. Po zakoupení žetonu za 50 korun se projedete také na rybníce v plovoucích kruzích, svezete se ve Farma jeepech nebo vláčku, sklouznete se na tubingové dráze anebo se zatočíte na kolotoči. V případě nepříznivého počasí je k dispozici také vnitřní vyhřívaná hernička. Při procházce areálem si prohlédnete spoustu přírodních krás. Levandulová stezka polahodí nejen očím, ale také vašim čichovým smyslům. Vodní kaskáda s dětským námořním hřištěm zase osvěží v horkých letních dnech. Posedět pak můžete na mole u rybníka, kde je i jedna z možností se občerstvit.

4priroda.jpg

Něco dobrého na zub

A co když přijde hlad? Svačinu si do Farmaparku rozhodně brát nemusíte. Z nabídky gastro provozů si totiž vybere každý. Je libo pořádnou masovou pochoutku? Pak vás jistě potěší Farma grill a jeho speciality, jako pečené kuřecí stehno, vynikající šašlik nebo čevabčiči. Pokud se řadíte mezi milovníky české kuchyně, zastavte se na oběd do restaurace v horní části areálu. Pochutnat si můžete na tradičním kuřecím řízku, knedlíkách s uzeným, rajské omáčce nebo třeba buchtičkách se šodó. Vegetariáni zajisté ocení nabídku salátů a ti s italskými jazýčky zase pizzu. Sami si ale můžete opéct i lahodný špekáček na ohýnku.

5burty.jpg

Farmapark Soběhrdy je do 31.8.2022 otevřen návštěvníkům každý den od 10 do 18 hodin. V září a říjnu pak ve stejný čas vždy o víkendech, svátcích a prázdninách.

Vstupenky lze zakoupit předem online nebo po příjezdu na pokladně. Skvělou zprávou navíc je, že děti do 90 cm mají do areálu vstup zcela zdarma!

Farmapark se nachází 7 km od Benešova a pouhých 30 km od Prahy. Nejrychleji se k areálu dostanete autem při sjezdu z D1 Exitem 29. U areálu je pak pro všechny návštěvníky připraveno prostorné parkoviště.

Mějte novinky ze světa Farmaparku mezi prvními a sledujte jejich Facebook nebo Instagram. Přijeďte si s rodinou nebo kamarády užít celodenní výlet do Farmaparku Soběhrdy, který vás určitě bude bavit!

Farmapark Soběhrdy
Soběhrdy, 256 01
Tel: 777 920 000
E-mail: obchod@hscz.info
www.farmapark.eu

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Za zábavou i adrenalinem do Pitlandu!

Přemýšlíte, kam během podzimu vyrazit za jedinečnými zážitky, užít si spoustu zábavy, získat novou zkušenost, a hlavně nemuset řešit nejisté počasí? Přinášíme vám skvělý tip! Objevili jsme pro vás jedinečný zážitek v pravém slova smyslu! Jedinečný zážitek je totiž přesně to, co nabízí pražský Pitland, speciální krytá hale na Zličíně, kde si užijete jízdu v jedné stopě bez ohledu na věk, zkušenosti, papíry na motorku, a především bez ohledu na počasí! Co byste řekli na trochu akční, lehce sportovní až adrenalinovou zábavu, která je určena opravdu pro každého, včetně dětí nad 150 cm?

Godzone tour 2022 startuje v Praze a v Ostravě už v říjnu!

Česká republika bude mít příležitost zažít evangelizační turné projektu Godzone letos o měsíc dřív, a to v Praze 24. října a v Ostravě 25. října. Celá tour následně pokračuje na Slovensku až do 29. října. Organizátoři této tour chtějí společně s vedoucími různých společenství sdělit Česku a Slovensku aktuální odkaz: Nevzdávej To!
Reklama
reklama

Obytňákem po jižní Moravě

Cestování už není, co bývalo. Naštěstí! Pořád je co objevovat, pořád se objevují nové trendy jako glamping. My jsme ověřili, jaký potenciál má cestování karavanem. Uvažovali jsme takto: cestovatel nemusí řešit plné hotely, postel si veze s sebou. Zažije víc, protože jede od místa k místu podle chuti. A jak je na cestování na čtyřech kolech připravená jižní Morava, jaké má zázemí?

Tiësto se vrátí do Prahy po 4 letech

Tiësto se vrátí do Prahy po 4 letech a to v úterý 27. září 2022 na Magnetic Festival 2022. Nenechte si ujít tuto jedinečnou akci, kde Vám zahraje legenda taneční scény.

Kde uspořádat ty nejlepší firemní akce, večírky, eventy?

Znovu přišel onen magický moment roku, kdy na chvíli odhodíme pracovní masku a pokusíme se nebýt jen kolegy, ale i jemuž by se vaše faux pas mohlo připomenout zrovna ve chvíli, kdy by začal rozhodovat o finančních odměnách. Ale nebojte, nebudeme ani za mravokárce. Přirozeně chceme, abyste se skvěle bavili ve stylovém prostředí a ideálně parťáky. Vánoční firemní večírky jsou za rohem a to by bylo, abychom vám nepřinesli pár tipů na místa, kde to můžete opravdu rozjet.