Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
16. července 2024, svátek má Luboš
Hotel Amande se skvělou gastronomií a vinným wellness

Hotel Amande se skvělou gastronomií a vinným wellness

V jihomoravských Hustopečích, ve městě mandloní a vína, najdete Wine Wellness Hotel Amande – čtyřhvězdičkový hotel, kde si dokonale odpočinete ve wellness zaměřeném na vinné procedury, ochutnáte skvělou lokální kuchyni, a díky poloze je ideálním výchozím bodem pro poznávání krás místních mandloňových sadů i celé jižní Moravy.

-mg-0649.jpg

Wine Wellness

Hotel Amande je prvním zařízením v České republice, které otevřelo wellness zaměřené na procedury obohacené o příznivé účinky hroznů révy vinné. Vyzkoušet můžete tělový peeling z hroznových jader, zábal s matolinovým sirupem nebo vinnou relaxační koupel. Součástí wellness je i Saunový svět s Kneippovou stezkou, Whirlpool a odpočinkovou místností.

-mg-0782.jpg

Restaurace Amande i Pivnice Panský dvůr

Skvělá jídla inspirovaná jižní Moravou, lokální dodavatelé a pokrmy z čerstvých sezónních surovin jsou základem kuchyně restaurace Amande i Pivnice Panský dvůr, které v hotelovém komplexu najdete. Restaurace Amande nabízí moderní gastronomii doplněnou o širokou nabídku vín jihomoravských vinařů, dezerty od vlastní cukrářky jsou vždy chutnou a sladkou tečkou po vydatném obědě nebo na závěr romantické večeře. Pokud si chcete jen tak posedět s přáteli u piv Plzeňského prazdroje nebo sledovat sportovní události na velkém plátně, Pivnice Panský dvůr bude ideálním místem.

wine-club-2.jpg

Wine Club, vinný sklípek, velké konferenční sály i malé salonky

Hotel Amande není jen ideálním místem pro relaxaci ve wellness a poznávání nových gastronomických zážitků. Díky skvělé dostupnosti z Prahy, Brna i Bratislavy je vyhledávaný firemní klientelou, která na jih Moravy vyráží spojovat práci se zábavou. Kromě ubytování až pro 120 hostů hotel disponuje šesti konferenčními sály a salonky, vinným sklípkem a nově otevřeným Wine Clubem – společenským prostorem s nadčasovým designem a kapacitou až 200 hostů, čímž se stává ideálním místem pro vánoční večírky a firemní eventy.

interier-008.jpg

www.amandehotel.cz

ČTĚTE DÁLE

Kunovice se vrátí do zlatého věku letectví. Na přehlídce tam představí jedinečnou kolekci uniforem ČSA

Letecké muzeum v Kunovicích bude v sobotu 20. 7. večer patřit fanynkám a fanouškům módy, uniforem a Československých aerolinií. V rámci jedinečné přehlídky nazvané "ČSA se vrací do Kunovic!" tam modelky a modelové předvedou historii této letecké společnosti zhmotněnou v dobových stejnokrojích palubního personálu.

Hvězdárna Štefánikova má opět „okno ke hvězdám“

V dubnu letošního roku byl konečně znovu nainstalován zpět do kopule Štefánikovy hvězdárny největší dalekohled. Tento jedinečný přístroj, který váží 5,5 tuny, prošel v uplynulých dvou letech v německé Jeně kompletní renovací. Nejen o jeho renovaci jsme si povídali s vedoucím Štefánikovy hvězdárny Tomášem Proseckým a ředitelem Hvězdárny a planetária hl. m. Prahy Jakubem Rozehnalem.

Objevujte túry v Dolním Rakousku: V rytmu pěší turistiky

Od padajících vodopádů a šumících potoků, které se vinou výraznými soutěskami, až po idylická horská jezera a říční krajiny: sílu vody lze cítit na turistických stezkách Dolního Rakouska. Ale nejen při pěší turistice můžeme čerpat z tohoto cenného zdroje. Kde energie vody proudí obzvlášť silně, ukazují objevitelské výpravy v Dolním Rakousku.

BRAZILSKÉ LÉTO plné zábavy v Aquapalace Praha

Zažijte dotek Jižní Ameriky – navštivte Aquapalace Praha a užijte si celé léto plné zábavy a křišťálové vody. Až do konce srpna se můžete nechat doslova unášet na vlnách Brazílie. Kdo letos v létě přijde do aquaparku v Čestlicích, zažije plno vodních radovánek, může vyzkoušet školu samby a dalších exotických tanců, ochutná brazilské gastro speciality a míchané drinky, které si lze vychutnat přímo ve vodě, ale také prožije střípky z brazilské kultury.

FIREMNÍ VEČÍRKY V H&HOTELS: ODPOČINEK, PODĚKOVÁNÍ A BUDOVÁNÍ VZTAHŮ NA TŘECH SKVĚLÝCH MÍSTECH!

Firemní večírky představují víc než jen společen- skou událost, jsou klíčem k ocenění zaměstnanců a posílení vztahů s partnery. Uspořádání perfekt- ního večírku může být výzvou, ale s našimi tipy na místa v H&Hotels group, si užijete kompletní servis včetně cateringu a stylového ubytování.

Co je to e-commerce a jak začít prodávat na internetu?

Věděli jste, že e-commerce je jedním z nejperspektivnějších odvětví? Jeho hodnota se v České republice v roce 2024 odhaduje na více než 1,6 miliard CZK a předpovědi ukazují, že v následujících letech bude dále růst. Podnikání v oblasti e-commerce může přinést vysokou návratnost investic. Jak ale začít? Poradíme vám, jak můžete začít s online prodejem - a to i bez zkušeností nebo velkého rozpočtu!