Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
2. října 2023, svátek má Olivie a Oliver
Hotel Amande se skvělou gastronomií a vinným wellness

Hotel Amande se skvělou gastronomií a vinným wellness

V jihomoravských Hustopečích, ve městě mandloní a vína, najdete Wine Wellness Hotel Amande – čtyřhvězdičkový hotel, kde si dokonale odpočinete ve wellness zaměřeném na vinné procedury, ochutnáte skvělou lokální kuchyni, a díky poloze je ideálním výchozím bodem pro poznávání krás místních mandloňových sadů i celé jižní Moravy.

-mg-0649.jpg

Wine Wellness

Hotel Amande je prvním zařízením v České republice, které otevřelo wellness zaměřené na procedury obohacené o příznivé účinky hroznů révy vinné. Vyzkoušet můžete tělový peeling z hroznových jader, zábal s matolinovým sirupem nebo vinnou relaxační koupel. Součástí wellness je i Saunový svět s Kneippovou stezkou, Whirlpool a odpočinkovou místností.

-mg-0782.jpg

Restaurace Amande i Pivnice Panský dvůr

Skvělá jídla inspirovaná jižní Moravou, lokální dodavatelé a pokrmy z čerstvých sezónních surovin jsou základem kuchyně restaurace Amande i Pivnice Panský dvůr, které v hotelovém komplexu najdete. Restaurace Amande nabízí moderní gastronomii doplněnou o širokou nabídku vín jihomoravských vinařů, dezerty od vlastní cukrářky jsou vždy chutnou a sladkou tečkou po vydatném obědě nebo na závěr romantické večeře. Pokud si chcete jen tak posedět s přáteli u piv Plzeňského prazdroje nebo sledovat sportovní události na velkém plátně, Pivnice Panský dvůr bude ideálním místem.

wine-club-2.jpg

Wine Club, vinný sklípek, velké konferenční sály i malé salonky

Hotel Amande není jen ideálním místem pro relaxaci ve wellness a poznávání nových gastronomických zážitků. Díky skvělé dostupnosti z Prahy, Brna i Bratislavy je vyhledávaný firemní klientelou, která na jih Moravy vyráží spojovat práci se zábavou. Kromě ubytování až pro 120 hostů hotel disponuje šesti konferenčními sály a salonky, vinným sklípkem a nově otevřeným Wine Clubem – společenským prostorem s nadčasovým designem a kapacitou až 200 hostů, čímž se stává ideálním místem pro vánoční večírky a firemní eventy.

interier-008.jpg

www.amandehotel.cz

Nové vydání

FACEBOOK

VYBRANÉ AKCE

27.9.2023 - 15.11.2023

KREATIVNÍ KROUŽEK

6.10.2023 18:00

Noc vědců

14.10.2023 20:00

Ewa Farna „30“

ČTĚTE DÁLE

Trojnásobná mistryně České a Slovenské republiky v surfingu Jana Kašová

„Mnohokrát jsem řekla, že do nějaké vlny nejdu, protože jsem měla strach. Voda je živel, jsou tam kameny, nebezpeční živočichové… Je důležité vědět, na co člověk má a na co ne,“ říká nejlepší česká surfařka Jana Kašová, která tráví téměř každý den několik hodin v oceánu, kde na prkně sjíždí jednu vlnu za druhou…

SUKHISHVILI - Gruzínský národní balet v ČESKÉ REPUBLICE!

Nový celovečerní program a jedinečná atmosféra zanechají nezapomenutelné dojmy!

Městské divadlo Kladno: říjen plný hlouposti a setkání s ďáblem

Pro milovníky divadelních představení tu máme velkou pozvánku do Městského divadla Kladno. Začátkem října si nenechte Jak jsem potkal ďábla, nebo Eva tropí hlouposti.

Komplex Resort klášter Želiv je plný možností

Komplex Resort klášter Želiv se nachází v klidném prostředí soutoku Trnávky a Želivky, vzdálené asi 10 km od hlavní dálniční tepny D1 – exit 90 Humpolec, přibližně na půl cesty mezi Prahou a Brnem.

Fun aréna – Svět zábavy v srdci města

Pražská Fun Arena, nedávno otevřené zábavní, kulturní a eventové centrum, se rychle stává jedním z nejatraktivnějších míst, pro zábavu a společenské události v centru Prahy. Ten to tak trochu jiný svět, nacházející se v samém srdci města, v budově bývalé automatické telefonní ústředny v ulici Petrská na Praze 1, otevřel své brány v prosinci 2022 a od té doby přináší návštěvníkům jedinečné zážitky v cyberpunkovém stylu. Na čtyřech podlažích nabízí návštěvníkům plno netradiční zábavy a kulturního vyžití.

Gaming jako za starých dobrých časů v dystopické budoucnosti!

Plánujete nevšední rodinný výlet, nezapomenutelnou oslavu narozenin nebo připravujete stylovou rozlučku se svobodou?