Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
29. února 2024, svátek má Horymír
Hotel Honour and Grace: klenot v Karlovarském kraji

Hotel Honour and Grace: klenot v Karlovarském kraji

Hotel těží ze svého jedinečného umístění v samém srdci krušnohorských lesů, mezi oblíbenými turistickými destinacemi jako jsou Karlovy Vary, Jáchymov, Boží Dar a lyžařský areál Klínovec.

cycyscysc.png

Hotel byl mistrovsky zrenovován s pozorností věnované každičkému detailu a je připraven Vás srdečně přivítat a dopřát Vám možnost strávení nezapomenutelných okamžiků doprovázených ohleduplným servisem. Vyberte si mezi 20 elegantními a pohodlnými pokoji nebo osobitým apartmá Honour & Grace Suite.

-tom5585-kopie.jpg

Pochutnejte si v zažitkové restauraci Royal Leaf. Navštivte také útulný salonek In the Woods, kde připravují občerstvení i skvělé koktejly. Poseďte v pohodlných křeslech, zaposlouchejte se do jazzové hudby a nechte čas volně plynout. Za hezkého počasí můžete usednout na terase s krásným výhledem do zahrady i blízkého okolí. Venku je také dětské hřiště, takže pokud přijedete se svými nejmenšími, parádně se tu zabaví, zatímco vy si budete vychutnávat zasloužený klid.

9185-20190502-marikalinkinacom.jpg

Využijte Privátní Wellness nebo širokou nabídku masáží. Neváhejte a vyzkoušejte energizující a detoxikační tělové peelingy, hluboké léčebné nebo relaxační thajské masáže. Hotel je také dokonalým místem pro uspořádání svateb. Můžete mít vše na jednom místě: obřad, hostinu se zábavou a ubytováním. Tým Honour and Grace vám rád pomůže se vším, co bude třeba - od sestavení menu, výběru vín, rozmístění stolů až po dekoraci květin a volbu zábavy. Vždy budou napřed, aby zajistili zcela ojedinělou událost plnou krásných a vzácných okamžiků.

-tom6187-kopie.jpg

Hotel také nabízí moderní a multifunkční prostory ideální pro obchodní jednání, školení, teambuildingy, semináře, prodejní a marketingové prezentace a celodenní konference. Honour and Grace Hotel je skvělou volbou pro ty, kteří hledají luxusní a pohodlné ubytování s vysokou kvalitou služeb v krásném prostředí krušnohorských lesů.

www.honourandgrace.com

ČTĚTE DÁLE

SPA Hotel Imperial Karlovy Vary

V překrásném prostředí lázeňského města Karlovy Vary, kde se historie prolíná s moderním komfortem, stojí Spa hotel Imperial jako symbol luxusu a pohody. Tento architektonický skvost, který stojí hrdě nad srdcem Karlových Varů, je destinací pro ty, kteří hledají únik od každodenního stresu a touží po odpočinku v náruči luxusu. Nechte se uchvátit kouzlem, které hotel Imperial nabízí.

Adam Doležal: Vrátil jsem se k tomu, co mám na Sherlockovi rád.

Věčně vyprodaná Žena v černém či SEXMISE, kterou ocenili diváci i letos na Silvestra. Režisér Adam Doležal má v Městském divadle Kladno vysloveně perfektní skóre: co inscenace, to divácký hit. V sobotu 16. března navíc ke zmiňovaným inscenacím přibude další. Tentokrát to bude Adamova variace na shelockovské téma nazvaná Případ Sherlock, autorská detektivní komedie. Diváci se skutečně mají na co těšit.

Rozhovor se zakladatelem TOMCHAi, Tomášem Stankovským

Vše začalo u zakladatele Toma, který procestoval kus světa od Srí Lanky, přes Indii až do Nepál. Po cestě nacházel inspiraci, ochutnával místní speciality a získal myšlenku. Myšlenku cestovat a šířit východní holistický přístup skrze tento skvělý orientální nápoj.

ÚSTECKÝ MAJÁLES ODTAJŇUJE HEADLINERY PRO ROK 2024 A POUŠTÍ DO OBĚHU LIMITOVANOU EDICI

Největší studentský festival v Ústeckém kraji, Ústecký Majáles, s nadšením oznámil hlavní hvězdy, které vystoupí na jejich akci v roce 2024. První jarní akce v kraji se těší, že přivítá 4. 5. 2024 v letním kině Ústí kapely JELEN A DIVOKEJ BILL! Fenomenální hudební interprety, kteří rozproudí dav a přinesou do Ústí úžasnou festivalovou atmosféru již po deváté, doplní hvězdná kapela Poletíme?, Pokáč a domácí neopomenutelní UDG.

Největší výstavu ledových soch v Česku už vidělo přes 30.000 návštěvníků

V pražských Riegrových sadech právě probíhá výstava ledových soch ICE MAGIC. Více než sto osmdesát tun ledu zpracovali umělečtí řezbáři z celé Evropy a vytvořili sedmdesát ledových soch inspirován pohádkovýma postavami jako například včelku Máju, Krtečka nebo čtyřme-trového mamuta Mannyho z filmu Doba ledová.

Užijte si zimní Plzeň za dobrou cenu a sturistickou kartou zdarma

Ne každý musí v zimě nutně trávit každý víkend na horách. Speciální nabídku připravila pro zimní sezonu Plzeň. Pestrou nabídku zvýhodněných pobytových balíčků Plzeňských hotelových nocí můžete využít o třech zimních víkendech a také i Velikonocích. Každý z ubytovaných hostů navíc obdrží zdarma turistickou kartu Plzeňských hotelových nocí. S ní se můžete vydat do řady památek a na komentované prohlídky zdarma či s výraznou slevou. V nabídce jsou také exkluzivní balíčky na představení v plzeňské Divadle J. K. Tyla. V březnovém termínu pak zdarma vstup na placené instalace festivaluBlikBlik. Využijte speciální nabídky Plzeňských hotelových nocí a o program vašeho výletu budete mít postaráno.