Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
5. července 2022, Den slovanských věrozvestů Cyrila a Metoděje

Restaurace U Kormidla

Adresa:
Starostrašnická 52, Praha 1 10000
Telefon:
274821921 604311244
Web:
www

Otevírací doba

Pondělí
11:00 - 23:00
Úterý
11:00 - 23:00
Středa
11:00 - 23:00
Čtvrtek
11:00 - 23:00
Pátek
11:00 - 23:00
Sobota
12:00 - 23:00
Neděle
12:00 - 23:00
Právě je zavřeno

Poskytované služby

Pořádání akcí
Rezervace
Free Wi-Fi
Platba platební kartou
Platba stravenkou
Točené pivo

Vydejte se s námi na plavbu plnou zážitků, a to nejen těch gurmánských. Naše posádka Vás čeká v přístavu "U kormidla", jen pár desítek metrů od stanice Strašnická, linky metra A. Pohostíme Vás těmi nejlahodnějšími pochoutkami, ať už z kuchyně české nebo mezinárodní. Na své si přijdou i milovníci zdravé výživy, či vegetariáni. Nechybí ani vybrané víno, výtečné plzeňské pivo, destiláty z celého světa a bohatý výběr nealkoholických nápojů včetně džusů pro naše nejmenší hosty. V poledne si odskočte na oběd za pár kaček. Kuchař z naší posádky dokáže divy. A co večer? Ať už máte chuť a náladu na cokoliv, věřte, že u nás v přístavu Vám bude vždycky fajn. Chystáme pro Vás tématické večery, speciální akce a ochutnávky. Na své si přijdou ti, kteří přišli na romantickou večeři, i ti, jenž mají obrovský hlad! Nezapomínáme ani na ty, kteří chystají večírky, meetingy a porady pro své kolegy. Přijďte k nám, vždycky Vám vyjdeme vstříc. Přístav "U kormidla" je Vaše gurmánská jistota

Přijďte se přesvědčit a nebudete litovat!

 

Jak se k nám dostanete: Tramvají číslo 7, 11 nebo 55 (zastávka je vzdálená cca 60m od restaurace) Metrem linky "A" - stanice Strašnická (vzdálená cca 200m)

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

VYBRANÉ AKCE

15.6.2022 - 24.7.2022

Marta

8.6.2022 - 31.8.2022

Kávové drinky v Le Palais

ČTĚTE DÁLE

Jiří Pavlíček: představuji pravý ginger beer

Jak často se stane, že se do výroby nějakého nápoje pustí vystudování molekulární biolog? Jestli tedy někdo měl šanci udělat opravdu dobrý ginger beer, je jím jednoznačně Jiří Pavlíček.

Hudba na vinicích letos láká na neomezené párování hudby, vín a zážitků

Už máte plány na léto? Propojte své letní výlety s hudbou a vínem pod širým nebem a navíc přímo ve vinicích! Odstartoval totiž III. ročník koncertního seriálu Hudba na vinicích. Až do 23. září odehraje v celkem šesti vinařstvích na 40 koncertů čtrnácti českých a slovenských interpretů
Reklama
reklama

Doubravský Dvůr: Dobroty z čerstvého mléka i pohled do nitra zemědělského života

„Vybudovali jsme vlastní mlékárnu, zmrzlinárnu, prodejnu farmářských výrobků a denně se staráme o návštěvníky, kteří do Doubravského Dvora přicházejí zažít opravdový provoz zemědělské farmy, bez pozlátek a načančaného obalu,“ říká veterinářka Šárka Osičková, která toto místo plné zážitků a kvalitního jídla provozuje společně s manželem Václavem.

Kozí farma Dvůr Ratibořice: příběh z Vysočiny

V letošním roce to bude 30 let, kdy se jeden manželský pár z Prahy rozhodl opustit život velkoměsta a svoji ergii věnovat rodinnému statku, kterému vdechl nový život. Za sebou nechal veškeré předsudky k podnikání v důchodovém věku, předsudky k rekonstrukci zpustošeného areálu a především předsudky ke kozímu mléku. Třicet let uteklo jako voda a v jižním cípu Vysočiny stojí sebevědomá farma, která má co nabídnout.

Pivní zahrada WildCock láká na lahodné speciály

V srdci Zahradního města jsme objevili nový podnik, který se zaměřuje na pivní speciály všeho druhu a poctivé maso z grilu – Pivní zahrada WildCock. S majitelem Jakubem Kotasem jsme si povídali o budování vlastní značky pivovaru, jeho lásce ke svrchně kvašeným pivům i o složitostech s podnikáním během covidového lockdownu.