Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
28. září 2022, svátek má Václav
Hotelový Spa & Wellness Komplex Bristol Royal

Hotelový Spa & Wellness Komplex Bristol Royal

V srdci lázeňského města Karlovy Vary, jen pár minut chůze od karlovarských léčivých pramenů se nachází hotelový Spa & Wellness komplex Bristol Royal, jehož historie sahá až do 18. století. Tvoří jej 5 čtyřhvězdičkových hotelů (Bristol Palace, Královská Vila, Georgy House, Vila Tereza a Bristol) a 1 pětihvězdičkový hotel (Vila Livia). Všechny budovy jednotlivých hotelů jsou mezi sebou vzájemně propojeny důmyslným systémem koridorů. K významným návštěvníkům budov komplexu Bristol Royal patřili např. Arcivévoda František Albert, rodina hraběte Kinského, pruský princ Vilém, Sigmund Freud a v neposlední řadě rakouská císařovna Sissi.

2r8a0790-1.jpg

Ubytovací kapacity s celkovým počtem asi 200 pokojů patří k jedním z největších v regionu. Luxusní atmosféra dvoulůžkových či jednolůžkových pokojů a apartmá se nese v duchu neorenesance a stylové aristokratické elegance. Jedinečné interiéry jsou skvělou volbou pro focení nebo natáčení. Wellness, jehož součástí je bazén s bezchlorovým provozem, vířivka, sauny a fitness, je skvělou možností pro relaxaci a odpočinek. Samozřejmostí je široká nabídka procedur. Bonusem k ubytování jsou vlastní parkovací kapacity.

Komplex je zasazen v překrásném prostředí anglického parku s okouzlujícím výhledem na město. Rozlehlý park lze využít pro pořádání soutěží a her, grill party a dalších zábavných programů venku.

dji-0023_1.JPG

Atraktivní hotelový komplex má k dispozici také prostory pro větší i menší společenské akce. Restaurace hotelu Bristol Palace s kapacitou až 150 osob je vhodná pro jednotlivce i skupiny, a také pro pořádání soukromých i firemních oslav a večírků. Součástí restaurace jsou salónky „Moser“ a „Club“, každý s kapacitou až 50 osob, které budou ideální volbou pro uzavřenou společnost. Jedinečnou atmosféru má „Zrcadlový salónek“ - díky svému zajímavému a netradičnímu designu je vyhledávaným místem pro různá privátní jednání či společenské akce v úzkém kruhu (kapacita až 30 osob). Kavárna s kapacitou až 50 osob bude kromě stravování pro skupiny vyhovovat také pro pořádání workshopů či školení pro skupiny.

2r8a0494-1.jpg

Slavnostní sál s kapacitou až 100 osob je ideálním místem pro konání přednášek, školení, seminářů, workshopů, tiskových konferencí a prezentačních akcí, dále pak banketů, rautů, kulturních vystoupení nebo společenských večerů. Samozřejmostí je vizuální vybavení a zajištění občerstvení. Bowlingové centrum, jehož součástí je bowling, kulečník i bar, bude skvělou volbou pro teambuilding nebo firemní večírek. Slavnostní sál a bowlingové centrum je možné vzájemně propojit. Pro aktivní nadšence je k dispozici také studio pro kolektivní tanec, jógu a další podobné aktivity.

-dsc0028-kopie.JPG

Karlovy Vary nabízí pestrou paletu možností pro poklidný odpočinek i aktivní vyžití, včetně lázeňských procedur, wellness, sportu, výletů za pamětihodnostmi i bohatého kulturního života. Karlovarské lázeňské lesy a jejich romantická výletní místa, četné vyhlídky a lesní altánky, to vše propojené cca 130 km značených tras a turistických stezek. Také všechny kolonády s minerálními prameny jsou vzdálené jen pár minut od hotelového komplexu Bristol Royal.

278120700-5734683509882248-507244749614974293-n.jpg

Komplex Bristol Royal má široké portfolio partnerů a zkušenosti s pořádáním svateb, narozenin, koncertů, představení a výstav. K dispozici jsou externí a interní platformy pro TV a on-line vysílání, včetně pomoci specialistů. Prostory komplexu Bristol Royal lze snadno přizpůsobit individuálním požadavkům a již je využili například klub Harley Owners Group, firmy Asklepion a Moneta Bank, sjezd majitelů Ferrari a další.

2r8a0799-1.jpg

Kontaktní údaje:
Hotelový Spa & Wellness Komplex Bristol Royal
(Bristol Palace****, Královská Villa****, Georgy House****, Villa Tereza****, Bristol****)
Zámecký Vrch 34, 360 01 Karlovy Vary, Česká republika
+420 353 341 906 | reservation@bristolgroup.cz
www.bristolgroup.cz

bristol-group-logo.jpg

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

VYBRANÉ AKCE

ČTĚTE DÁLE

47. veletrh starožitností Antique

Na Novoměstské radnici se od čtvrtka 24. do neděle 27. listopadu bude konat tradiční veletrh Antique. Více než pět desítek starožitníků na něm již po 47. představí to nejzajímavější ze své nabídky: od oblíbených šperků a bižuterie, přes sklo, porcelán a keramiku až po starožitný nábytek, textil, historické zbraně a staré bankovky a mince. Antique je tradičně největší a nejreprezentativnější přehlídkou starožitností v ČR.

Za zábavou i adrenalinem do Pitlandu!

Přemýšlíte, kam během podzimu vyrazit za jedinečnými zážitky, užít si spoustu zábavy, získat novou zkušenost, a hlavně nemuset řešit nejisté počasí? Přinášíme vám skvělý tip! Objevili jsme pro vás jedinečný zážitek v pravém slova smyslu! Jedinečný zážitek je totiž přesně to, co nabízí pražský Pitland, speciální krytá hale na Zličíně, kde si užijete jízdu v jedné stopě bez ohledu na věk, zkušenosti, papíry na motorku, a především bez ohledu na počasí! Co byste řekli na trochu akční, lehce sportovní až adrenalinovou zábavu, která je určena opravdu pro každého, včetně dětí nad 150 cm?
Reklama
reklama

Godzone tour 2022 startuje v Praze a v Ostravě už v říjnu!

Česká republika bude mít příležitost zažít evangelizační turné projektu Godzone letos o měsíc dřív, a to v Praze 24. října a v Ostravě 25. října. Celá tour následně pokračuje na Slovensku až do 29. října. Organizátoři této tour chtějí společně s vedoucími různých společenství sdělit Česku a Slovensku aktuální odkaz: Nevzdávej To!

QUIX: Trendy vizuální prezentace firem či produktů

Asi většina z nás si vzpomene, jak jsme stáli s fixou před flipchartem a zrychleně psali a kreslili různé linky či křivky. Ano, souhlasím, bylo to krásné, lehce romantické a na jemnou vůni lihu také nelze jen tak zapomenout. Ale zkusme překonat sami v sobě jistou dávku tradiční české nátury ve stylu hlavně ať to moc nestojí nebo ono to stejně nějak dopadne. Tak jen pár slov, jak to vidíme v rychlosti my.

Obytňákem po jižní Moravě

Cestování už není, co bývalo. Naštěstí! Pořád je co objevovat, pořád se objevují nové trendy jako glamping. My jsme ověřili, jaký potenciál má cestování karavanem. Uvažovali jsme takto: cestovatel nemusí řešit plné hotely, postel si veze s sebou. Zažije víc, protože jede od místa k místu podle chuti. A jak je na cestování na čtyřech kolech připravená jižní Morava, jaké má zázemí?