Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
22. března 2023, svátek má Leona
Hudba stříbrného plátna v nevšedním hávu

Hudba stříbrného plátna v nevšedním hávu

Pražský filmový orchestr připravuje napříč sezónou koncerty nejčastěji v autentickém symfonickém podání. Tentokrát můžete slyšet své oblíbené skladby v aranžmá 30členného smyčcového orchestru v doprovodu klavíru a bicích nástrojů.

Rozmanitou (nejen) filmovou hudbou v komorním podání Smyčců PFO pravidelně potěšíme Vás, naše diváky, v krásných sálech a prostorech v Čechách i na Moravě. V Praze jsme tomuto souboru vycházejícímu z velkého orchestru tolik příležitostí nedali, čili nyní nastává ta chvíle. Smyčce PFO Vám přináší zcela jedinečný program složený z kusů, které důvěrně znáte ze symfonického podání, tak i unikátní v úpravě právě pro "les smyčců" v doprovodu klavíru a bicích nástrojů.

321900322-698161985088032-6536481742170475608-n.jpg

V neděli 2.dubna v pražském divadle Rokoko Vám orchestr představí například hudbu z několika snímků studia Pixar nebo prvního dílu trilogie Pán Prstenů či aktuálních seriálových hitů The Mandalorian a Obi-Wan z prostředí Star Wars
Vstupenky na koncert “Hudba stříbrného plátna” můžete rezerovat v pokladně Městských divadel pražských, online na www.mestskadivadlaprazska.cz nebo www.goout.cz

www.pfo.cz

ČTĚTE DÁLE

Lucie Bílá ve svém divadle uvede muzikál Srdeční záležitost

Pražské Divadlo Lucie Bílé se připravuje na další hudební premiéru. Po úspěšných komediích Láska je láska a Maminy uvede muzikál Srdeční záležitost americké písničkářky Amandy McBroom. Muzikálová novinka, jejíž stěžejním motivem je krize středního věku, bude mít premiéru v Den české státnosti 28. září 2023 a v hlavní roli představí zlatou slavici a majitelku divadla Lucii Bílou.

Comic-Con Prague 2023 odtajnil další hvězdné hosty. Přijede MacGyver i další ikony z Hvězdné brány či zástupci DC

V pořadí čtvrtý ročník festivalu popkultury Comic-Con Prague potěší nejen fanoušky ikonické Hvězdné brány nebo světa DC. V polovině dubna budou moct v pražském Universu potkat například Richarda Dean Andersona, Corina Nemce, Matta Ryana, ale i hvězdu Fantastických zvířat Dana Foglera.
Reklama
reklama

Městské divadlo Kladno: to nejlepší pro fanoušky divadla

Pro milovníky divadelních představení tu máme velkou pozvánku do Městského divadla Kladno. Začátkem března si nenechte ujít premiéru nové inscenace Klíčovou dírkou slavné britské komedie od Joe Ortona.

Lumia

Nová interaktivní expozice audiovizuálního umění v Praze. Svět digitální imaginace na interaktivní výstavě, která posouvá hranice vnímání a fantazie. Příběh světla ve tmě. Současné audiovizuální umění vytvořené pomocí nejmodernějších obrazových technologií.

Beats for Love: Do Ostravy míří Hardwell

Pořadatelé největšího hudebního festivalu v České a Slovenské republice, Beats for Love, už více než dva měsíce zveřejňují jednu zahraniční hvězdu za druhou a nyní, po legendárním Tiëstovi, přichází s další megastar světového formátu! Na začátku července vystoupí v industriálním areálu Dolní Vítkovice majitel jednoho z největších EDM vydavatelství Revealed Recordings Robbert van de Corput, kterého ale všichni fanoušci taneční hudby znají jako Hardwella!