Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
3. října 2023, svátek má Bohumil
Jízdárna Fest letos dělá lidem radost už po páté!

Jízdárna Fest letos dělá lidem radost už po páté!

Další ročník festivalu Jízdárna Fest proběhne tradičně v krásném prostředí zámeckého parku v Rychnově nad Kněžnou 18. - 19. 8. 2023.

02-jizdarnafest-2023-fb-cover-1920x1080-v04.jpg

Line-up je sestavený z populárních hudebních jmen. Všichni vystupující se předvedou v plné parádě. Nově se ukáže v zámeckém parku skupina Čechomor, Wohnout, HorkýžeSlíže, Vypsaná Fixa, přijede i oblíbenákapela Jakuba Děkana, ReadyKirken a své pecky rozbalí i Vojaano. A jak to bývá zvykem, tak na Jízdárně se dává možnost ukázat se i kapelám z regionu a vybrala se kapela Hakel Band.  

jizdarna2019-055_1.jpg

Abychom si užili zámecké prostory se vším komfortem, je kapacita festivalu omezená. Není pochyb, že se máme na co těšit. Nabitá festivalová atmosféra a bohatý doprovodný program pro děti i dospělé tvoří z Jízdárna FESTu oblíbený, dvoudenní hudební festival pro celou rodinu a víkend plný nezapomenutelných aktivit a zážitků. Pro děti bude připraven program od Pigyády, stezky parkem, dílničky, skákací hrad, 3D realita, workshopy, dále setkání s kapelami, ale především pohoda v krásném prostředí. 

jizdarna2019-124.jpg

Nové vydání

FACEBOOK

VYBRANÉ AKCE

16.12.2023 20:30

Men 4 Queen

7.10.2023 20:30

Men 4 Queen

18.11.2023 20:30

Men 4 Queen

ČTĚTE DÁLE

Trojnásobná mistryně České a Slovenské republiky v surfingu Jana Kašová

„Mnohokrát jsem řekla, že do nějaké vlny nejdu, protože jsem měla strach. Voda je živel, jsou tam kameny, nebezpeční živočichové… Je důležité vědět, na co člověk má a na co ne,“ říká nejlepší česká surfařka Jana Kašová, která tráví téměř každý den několik hodin v oceánu, kde na prkně sjíždí jednu vlnu za druhou…

Na pražském Výstavišti proběhne CHILLI FEST a ASIA FOOD festival

Sobota 7. října bude na pražském Výstavišti ve znamení CHILLI FESTu. Akce s celodenním doprovodným programem bude mít významný vrchol: duel, v rámci nějž se budou pojídat nejpálivější chilli papričky světa. Zúčastní se ho mistr světa a držitel několika rekordů zapsaných v Guinnessově knize Mike Jack (Mike Jack Eats Heat) nebo aktuální evropský šampión z Itálie Giancarlo Gasparotto, který je známý jako Jack Pepper.
Reklama
reklama

SUKHISHVILI - Gruzínský národní balet v ČESKÉ REPUBLICE!

Nový celovečerní program a jedinečná atmosféra zanechají nezapomenutelné dojmy!

Lucie Bílá představuje svou Srdeční záležitost

Přípravy uvedení nového muzikálu Srdeční záležitost v Divadle Lucie Bílé pomalu směřují ke svému konci. Na jevišti scény v pražské Karlově ulici v těchto dnech pod vedením režiséra Antonína Procházky a choreografky Ivany Hannichové probíhají poslední zkoušky a ladí se finální detaily před slavnostní premiérou. Ta se uskuteční již ve čtvrtek 28. září v Den české státnosti.

Městské divadlo Kladno: říjen plný hlouposti a setkání s ďáblem

Pro milovníky divadelních představení tu máme velkou pozvánku do Městského divadla Kladno. Začátkem října si nenechte Jak jsem potkal ďábla, nebo Eva tropí hlouposti.