Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
16. července 2024, svátek má Luboš
Last minute dovolená 2024: Poznejte Turecko a prožijte nezapomenutelné okamžiky

Last minute dovolená 2024: Poznejte Turecko a prožijte nezapomenutelné okamžiky

Hledáte inspiraci na pohodovou dovolenou pro celou vaši rodinu, partu přátel nebo pro vás samotné? Již nemusíte! Last minute Turecko 2024 představuje ten nejlepší způsob, jak si užít letošní léto naplno, dopřát si trochu slunce i zasloužený odpočinek. Objevte last minute zájezdy TUI a vyrazte za dobrodružstvím klidně hned zítra! Last minute nabídka na vás již čeká.

Proč cestovat s cestovní kanceláří TUI?

Cestovní kancelář TUI je je jedna z největších cestovních kanceláří světa. Má za sebou více jak 40 let zkušeností s organizací a prodejem dovolených. Postupem času si tak získala důvěru desítek miliónů zákazníků z celého světa. Nabídka cestovní kanceláře TUI navíc poslední roky výrazně rozšířila počet zájezdů a hotelů v nejoblíbenějších dovolenkových destinacích. Kromě toho také výrazně rozšířila své služby, mezi které patří nabídka transferů, a to včetně soukromých cest z letiště do hotelu a z hotelu na letiště a delegátský online servis.

Jedním z mnoha benefitů cestovní kanceláře TUI jsou dále velice jednoduchá pravidla pro placení dovolené. Při rezervaci zaplatíte pouze 5 % zálohy a zbytek až 25 dní před odjezdem. Jestliže si nejste zcela jistí, zda vám vybraný termín bude opravdu vyhovovat, nebo si rádi necháváte volnější ruku, můžete využít balíček flexibilních změn, a to za pouhých 400 korun na osobu – až do 25 dnů před odjezdem si budete moci svůj zájezd změnit dle aktuálních potřeb.

Turecko 2024 – last minute dovolená snů pro všechny

Slunečná země Turecko je sázkou na jistotu. Nenechte si ujít last minute zájezdy do Turecka 2024 a odleťte poznávat toto nezapomenutelné místo!

Proč právě Turecko? Jakmile ho navštívíte, ihned nám dáte za pravdu, že se jedná o fantastickou zemi plnou kontrastů, neobvyklých vůní a chutí. Během cesty na Tureckou riviéru budete moci bezstarostně odpočívat na břehu Středozemního moře a užívat si koupání v jeho teplých vodách, vyzkoušet celou řadu vodních sportů, jako je potápění, windsurfing a šnorchlování, nebo si užívat romantické plavby lodí a katamaránem během západu slunce. Ať už hledáte cokoliv, Turecko nabízí opravdu vše.

Last minute TUI – výhodné zájezdy do všech oblíbených destinací

Cestovní kancelář TUI díky svým dlouholetým zkušenostem zaručuje, že každému klientovi dokáže splnit jakékoliv cestovatelské přání. Vydejte se s last minute zájezdy od TUI poznávat svět, ochutnávat dobré jídlo a užívat si nezapomenutelné zážitky. Last minute dovolená Turecko ale není to jediné, co TUI nabízí.

Poznejte nejlepší super last minute nabídky na dovolenou, zájezdy a výlety za akční ceny s cestovní kanceláří TUI. Připraveny jsou pro vás i další destinace, jakými jsou Mallorca, Bulharsko, Egypt, Kanárské ostrovy, Spojené arabské emiráty a mnohé další. Kam se letos vydáte vy?

 

ČTĚTE DÁLE

Kunovice se vrátí do zlatého věku letectví. Na přehlídce tam představí jedinečnou kolekci uniforem ČSA

Letecké muzeum v Kunovicích bude v sobotu 20. 7. večer patřit fanynkám a fanouškům módy, uniforem a Československých aerolinií. V rámci jedinečné přehlídky nazvané "ČSA se vrací do Kunovic!" tam modelky a modelové předvedou historii této letecké společnosti zhmotněnou v dobových stejnokrojích palubního personálu.

Heineken Balaton Sound 2024 nadchl návštěvníky hvězdným programem i novým uspořádáním areálu

Uplynulý víkend se na břehu jezera Balaton v maďarském Zamárdi konal festival Heineken Balaton Sound. K sobotnímu večeru návštěvnost přesáhla celkově za čtyři dny 100 000 návštěvníků. Publikum zažilo vystoupení jmen jako James Hype, John Newman, Amelie Lens, Paul Kalkbrenner, Reinier Zonneveld, Purple Disco Machine a mnoha dalších. Plážový festival zakončil headliner Timmy Trumpet a jedinečná závěrečná show Q-dance.

FARMAPARK Soběhrdy

Unikátní místo pro rodiny s dětmi, kde poznáte zvířata z farem celého světa a můžete strávit celý den v přírodě. Originální koncept zábavy a přímý kontakt se zvířaty dělá z Farmaparku Soběhrdy skvělé místo pro volný čas rodin s dětmi.

Fenomenální závěr Beats for Love: I díky světové show Davida Guetty v Ostravě padaly rekordy!

Skončil 10. ročník největšího festivalu elektronické taneční hudby ve střední Evropě, Beats for Love. A závěrečná party byla hodná jubilejních narozenin. Kraloval ji zřejmě nejslavnější DJ světa David Guetta, který v Ostravě předvedl dechberoucí vystoupení. A pohled na davy fanoušků daly tušit, že kulaté výročí přineslo i divácký rekord.

Hvězdárna Štefánikova má opět „okno ke hvězdám“

V dubnu letošního roku byl konečně znovu nainstalován zpět do kopule Štefánikovy hvězdárny největší dalekohled. Tento jedinečný přístroj, který váží 5,5 tuny, prošel v uplynulých dvou letech v německé Jeně kompletní renovací. Nejen o jeho renovaci jsme si povídali s vedoucím Štefánikovy hvězdárny Tomášem Proseckým a ředitelem Hvězdárny a planetária hl. m. Prahy Jakubem Rozehnalem.

NeverMore 68 Na Výstavišti letos s podtitulem ženy v disentu

Již třetí ročník kulturně společenského festivalu NeverMore 68 se opět uskuteční na Výstavišti, a to v den výročí 56 let okupace tehdejšího Československa 21.8. od 15.00 do 22.00 hodin. Další ročník vzpomínek na události naší země, které by neměly být nikdy zapomenuty, připravilo Výstaviště Praha ve spolupráci s Ústavem nezávislé žurnalistiky, spolkem Díky, že můžem, Českým rozhlasem Radiožurnál a Post Bellum. Na akci nebude chybět Gulag.cz, týdeník Respekt, Muzeum na demarkační linii v Rokycanech nebo Političtí vězni.cz. Vedle samotné připomínky vpádu vojsk Varšavské smlouvy na naše území bude letos v hlavní roli téma žen v disentu a jejich příběhy a nově bude pro návštěvníky připravena i video stage s tematickými dokumenty a archivními záběry