Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
3. října 2023, svátek má Bohumil
Lázně Pramen nabízejí blahodárné pivní a vinné koupele

Lázně Pramen nabízejí blahodárné pivní a vinné koupele

Užijte si speciální koupel s teplotou vody 38 °C doplněnou ve správném poměru o lázeňské pivo uvařené podle jedinečné receptury od vlastního sládka a následně relax u solného krbu v originální solné jeskyni. A k tomu všemu, jak jinak, než vynikající České pivo po celou dobu procedury. A že nejste milovníci piva? Nevadí! V druhé provozovně v Dejvicích totiž mají i vinné koupele. Lázně Pramen v Praze jsou tak ideálním místem k relaxaci a též v podobě poukazů nápaditým vánočním dárkem pro muže i ženy.

holesovice-1.jpg

Pivní lázně 

V Pivních lázních Pramen pro vás nejprve naplní vířivku z královského dubu nebo modřínu o objemu 1000 litrů. Do vany s teplotou vody 35 - 38 °C se přidá tmavé pivo, smíchané v určitém poměru z pivovarské kvasnice a přírodní rozdrobené složky vybraných odrůd chmele a sladu. Následně vás čeká až třicetiminutový relaxační odpočinek u krbu v posteli se slámou (seníku) a po celou dobu také neomezená konzumace tmavého a světlého piva Kynšperský Zajíc.

holesovice-2.jpg

Proč si dopřát pivní lázeň

Chmel má léčivé vlastnosti díky obsahu velkého množství éterických olejů, dokáže člověka zklidnit a ještě působí protizánětlivě a antibakteriálně. Chmelový olej pak dokonale odstraňuje únavu. Slad je poté duší piva. Díky němu obsahuje pivo sacharidy, bílkoviny, minerální látky, jakož i zdraví prospěšné organické kyseliny a vitamíny. A nakonec pivovarské kvasnice, které vylučují do pokožky celou řadu vitamínů, podporují hydrataci a regeneraci horních vrstev pokožky. Pro zvýšení účinku této koupele je doporučeno vypít hrnek tmavého nebo světlého piva, kterého si zde můžete sami natočit neomezené množství.

holesovice-4.jpg

Indikace

Léčba lupénky, celulitidy, akné, regenerace pokožky, bolesti zad a kloubů, pozitivní vliv na organismus při nervovém přetížení, stresu, snížení krevního tlaku, zlepšení krevního oběhu.

holesovice-7.jpg

Kontraindikace

Pacienti s vysokým krevním tlakem, po operaci srdce, těhotné ženy od 3. měsíce těhotenství a děti do 18 let.

pivni-2.jpeg

Dubová lázeň

Vany pro dubové koupele jsou vyráběny podle tradicí bednářského umění bez použití hmoždinek, lepidel a laků, takže jsou zcela ekologicky nezávadné. Díky absenci chemického ošetření je dřevo v přímém kontaktu s vodou a nasycuje ji svými léčivými složkami. Jejich obsah je velmi vysoký a je potvrzen mnoha studiemi a tisíciletými zkušenostmi. Koupel v dubové vaně pomáhá normalizovat spánek, zbavuje stresu a podráždění. Kromě toho tato příjemná lázeň napomáhá ke ztrátě nadváhy, má pozitivní vliv na potenci, působí proti celulitidě, zlepšuje pružnost pokožky, má omlazující účinek a je tedy skutečným požehnáním pro péči o tělo, krásu a duševní stav.

pivni-3.jpeg

Vinné lázně 

Ve Vinných lázních pro vás nejprve naplní vířivku z modřínu vodou s přidáním červeného vína, výtažků z listů a semen hroznů, vinných kvasnic, medu, rostlinných extraktů, květů francouzské levandule a vonných olejů, v níž budete 20 minut relaxovat. Následně vás čeká stejně jako u pivní lázně až třicetiminutový odpočinek u krbu v posteli se slámou (seníku) a láhev buď bílého či červeného vína dle vašeho výběru. Vinná terapie, která je vhodná pro všechny muže i ženy a představuje nejnovější a jedinečnou léčivou metodu a má antioxidační vlastnosti. Kromě toho jsou hrozny bohaté na glukózu, fruktózu, vitamíny a také aminokyseliny a stopové prvky důležité pro organismus. Vinná lázeň poskytuje posilující a omlazující účinek, podporuje relaxaci a obnovení vitality, zlepšuje krevní oběh v tkáních. Sytá červená barva vody potěší naše oči a jemná vůně hroznů pomáhá dosáhnout relaxace a harmonie. 

vinne-2.jpg

Indikace

Nadváha, celulitida, nespavost a stres, problémy s krevním oběhem, stárnutí pokožky, přítomnost toxinů v těle, nedostatek vitamínů v pokožce, střevní problémy, bolestivé stavy při revmatismu a artritidě.

vinne.jpg

Kontraindikace

Metabolická onemocnění, akutní infekční onemocnění, závislost na alkoholu, alergie na jakékoli produkty vyrobené z červených hroznů, zvýšený sklon ke krvácení, jakákoli poškození pokožky, různé kožní choroby, zhoubné nádory, benigní nádory, které mají tendenci se zvětšovat.

vinne-1.jpg

Lázně pravem Letná

Jde o zcela nový projekt, největší pivní lázně v celé Praze. Jedná se o lázeňské SPA, a to jak pro individuální návštěvy, tak i pro skupinové. Lázeňský komplex je připraven až pro 20 lidí a je ideální jak pro malé skupiny, tak i pro firemní večírky, rozlučky se svobodou a pro turistické skupiny. Vybírat si můžete z ozdravných procedur, vinných lázní, pivních lázní, ale nechybí ani jóga, či tibetské masáže.

 

Speciální akce pro čtenáře Pragmoon: při koupi procedury s použitím kódu MC2023 zísáte vánoční 10% slevu. (Sleva platí do 30.12. 2022).

 

  • Lázně Pramen - Letná
  • Dobrovského 951/44, 170 00 Praha 7
  • Mobil: +420 777 025 111
  • E-mail: info@beer-baths.com
  • Web: www.beer-baths.com

 

  • Lázně Pramen - Dejvická
  • Dejvická 255/18, Dejvice, 160 00 Praha 6
  • Mobil: +420 728 059 770 
  • E-mail: info@pivnispa.cz
  • Web: www.pivnispa.cz

ČTĚTE DÁLE

Trojnásobná mistryně České a Slovenské republiky v surfingu Jana Kašová

„Mnohokrát jsem řekla, že do nějaké vlny nejdu, protože jsem měla strach. Voda je živel, jsou tam kameny, nebezpeční živočichové… Je důležité vědět, na co člověk má a na co ne,“ říká nejlepší česká surfařka Jana Kašová, která tráví téměř každý den několik hodin v oceánu, kde na prkně sjíždí jednu vlnu za druhou…

Na pražském Výstavišti proběhne CHILLI FEST a ASIA FOOD festival

Sobota 7. října bude na pražském Výstavišti ve znamení CHILLI FESTu. Akce s celodenním doprovodným programem bude mít významný vrchol: duel, v rámci nějž se budou pojídat nejpálivější chilli papričky světa. Zúčastní se ho mistr světa a držitel několika rekordů zapsaných v Guinnessově knize Mike Jack (Mike Jack Eats Heat) nebo aktuální evropský šampión z Itálie Giancarlo Gasparotto, který je známý jako Jack Pepper.

SUKHISHVILI - Gruzínský národní balet v ČESKÉ REPUBLICE!

Nový celovečerní program a jedinečná atmosféra zanechají nezapomenutelné dojmy!

Lucie Bílá představuje svou Srdeční záležitost

Přípravy uvedení nového muzikálu Srdeční záležitost v Divadle Lucie Bílé pomalu směřují ke svému konci. Na jevišti scény v pražské Karlově ulici v těchto dnech pod vedením režiséra Antonína Procházky a choreografky Ivany Hannichové probíhají poslední zkoušky a ladí se finální detaily před slavnostní premiérou. Ta se uskuteční již ve čtvrtek 28. září v Den české státnosti.

Městské divadlo Kladno: říjen plný hlouposti a setkání s ďáblem

Pro milovníky divadelních představení tu máme velkou pozvánku do Městského divadla Kladno. Začátkem října si nenechte Jak jsem potkal ďábla, nebo Eva tropí hlouposti.

Snímky o blízké budoucnosti, osobnostech architektury a designu i masterclass. Začíná mezinárodní festival Film a architektura.

Dvanáctý ročník festivalu Film a architektura s hlavním tématem Konstrukce bude ve dnech 29. 9. – 4. 10. 2023 k vidění jak v zavedených kinech, tak na netradičních lokacích v celkem 29 městech po celé České republice a na Slovensku. V rámci více než 80 promítání nabídne téměř 40 krátkých a celovečerních snímků z celého světa. Doprovodný program bude obohacen o přednášky, hudební performance a především debaty se zahraničními tvůrci i architekty.