Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
8. prosince 2022, svátek má Květoslava
Lázně Pramen nabízejí blahodárné pivní a vinné koupele

Lázně Pramen nabízejí blahodárné pivní a vinné koupele

Užijte si speciální koupel s teplotou vody 38 °C doplněnou ve správném poměru o lázeňské pivo uvařené podle jedinečné receptury od vlastního sládka a následně relax u solného krbu v originální solné jeskyni. A k tomu všemu, jak jinak, než vynikající České pivo po celou dobu procedury. A že nejste milovníci piva? Nevadí! V druhé provozovně v Dejvicích totiž mají i vinné koupele. Lázně Pramen v Praze jsou tak ideálním místem k relaxaci a též v podobě poukazů nápaditým vánočním dárkem pro muže i ženy.

holesovice-1.jpg

Pivní lázně 

V Pivních lázních Pramen pro vás nejprve naplní vířivku z královského dubu nebo modřínu o objemu 1000 litrů. Do vany s teplotou vody 35 - 38 °C se přidá tmavé pivo, smíchané v určitém poměru z pivovarské kvasnice a přírodní rozdrobené složky vybraných odrůd chmele a sladu. Následně vás čeká až třicetiminutový relaxační odpočinek u krbu v posteli se slámou (seníku) a po celou dobu také neomezená konzumace tmavého a světlého piva Kynšperský Zajíc.

holesovice-2.jpg

Proč si dopřát pivní lázeň

Chmel má léčivé vlastnosti díky obsahu velkého množství éterických olejů, dokáže člověka zklidnit a ještě působí protizánětlivě a antibakteriálně. Chmelový olej pak dokonale odstraňuje únavu. Slad je poté duší piva. Díky němu obsahuje pivo sacharidy, bílkoviny, minerální látky, jakož i zdraví prospěšné organické kyseliny a vitamíny. A nakonec pivovarské kvasnice, které vylučují do pokožky celou řadu vitamínů, podporují hydrataci a regeneraci horních vrstev pokožky. Pro zvýšení účinku této koupele je doporučeno vypít hrnek tmavého nebo světlého piva, kterého si zde můžete sami natočit neomezené množství.

holesovice-4.jpg

Indikace

Léčba lupénky, celulitidy, akné, regenerace pokožky, bolesti zad a kloubů, pozitivní vliv na organismus při nervovém přetížení, stresu, snížení krevního tlaku, zlepšení krevního oběhu.

holesovice-7.jpg

Kontraindikace

Pacienti s vysokým krevním tlakem, po operaci srdce, těhotné ženy od 3. měsíce těhotenství a děti do 18 let.

pivni-2.jpeg

Dubová lázeň

Vany pro dubové koupele jsou vyráběny podle tradicí bednářského umění bez použití hmoždinek, lepidel a laků, takže jsou zcela ekologicky nezávadné. Díky absenci chemického ošetření je dřevo v přímém kontaktu s vodou a nasycuje ji svými léčivými složkami. Jejich obsah je velmi vysoký a je potvrzen mnoha studiemi a tisíciletými zkušenostmi. Koupel v dubové vaně pomáhá normalizovat spánek, zbavuje stresu a podráždění. Kromě toho tato příjemná lázeň napomáhá ke ztrátě nadváhy, má pozitivní vliv na potenci, působí proti celulitidě, zlepšuje pružnost pokožky, má omlazující účinek a je tedy skutečným požehnáním pro péči o tělo, krásu a duševní stav.

pivni-3.jpeg

Vinné lázně 

Ve Vinných lázních pro vás nejprve naplní vířivku z modřínu vodou s přidáním červeného vína, výtažků z listů a semen hroznů, vinných kvasnic, medu, rostlinných extraktů, květů francouzské levandule a vonných olejů, v níž budete 20 minut relaxovat. Následně vás čeká stejně jako u pivní lázně až třicetiminutový odpočinek u krbu v posteli se slámou (seníku) a láhev buď bílého či červeného vína dle vašeho výběru. Vinná terapie, která je vhodná pro všechny muže i ženy a představuje nejnovější a jedinečnou léčivou metodu a má antioxidační vlastnosti. Kromě toho jsou hrozny bohaté na glukózu, fruktózu, vitamíny a také aminokyseliny a stopové prvky důležité pro organismus. Vinná lázeň poskytuje posilující a omlazující účinek, podporuje relaxaci a obnovení vitality, zlepšuje krevní oběh v tkáních. Sytá červená barva vody potěší naše oči a jemná vůně hroznů pomáhá dosáhnout relaxace a harmonie. 

vinne-2.jpg

Indikace

Nadváha, celulitida, nespavost a stres, problémy s krevním oběhem, stárnutí pokožky, přítomnost toxinů v těle, nedostatek vitamínů v pokožce, střevní problémy, bolestivé stavy při revmatismu a artritidě.

vinne.jpg

Kontraindikace

Metabolická onemocnění, akutní infekční onemocnění, závislost na alkoholu, alergie na jakékoli produkty vyrobené z červených hroznů, zvýšený sklon ke krvácení, jakákoli poškození pokožky, různé kožní choroby, zhoubné nádory, benigní nádory, které mají tendenci se zvětšovat.

vinne-1.jpg

Lázně pravem Letná

Jde o zcela nový projekt, největší pivní lázně v celé Praze. Jedná se o lázeňské SPA, a to jak pro individuální návštěvy, tak i pro skupinové. Lázeňský komplex je připraven až pro 20 lidí a je ideální jak pro malé skupiny, tak i pro firemní večírky, rozlučky se svobodou a pro turistické skupiny. Vybírat si můžete z ozdravných procedur, vinných lázní, pivních lázní, ale nechybí ani jóga, či tibetské masáže.

 

Speciální akce pro čtenáře Pragmoon: při koupi procedury s použitím kódu MC2023 zísáte vánoční 10% slevu. (Sleva platí do 30.12. 2022).

 

  • Lázně Pramen - Letná
  • Dobrovského 951/44, 170 00 Praha 7
  • Mobil: +420 777 025 111
  • E-mail: info@beer-baths.com
  • Web: www.beer-baths.com

 

  • Lázně Pramen - Dejvická
  • Dejvická 255/18, Dejvice, 160 00 Praha 6
  • Mobil: +420 728 059 770 
  • E-mail: info@pivnispa.cz
  • Web: www.pivnispa.cz

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Koruna krásy – naše vlasy…

Ne nadarmo se říká, že vlasy jsou korunou krásy každé ženy. Aby naše hříva byla skutečnou ozdobou, dá však někdy pořádně zabrat. Žijeme v hektickém světě obklopeném chemií, kterou náš organismus přestává akceptovat. Většina koupelen je totiž jako chemická laboratoř. Ve chvíli, kdy nás začne trápit suchá a svědivá pokožka, začneme hledat šetrnější řešení a často se obracíme zpět k přírodě… Přestože přirozeně šedé tóny vlasů jsou nyní v módě, ne každá žena „po třicítce“ chce své šediny ukazovat. Pak stojíte před volbou - buďvlasy zůstanou zdravé a silné, ale se šedinami, kterých každým dnem přibývá, anebo si je obarvíte, ale často za cenu ztráty přirozeného zdraví, lesku a pružnosti?

Hvězdy ze Smrtonosné zbraně a Boje o moc dorazí na Comic-Con Prague

Čtvrtý ročník festivalu popkultury Comic-Con Prague proběhne v termínu od 14. do 16. dubna 2023 v pražském O₂ universu. Pořadatelé prozradili první jména hvězdných hostů, jsou jimi světoznámí herci Danny Glover a Brian Cox. Vstupenky za zvýhodněnou cenu je možné zakoupit do konce roku.
Reklama
reklama

Roman Říčař: Nakonec jsem tomu úplně propadl

V loňské sezoně si Roman Říčař na kladenských prknech zahrál sice menší, ale zato dost výraznou roli zhýčkaného Ludvíka XIII. Letos bude v Městském divadle Kladno hostovat znovu. Tentokrát však v hlavní roli Jánošíka a navíc v muzikálu Na skle malované, pro který připravil hudební aranžmá a společně s Jiřím Janouchem vedl i korepetice.

Terra Ceramics: něco malého pro velké nadšence

Terra Ceramics je výsledkem letité vášně Marie Poirot pro keramiku. Poirot miluje jednoduchost a ta ji inspiruje každý den k tvorbě objektů, které jsou funkční i unikátní. Během studií ve Francii přitom nijak o keramice nepřemýšlela.

Uncharted: Legady of Thieves Collection

Sympaťák Nathan Drake, herní ekvivalent Indiana Jonese, konečně dorazil na PC, aby se představil novým hráčům. Trochu nešikovně se jeho speciální kolekce zaměřuje jen na pozdní období série, takže nabízí čtvrtý díl regulérní série Uncharted 4: A Thief’s End a k tomu spin-off Uncharted: The Lost Legacy. A protože je první díl de facto rozlučkou s Nathanem Drakem, jde o "dárek" PC hráčům poněkud rozporuplný.