Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
22. března 2023, svátek má Leona
Lush uvedla na trh kolekci „LUSH x ONE PIECE“

Lush uvedla na trh kolekci „LUSH x ONE PIECE“

Koncem února společnost Lush uvedla na trh kolekci „LUSH x ONE PIECE“, spolupráci s celosvětově známým japonským anime ONE PIECE, oslavující radost z koupání a 25leté výročí ONE PIECE. Koncept této spolupráce byl inspirován slavnými slovy Monkey D. Luffyho, hlavní postavy ONE PIECE, který sní o tom, že se stane ‚pirátským králem’: „Cítím dobrodružství!!!“.

onepiece-ship-pr-16x9-landscape.jpg

#LUSHXONEPIECE 

Jedná se o vůbec první produktovou řadu Lush vzniklou na základě licencované spolupráce. Rok po tom, co se společnost Lush rozhodla opustit některé sociální sítě (Anti-Social Policy), je tato spolupráce prvním krokem
k vytváření nových zážitků pro její zákazníky a fanoušky prostřednictvím licencovaných spoluprací.

Spolupráce zahrnuje šest produktů včetně čtyř koupelových bomb inspirovaných ‚Ďáblovým ovocem’, což je tajemný druh plodů, který v ONE PIECE obdaří zvláštní mocí toho, kdo si ukousne byť jediný kousek. Dále koupelovou pěnu, která je inspirovaná Luffyho slamákem a Knot Wrap (znovupoužitelný látkový dárkový obal Lush) v designu pirátské vlajky Luffyho
a jeho posádky.

LUSH x ONE PIECE kolekce je k dostání ve všech kamenných prodejnách a na e-shopu od 20. února 2023!

Gum-Gum Fruit
Koupelová bomba
220 Kč/ kus

gum-gum-fruit-bath-bomb-one-piece-hero-2000x1364-2022-5.jpg

Napusťte vanu horkou vodou, vhoďte do ní bombu a nechte se odnášet na vlnách povzbuzující vůně černého rybízu, uklidňující davanové silice
a osvěžujícího sladkého pomeranče, které vás společně naladí na cestu za dobrodružstvím do světa posádky Slamáků!
Ďáblovo ovoce je tajemný druh plodů, který se objevuje v ONE PIECE. Obdaří zvláštní mocí toho, kdo si ukousne byť jediný kousek. Náš hrdina Slamák Luffy snědl ovoce Gum-Gum a získal super-flexibilitu a větší sílu. Když se podíváte na hladinu své lázně, uvidíte, jak se voda postupně proměňuje. Luffyho ‚síla Haki', černá aura, se řine z vnitřku bomby, abyste se díky níc cítili mocní
a neotřesitelní nehledě na výzvy, které vás čekají – tak, jak Luffy.

Flower-Flower Fruit
Koupelová bomba
220 Kč/ kus

flower-flower-fruit-bath-bomb-one-piece-hero-2000x1364-2022-4.jpg

Ponořte tuto bombu do své lázně a nechte ji rozkvést vůní geránií s jasmínem, sofistikovanou květinovou vůní připomínající tajemnou auru Nico Robin.
Flower-Flower rozprostře na hladině jemnou růžovou pěnu, která bude rozkvétat podobně, jako když Nico Robin použije svou sílu. Vaše koupání bude plné netušených a nepředstavitelných možností.
Archeoložka z posádky Slamáků z ONE PIECE, Nico Robin, snědla v mládí ďáblovo ovoce Flower-Flower, které jí dalo nadlidskou schopnost nechat vyrůst části svého těla, kdekoli si zamane.

 

Human-Human Fruit
Koupelová bomba
220 Kč/ kus

human-human-fruit-bath-bomb-one-piece-hero-2000x1364-2022-3.jpg

Koupelovou bombu v podobě houby lze rozdělit na dvě části. Když použijete obě naráz, tak se budou ve vodě proplétat pramínky červené a bílé barvy
a promění vaši lázeň v dokonale povznášející transformativní zážitek.
Tony Tony Chopper je roztomilý sob s modrým nosem a spolehlivý lékař posádky Slamáků v ONE PIECE. Miluje cukrovou vatu a když snědl ďáblovo ovoce Human-Human, dalo mu lidské vlastnosti a schopnost proměňovat se do hybridní podoby, aby mohl chránit své přátele. Tony Tony Chopper má vynikající čich, takže miluje svěží a ovocnou bergamotovou vůni naší bomby do koupele Human-Human Fruit. Tonka absolue dodává tóny jeho oblíbené cukrové vaty.

 

Flame-Flame Fruit
Koupelová bomba
220 Kč/kus

flame-flame-fruit-bath-bomb-one-piece-hero-2000x1364-2022-4.jpg

Nostalgická a hřejivá vůně kořeněné pískavice a šťavnatého mandarinkového pomeranče vás obejme, až budete snít o rozhovorech u krbu a dobrodružných příbězích. Plamen bude hořet ve vašem srdci a zanechá vás s hřejivým pocitem plné energie ještě dlouho poté, co opustíte koupelnu.
Vhoďte bombu do napuštěné vany a sledujte, jak se ohnivě oranžové barvy rozlévají po celé vaně a spolu s rozverným praskavým práškem tvoří žhavé koupelové umění podobné „ohnivé pěsti“, Aceově charakteristickému útoku.
Flame-Flame Fruit je ďáblovým ovocem, které v ONE PIECE snědl Luffyho starší bratr Portgas D. Ace. Díky němu má schopnost vyvolat a ovládat oheň,
a dokonce se v něj i proměnit.

 

Straw Hat
Koupelová pěna 
280 Kč/ kus

straw-hat-one-piece-hero-2000x1364-2022-2.jpg

Poznávací znamení Luffyho z ONE PIECE je tu v podobě koupelové pěny plné dobrodružství. Tento jedinečný poklad ztělesňuje jeho nekonečné odhodlání stát se pirátským králem!
Nechte se obklopit vůní silic z jalovce, který dodává rovnováhu, svěží mandarinkové silice a sladké vůně benzoové pryskyřice. Vytvoří dokonalý prostor pro relaxaci, než se vydáte na svá další dobrodružství.

 

One Piece Flag
Knot Wrap
100cm x 100cm
650Kč/ kus

one-piece-knot-wrap-hero-2022-16x9.jpg

Tento Knot Wrap v limitované edici je znovupoužitelný látkový dárkový obal vyrobený z recyklovaných plastových PET lahví. Nese motiv pirátské vlajky vyvěšené na lodích ‚Going Merry' a ‚Thousand Sunny' posádky Slamáků vedené Luffym. Lze jej použít tolika způsoby! Můžete se dokonce stát jedním z pirátů
a vyvěsit si pirátskou vlajku ve svém pokoji. Používejte ji znovu a znovu, jakýmkoli způsobem chcete, třeba
i jako šátek či jiný módní doplněk. 

 

O ONE PIECE

Jedná se o japonskou manga sérii, kterou napsal a ilustroval Eiichiro Oda
a která začala vycházet na pokračování roku 1997 v časopise Weekly Shōnen Jump vydavatelství Shueisha. Akční a dobrodružný příběh se soustředí na Luffyho, chlapce se slaměným kloboukem, a jeho „Posádku Slamáků“, kteří jsou odhodláni najít „legendární poklad (One Piece)“, který po sobě zanechal legendární pirátský král ve Velkém věku pirátů. Roku 2014 byl uznán Guinnessovou knihou rekordů™(*1) jako „Nejvydávanější komiksová série od jednoho autora“. Série se může pochlubit obrovskou celosvětovou popularitou, celkem bylo vydáno více než 500 milionů výtisků všech 102 titulů Jump Comics (k červenci 2022).

*1 Guinness World Records™ je registrovaná ochranná známka společnosti Guinness World Records Limited.

 

Spolupráce s Lush

„Spolupráce pro nás v Lush nejsou žádnou novinkou. Lush si vždy pečlivě vybírá spolupráce s charitativními organizacemi i jednotlivci, od charitativní organizace zabývající se duševním zdravím I Am Whole v roce 2020, která vytvořila hnutí za digitální detox od sociálních sítí, přes sedmileté partnerství s ARTHOUSE Unlimited tvořící design sezónních dárků, Climate Revolution Vivienne Westwood v roce 2013, kdy 100 % zisku šlo na podporu této problematiky, až po B2B spolupráci s ASOS v roce 2021.“

„Jako globální značka, která si vše zajišťuje sama – nakupování těch nejlepších etických ingrediencí, vynalézání, výrobu i prodej – můžeme inovovat jedinečné produkty a zážitky pro každé partnerství. Těšíme se na další propojování
s publikem po celém světě novými a nečekanými způsoby.“ – Annabelle Baker, Lush Brand & Marketing Director

www.lush.com

ČTĚTE DÁLE

Lucie Bílá ve svém divadle uvede muzikál Srdeční záležitost

Pražské Divadlo Lucie Bílé se připravuje na další hudební premiéru. Po úspěšných komediích Láska je láska a Maminy uvede muzikál Srdeční záležitost americké písničkářky Amandy McBroom. Muzikálová novinka, jejíž stěžejním motivem je krize středního věku, bude mít premiéru v Den české státnosti 28. září 2023 a v hlavní roli představí zlatou slavici a majitelku divadla Lucii Bílou.

Comic-Con Prague 2023 odtajnil další hvězdné hosty. Přijede MacGyver i další ikony z Hvězdné brány či zástupci DC

V pořadí čtvrtý ročník festivalu popkultury Comic-Con Prague potěší nejen fanoušky ikonické Hvězdné brány nebo světa DC. V polovině dubna budou moct v pražském Universu potkat například Richarda Dean Andersona, Corina Nemce, Matta Ryana, ale i hvězdu Fantastických zvířat Dana Foglera.
Reklama
reklama

Obrovská videotéka i živé vysílání v rámci jedné služby? S Lepší.TV realita.

Téměř v každé domácnosti se setkáme minimálně s jednou platformou, která nám nabízí nepřeberné množství filmů a seriálů. Kde je internet, tam je Netflix, HBO nebo Disney Plus. Sledování obsahu nebylo nikdy snazší, a tak se přirozeně stalo součástí našich životů. Existuje ale ještě další služba, která nám toho může nabídnout víc? Existuje.

TOP turistické cíle Slovenska představí veletrhy HOLIDAY WORLD & REGION WORLD

K nejvýznamnější tuzemské akci odvětví cestovního ruchu patří veletrhy HOLIDAY WORLD & REGION WORLD, které proběhnou od 17. do 19. března 2023 v areálu PVA EXPO PRAHA. Partnerskou zemí pro letošní ročník této události je Slovensko, a to přesně při příležitosti 30. výročí rozdělení Československa a vzniku samostatných států. Poutavou expozici našich nejbližších sousedů představí v Letňanech národní agentura SLOVAKIA TRAVEL. Co patří k tamním největším turistickým atraktivitám a rozhodně stojí za poznání?

Besky: vařit se může naučit každý

Narodila se v Norsku, vyrůstala na Slovensku a nyní trvale žije v Česku, kde na podzim roku 2021 vyhrála kuchařskou show MasterChef Česko. „Výhra se dotkla asi každého aspektu mého života. Dělám práci, kterou miluji a každý den se potkávám s novými výzvami, příležitostmi. MasterChef mi otevřel dveře do gastro světa,“ říká Veronika Beskydiarová (29), které nikdo neřekne jinak než Besky.