Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
25. dubna 2024, svátek má Marek
Luxury Spa Hotel OLYMPIC PALACE: luxus pro každého

Luxury Spa Hotel OLYMPIC PALACE: luxus pro každého

Luxury Spa Hotel OLYMPIC PALACE je 5-hvězdičkový luxusní hotel, který si vás získá hned při první návštěvě. Nachází se přímo v centru lázeňského města Karlovy Vary v těsné blízkosti léčivých pramenů.

obr-exterier.jpg

Co se Vám vybaví, když se řekne „lázně? Již dávno to není místo, kam se vydávají pouze starší nebo nemocní lidé, kteří potřebují zdravotní pomoc. Dnes již mají lázně mnohem modernější pojetí, díky kterému mají co nabídnout opravdu každému. Potřebujete se dostat znovu do kondice po operaci či onemocnění? Cítíte, že je čas upravit svůj životní styl nebo upevnit v rámci prevence své zdraví? Nebo chcete třeba jen vyrazit na víkend takříkajíc dobít baterky? Pak jsou tu pro Vás ty nejznámější české lázně, Karlovy Vary.

0u2a6998ol_1.JPG

Hlavním lákadlem Luxury Spa Hotel OLYMPIC PALACE je spa centrum Hera s širokou škálou lázeňských a wellness procedur vedené zkušeným odborným týmem lékařů, terapeutů a masérů. Ti kombinují tradiční léčbu s nejnovějšími poznatky a technologiemi. Zkušený lékař vám sestaví léčebný plán přesně podle vašich potřeb a to s využitím všech místních přírodních léčivých zdrojů. K dispozici je také luxusní wellness centrum s bazénem, vířivkou, saunami a služby kosmetického salónu.

bazen1.jpg

K dispozici je klientům 58 klimatizovaných a stylově zařízených pokojů, splňujících nejvyšší standardy luxusního hotelu. Nabídka kosmetického a polštářového menu, bohatě zásobený minibar a večerní úklidový servis, to vše je zde samozřejmostí. Pro ty nejnáročnější je připraven Olympic Suite s královskou výměrou 92 m2, unikátní masážní sprchou a velkým balkónem nabízejícím jedinečný výhled na Karlovy Vary.

sauny2.jpg

Restaurace s kapacitou 120 míst s proskleným stropem a výhledem na noční oblohu nabízí nezapomenutelný zážitek pro všechny smysly. Menu se pyšní nabídkou specialit připravovaných před zraky zákazníků, širokým výběrem sezónních jídel i bohatou bufetovou nabídkou. Přilehlé salonky se secesními dekory a štuky připomínají atmosféru začátku 20. století.

0u2a5926ol.jpg

Pokud hledáte ideální místo pro odpočinek a relaxaci, je pro vás OLYMPIC PALACE se svým profesionálním týmem zaměstnanců a širokým spektrem kvalitních služeb skvělou volbou!

0u2a6223.JPG

Nezáleží na tom, zda do hotelu přijedete na léčebný pobyt či jen přenocovat a užít si nejen hotel ale i Karlovy Vary. Vždy zde najdete přesně to, co hledáte – laskavé přijetí, odpočinek, prvotřídní léčbu, skvělé jídlo a hlavně pocit, že tu jste kdykoliv v budoucnu opět srdečně vítáni.

www.olympic-palace.cz

oph-logo-hvezdy-mensi.jpg

ČTĚTE DÁLE

Hudebně-švestkový festival Vizovické Trnkobraní letos v novém termínu oznamuje kompletní program s Rybičkami 48, Divokým Billem a novinky v programu i komfortu

Kompletní program oznamuje jediný hudebně-švestkový festival v České republice Vizovické Trnkobraní, který se letos koná v novém termínu v pátek a sobotu 23. a 24. srpna v areálu likérky Rudolf Jelínek ve Vizovicích nedaleko Zlína. Fanoušky švestkových oslav letos v pátek rozproudí Rybičky 48 nebo No Name, v sobotu Divokej Bill, Tublatanka, Tomáš Klus nebo Anna K. a další interpreti a kapely. Trnkobraní letos svým návštěvníkům nabídne několik novinek – travnatou odpočinkovou zónu, doprovodný program se stand-up vystoupením Tomáše Matonohy či Lukáše Pavláska, moderaci knedlíkové soutěže v podání Libora Boučka a v neposlední řadě novou značku piva.

Patříte mezi meteosenzitivní jedince? Jak počasí ovlivňuje náš krevní tlak či psychiku.

Už naše babičky říkaly: „Bude pršet, cítím to v kostech.“ Má ale počasí opravdu dopad na to, jak se cítíme? Zcela jistě. A vedle vlivu na pohybovou soustavu má dopad také na náš krevní tlak. Lidé s onemocněním srdce a cév by proto měli možný vliv počasí brát vážně. Pokud navíc patří mezi takzvané meteosenzitivní jedince, musí své každodenní chování přizpůsobit nejen svému onemocnění, ale i počasí. Vedle konzultace se svým lékařem, který by měl o zvýšeném vlivu počasí na zdraví svého pacienta vždy vědět, je spolehlivou prevencí kardiovaskulárních komplikací zdravý pohyb přiměřený věku a zdravotnímu stavu kardiaka.

JATKA FEST OVLÁDNOU AREÁL PACOVSKÉHO ZÁMKU UŽ PO JEDENÁCTÉ!

Festival se každý rok překonává a letos sází jednu hvězdu za druhou. Do krásného prostředí zámeckého areálu totiž přiveze své největší hity DIVOKEJ BILL, POLETÍME? a král českého rocku DAVID KOLLER. Pódium ovládne legendární MŇÁGA A ŽĎORP a pod kůži se vryje VYPSANÁ FIXA. Bez stálic festivalu POKÁČE a UDG by se JATKA FEST rozhodně neobešel. Na festival se vrátí i PEKAŘ, JAKUB DĚKAN, NEBE, SILUETY, POST - IT, PATRIK MALÝ a celou sestavu uzavře TOTÁLNÍ NASAZENÍ.

Lampion školám – Umělecké vzdělávání a jeho hodnoty v základním školství

Divadlo Lampion pořádá 23. května 2024 ve spolupráci s oddělením školství Magistrátu města Kladna a Národním informačním střediskem pro kulturu (NIPOS) sympozium pro ředitele a pedagogy kladenských základních škol.

Letní divadelní festival na jihu Čech Jižní Svéráz se blíží

Unikátní site-specific divadelní festival, který je součástí vítězného konceptu Evropské hlavní město kultury 2028, propojí sílu Jihočeského divadla, Divadla Continuo a REZI.DANCE Komařice.

Tajemný svět nejznámějších superhrdinů se v červnu otevře v zážitkovém obchodě Heroes Park v Máji Národní

Aquaman, Spider-Man, Batman, Harley Quinn, Iron Man, Thor, Hulk a další legendární superhrdinové svými obdivuhodnými superschopnostmi baví a inspirují napříč generacemi. V červnu se jejich svět plný dobrodružství a tajemných příběhů otevře v unikátním zážitkovém obchodě Heroes Park v Máji Národní v centru Prahy! Milovníci komiksů i všichni ostatní, kteří si na vlnách fantazie, interaktivní zábavy a nekonečného dobrodružství rádi odpočinou od každodenních starostí, si z Heroes Parku odnesou nezapomenutelné zážitky, ale také ikonické figurky. V Heroes Parku najde každý svého hrdinu!