Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
22. března 2023, svátek má Leona
Luxury Spa Hotel OLYMPIC PALACE: luxus pro každého

Luxury Spa Hotel OLYMPIC PALACE: luxus pro každého

Luxury Spa Hotel OLYMPIC PALACE je 5-hvězdičkový luxusní hotel, který si vás získá hned při první návštěvě. Nachází se přímo v centru lázeňského města Karlovy Vary v těsné blízkosti léčivých pramenů.

obr-exterier.jpg

Co se Vám vybaví, když se řekne „lázně? Již dávno to není místo, kam se vydávají pouze starší nebo nemocní lidé, kteří potřebují zdravotní pomoc. Dnes již mají lázně mnohem modernější pojetí, díky kterému mají co nabídnout opravdu každému. Potřebujete se dostat znovu do kondice po operaci či onemocnění? Cítíte, že je čas upravit svůj životní styl nebo upevnit v rámci prevence své zdraví? Nebo chcete třeba jen vyrazit na víkend takříkajíc dobít baterky? Pak jsou tu pro Vás ty nejznámější české lázně, Karlovy Vary.

0u2a6998ol_1.JPG

Hlavním lákadlem Luxury Spa Hotel OLYMPIC PALACE je spa centrum Hera s širokou škálou lázeňských a wellness procedur vedené zkušeným odborným týmem lékařů, terapeutů a masérů. Ti kombinují tradiční léčbu s nejnovějšími poznatky a technologiemi. Zkušený lékař vám sestaví léčebný plán přesně podle vašich potřeb a to s využitím všech místních přírodních léčivých zdrojů. K dispozici je také luxusní wellness centrum s bazénem, vířivkou, saunami a služby kosmetického salónu.

bazen1.jpg

K dispozici je klientům 58 klimatizovaných a stylově zařízených pokojů, splňujících nejvyšší standardy luxusního hotelu. Nabídka kosmetického a polštářového menu, bohatě zásobený minibar a večerní úklidový servis, to vše je zde samozřejmostí. Pro ty nejnáročnější je připraven Olympic Suite s královskou výměrou 92 m2, unikátní masážní sprchou a velkým balkónem nabízejícím jedinečný výhled na Karlovy Vary.

sauny2.jpg

Restaurace s kapacitou 120 míst s proskleným stropem a výhledem na noční oblohu nabízí nezapomenutelný zážitek pro všechny smysly. Menu se pyšní nabídkou specialit připravovaných před zraky zákazníků, širokým výběrem sezónních jídel i bohatou bufetovou nabídkou. Přilehlé salonky se secesními dekory a štuky připomínají atmosféru začátku 20. století.

0u2a5926ol.jpg

Pokud hledáte ideální místo pro odpočinek a relaxaci, je pro vás OLYMPIC PALACE se svým profesionálním týmem zaměstnanců a širokým spektrem kvalitních služeb skvělou volbou!

0u2a6223.JPG

Nezáleží na tom, zda do hotelu přijedete na léčebný pobyt či jen přenocovat a užít si nejen hotel ale i Karlovy Vary. Vždy zde najdete přesně to, co hledáte – laskavé přijetí, odpočinek, prvotřídní léčbu, skvělé jídlo a hlavně pocit, že tu jste kdykoliv v budoucnu opět srdečně vítáni.

www.olympic-palace.cz

oph-logo-hvezdy-mensi.jpg

ČTĚTE DÁLE

Lucie Bílá ve svém divadle uvede muzikál Srdeční záležitost

Pražské Divadlo Lucie Bílé se připravuje na další hudební premiéru. Po úspěšných komediích Láska je láska a Maminy uvede muzikál Srdeční záležitost americké písničkářky Amandy McBroom. Muzikálová novinka, jejíž stěžejním motivem je krize středního věku, bude mít premiéru v Den české státnosti 28. září 2023 a v hlavní roli představí zlatou slavici a majitelku divadla Lucii Bílou.

Comic-Con Prague 2023 odtajnil další hvězdné hosty. Přijede MacGyver i další ikony z Hvězdné brány či zástupci DC

V pořadí čtvrtý ročník festivalu popkultury Comic-Con Prague potěší nejen fanoušky ikonické Hvězdné brány nebo světa DC. V polovině dubna budou moct v pražském Universu potkat například Richarda Dean Andersona, Corina Nemce, Matta Ryana, ale i hvězdu Fantastických zvířat Dana Foglera.
Reklama
reklama

Obrovská videotéka i živé vysílání v rámci jedné služby? S Lepší.TV realita.

Téměř v každé domácnosti se setkáme minimálně s jednou platformou, která nám nabízí nepřeberné množství filmů a seriálů. Kde je internet, tam je Netflix, HBO nebo Disney Plus. Sledování obsahu nebylo nikdy snazší, a tak se přirozeně stalo součástí našich životů. Existuje ale ještě další služba, která nám toho může nabídnout víc? Existuje.

Pojizeří a Polabí: po proudu k zážitkům

Turistická destinace Pojizeří a Polabí leží mezi třemi většími městy ve Středočeském kraji – Mladou Boleslaví, Nymburkem a Poděbrady a jak již její název napovídá, nachází se v blízkosti dvou velkých a významných řek – Labe a Jizery.

TOP turistické cíle Slovenska představí veletrhy HOLIDAY WORLD & REGION WORLD

K nejvýznamnější tuzemské akci odvětví cestovního ruchu patří veletrhy HOLIDAY WORLD & REGION WORLD, které proběhnou od 17. do 19. března 2023 v areálu PVA EXPO PRAHA. Partnerskou zemí pro letošní ročník této události je Slovensko, a to přesně při příležitosti 30. výročí rozdělení Československa a vzniku samostatných států. Poutavou expozici našich nejbližších sousedů představí v Letňanech národní agentura SLOVAKIA TRAVEL. Co patří k tamním největším turistickým atraktivitám a rozhodně stojí za poznání?