Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
23. května 2022, svátek má Vladimír
Milujte se a berte se s oznámením od manželů Josefových

Milujte se a berte se s oznámením od manželů Josefových

Tomáš Josef (42) dříve pracoval jako grafik a tehdy ještě přítelkyně Maruška (36) v sociálních službách. V roce 2009 se rozhodli svou lásku zpečetit. „Hledali jsme originální svatební oznámení. Nabídka byla ale téměř nulová, tak jsme se rozhodli, že si ho vytvoříme sami“ říká Tomáš Josef s tím, že jejich dílo mělo takový úspěch, že si u nich následně objednávali oznámení i jejich přátelé. „Později chtěli svatební oznámení i přátelé přátel a tak jsme před jedenácti lety založili rodinnou firmu ioznameni.cz.“

Kdo byl kromě přátel vaším prvním klientem?  

„To už si nepamatuji, ale mnoho oznámení s sebou nese neuvěřitelné příběhy. Od objednávek známých osobností až po nějaké příběhy, jako třeba žádost o ruku na koncertě a pak následné objednání u nás nebo třeba oznámení v arabštině, azbuce nebo třeba v čínských znacích.“ 

lpwadkvo.jpeg

Jak taková výroba vašich produktů (oznámení, kartičky ke stolu, vítací tabule…) vypadá od začátku až do konce? 

„Vše začíná u nás na stránkách, kde si vyberete motiv, který se vám nejvíce líbí. Zvolíte doplňky a uděláte objednávku. Po té vytvoříme grafický návrh – to nastane do 24 hodin a odešleme ke schválení. Po schválení jde objednávka do tisku a pak už jen vyrobíme doplňky, vše zabalíme do ekologického balení (nepoužíváme plasty) a odesíláme. Většinou máte objednávku doma do týdne od objednání. Tím také vynikáme nad konkurencí.“

Co vše k výrobě potřebujete? 

„Počítače, tiskárnu, řezačku, zaoblovač rohů, bigovačku, stroj na výrobu placek a další drobné nářadí na dokončovací práce.“

Kde tvoříte? Máte nějakou speciální dílnu?

„Máme dvě počítačové kanceláře, jednu expediční místnost a jednu dílnu.“

9y-vpcam.jpeg

S jakými všemi materiály pracujete? 

„Papír je základ. Používáme od základního křídového až po nejkvalitnější italský papír.“

Kdo vymýšlí design? 

„Je to týmová práce společně s naší kreativní grafičkou Klárou.“

Proč by si člověk měl produkty koupit zrovna od vás? V čem jsou výjimečné?   

„Když bych to řekl slovy zákazníků, kteří nám napsali recenzi – krásné motivy, osobní přístup ke každé zakázce a neuvěřitelně rychlé dodání. A to vše za super ceny, které držíme oproti konkurenci dole a nemáme skryté příplatky za grafický návrh, tiskovou přípravu a podobné…U nás je cena na webu konečná.“

cj4r-gd7.jpeg

 

Svatební průvodce

Rodinná firma ioznameni.cz nabízí nepřeberné množství všemožných doplňků na svatbu, ale i na čas přede dnem D a po něm. Jak by vypadal takový ideální svatební balíček, který vám mohou manželé Josefovi nabídnout? 

s3s83ckw.jpeg

 

Před svatbou

Termín svatby, místo, kapela a fotograf, to vše je zařízeno, a až nyní je podle Tomáše Josefa čas na tvorbu svatebního oznámení. 

„K oznámení se dávají kartičky s pozvánkou ke stolu. Ty jsou pro nejbližší hosty. Můžete samozřejmě pozvat všechny hosty ke svatebnímu stolu, zaleží na tom, kolik máte hostů. Pokud jich máte 100, tak můžete část z nich pozvat ke stolu a část až na odpolední či večerní raut. Rozlišíte to právě kartičkami s pozváním ke stolu nebo na raut,“ radí Tomáš Josef s tím, že pokud nechcete dostat skleničky či porcelánové jeleny, použijte kartičku se vtipnou žádostí o svatební dar ve formě finančního příspěvku.

„Svatební oznámení s kartičkami můžete předat v klasické bílé obálce, nebo pozvednout nějakou kreativní (recyklovaná, přírodní, potištěná) či metalickou obálkou pro nejvyšší míru luxusu. Obálku pak můžete zapečetit voskovou pečetí nebo kulatou samolepkou s vašimi iniciálami,“ pokračuje a dodává, že byste neměli zapomenout také na rozlučku, kde se můžete ozdobit plackami nevěsta a tým nevěsty nebo třeba tričkem s potiskem na míru. 

lmmejr-1.jpeg

 

Den D a co na něm nesmí chybět 

Hosty při uvítání ozdobíte místo myrty svatebními plackami, které jim zůstanou jako vzpomínka plus na nějaké vhodné místo můžete umístit svatební ceduli a nápisem »Vítejte na naší svatbě«. „Co hosty ten den čeká, se dozví ze svatebního programu ve formě obrazu, plakátu či kartiček na stole. Aby trefili na své místo, je vhodné označit místo jmenovkami. Když je host na místě, tak si může kromě programu i přečíst svatební menu či další instrukce ke svatbě,“ říká Tomáš Josef. 

„O zábavu na svatbě se postará svatební strom, který bude sloužit jako památka na svatební den. Hosté do připravených lístečků vpisují jména, vzkazy či nechávají otisky pomocí razítkovacího polštářku. A co třeba tombola nebo stírací losy? Také je dobré svatebčanům označit jednotlivá místa na svatbě - fotokoutek, sladký koutek a podobně. Až se setmí, tak je čas na svatební prskavky, které jsou opatřeny kartičkou, kde je většinou text: »Nechte lásku rozzářit«. Svatební prskavky s kartičkami jsou velice pěknou dekorací, pokud se jich dá více například do vázy či stylového kbelíku,“ líčí Tomáš Josef vše, co jejich firma může nabídnout.  

Rozloučit se pak podle něho můžete s hosty výslužkou opatřenou svatební samolepkou nebo třeba láhví vína či jiného nápoje opatřenou vlastní etiketou. 

272757495-4799284523522275-3418725801442983092-n.jpg

 

Váš den je za vámi a co teď? 

„Fotky ze svatby si můžete vložit do stylového fotoalba. Jste plni vzpomínek a krásných zážitků a rádi byste poděkovali hostům za účast? Pošlete jim poděkování za účast, třeba už s některou svatební fotkou. Také si určitě necháte zarámovat tu nejhezčí fotku ze svatby. A třeba přijde na řadu miminko, to máte baby shower, narozeniny… To ale až příště,“ zakončuje seznam nabídky Tomáš Josef.

svatebnik-zasnuby-1459.jpg

 

 

 

Kontakt

Web: ioznameni.cz

Telefon: 773 222 290

E-mail: info@ioznameni.cz

Facebook: facebook.com/ioznameni

 

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

VYBRANÉ AKCE

ČTĚTE DÁLE

Lucie Hvězdová: materiál je pro mě alfou a omegou všeho

Kousky pod značkou COCAT vytváří oděvní návrhářka Lucie Hvězdová. Šití ji provází celý život a opravdu ho miluje. Kde bere Lucie svou inspiraci a jak se vlastně značka COCAT zrodila, nejen o tom v našem rozhovoru.

Limoška: zakládáme si na unikátních příchutích

Máte rádi sirupy? Pak by Vaší pozornosti neměla uniknout nabídka společnosti z Českého Krumlova, která se rozhodla zaměřit na výrobou přírodních sirupů z čerstvého ovoce a čerstvých bylin. Limošku založili dva krumlovští barmani, Lukáš Konečný a Jan Kučera. A právě s Lukášem jsme skončili na kus řeči.
Reklama
reklama

Tipy na výlety s Pragmoonem, aneb jaro je tady

Jaro je jednoznačně nejpříjemnější čas na výletování. Přeci jen si člověk krásy naší matičky země více vychutná, když je celá pěkně zalitá sluncem a plná přírodních barev. A když náhodou udeří horší počasí, vždycky se můžeme schovat v nějaké krásné české hospůdce. A to se taky počítá. Představujeme tipy na výlety a kam na dovolenou pro celou rodinu.

U Sádlů: gotická restaurace s čepovaným pivem Budvar

Rádi Vám představíme gotickou restauraci, která je rozdělená na horní a spodní část, v rámci které Vám nabízí prvotřídní českou kuchyni, kde si z obsáhlého menu jistě vybere každý z Vás. V nabídce naleznete tradiční i méně známá jídla, která se připravují výhradně z čerstvých surovin a nejlepších ingrediencí. V restauraci kladou důraz na pestrost jídelníčku a snaží se zachovávat původní receptury. Naleznete zde pokrmy z čerstvé zeleniny a ovoce, masa a ryb, zvěřiny, sýrů a dalších surovin vysoké kvality.

Festival Beats for Love odhaluje nejsilnější line-up v historii!

Pořadatelé největšího festivalu elektronické taneční hudby ve střední Evropě Beats for Love zveřejnili nejsilnější line-up ve své historii. V rámci letošního ročník, který proběhne 1. - 4. července 2022  v industriální oblasti Dolních Vítkovic, vystoupí více než 90 zahraničních umělců! K obrovským jménům elektronické scény, mezi nimiž nechybí Armin van Buuren, Alan Walker, Lost Frequencies, Vini Vici, Timmy Trumpet, Alle Farben, Andy C, Dope D.O.D, Sub Focus nebo Modestep Live, přibyla více než padesátka zvučných jmen z celého světa a všech odnoží taneční hudby!