Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
30. listopadu 2023, svátek má Ondřej
Moje Hygge: české vonné svíčky v severském stylu

Moje Hygge: české vonné svíčky v severském stylu

Moje Hygge je malá česká firma, která se snaží přinášet do českých domácností kousek severského umění hygge. Hygge je pohoda, útulno a hlavně prožívání štěstí v každém okamžiku. A přesně to se snaží zprostředkovat pomocí jejich přírodních sójových svíček

41727-image-1.jpg

Moje Hygge je tak kombinací prožívání pohody v každém okamžiku a touhou po udržitelnosti a ekologii. Používají výhradně 100% přírodní vosk ze sójových bobů, který neobsahuje žádné pesticidy, herbicidy ani parafín a je biologicky odbouratelný. Další předností tohoto vosku je, že hoří o polovinu pomaleji než běžné parafínové svíčky. Dále se při hoření do ovzduší neuvolňují žádné škodliviny ani saze, tedy nezvyšuje množství CO2.

Roztavený vosk je dokonce vhodný i pro přímou aplikaci na pokožku. Moje Hygge svíčky jsou veganské, neobsahují žádné živočišné produkty. Používají jen 100% esenciální oleje, které vydrží vonět po celou dobu hoření a mají aromaterapeutické účinky. Knoty jsou z BIO bavlny.

mh-1.jpg

V Moje Hygge bají na každý detail, etikety tiskneme na recyklovaný papír a všechny jejich skleničky mají atest na použití v potravinářství. Takže až Vám svíčka vyhoří můžete skleničku využít v kuchyni k uskladnění třeba koření, čí oříšků.

Tip na vánoční dárek:

Dárkový box Hyggebox Klidný spánek pro navození té správné atmosféry, pro klidný a nerušený spánek. Součástí hyggeboxu je též svíčka, sůl do koupele a pléd.

266746271-3140032339653087-7713413759698030953-n-1.jpg

www.mojehygge.cz

ČTĚTE DÁLE

Zvyšte produktivitu a snižte stres: 7 praktických tipů pro lepší časový management.

Dobrá organizace času jde ruku v ruce s kvalitně odvedenou prací. Pokud si dobře nastavíte tzv. time management, nemusíte se pak stresovat maličkostmi a budete tak podávat lepší výkony. Někdy ale můžete mít pocit, že vám povinnosti přerůstají přes hlavu. Jak co nejlépe skloubit práci, volný čas, spánek a ostatní aktivity? Zkuste se řídit sedmi radami, jak efektivně spravovat čas a zlepšit svou produktivitu.

Největší saunový svět v ČR v Aquapalace Praha

Představujeme vám největší Saunový svět v České republice, který se nachází v prostorách Aquapalace Praha v Čestlicích. Tento výjimečný komplex vyniká svou variabilitou, bohatou nabídkou služeb, procedur a saunových ceremoniálů. Máte zde možnost volit z 19 saun a prohříváren určených pro příjemné, luxusní i netradiční saunování.
Reklama
reklama

Palíto je vostrý vánoční dárek

Pekelná rodinná firma poskytující vostré zážitky. Vyberte si balíček Palíto. Zde si vybere jak začátečník, tak milovník extrémně pálivého. Dárkové balíčky omáček, sušených chilli papriček i semínek. Každý si najde to své.

Mlýn Karlštejn: Místo, kde svatba bude nezapomenutelná

K nejkrásnějším místům pro svatby ve středních Čechách jednoznačně patří romantický Hotel Mlýn Karlštejn. Ostatně, kdo by nechtěl prožít svůj svatební den v nádherném prostředí hotelu pod legendárním Karlštejnem nebo si užít hostinu v podobě grilování pod širým nebem na břehu Berounky? A to vše pouhých 25 km od Prahy.

Hledáte inspiraci na Vánoce? Tipy na vánoční dárky

Vánoce jsou tady, Vánoce jsou tady, dárečky si užívej! Taky Vám to tak uteklo? Právě proto přinášíme tipy na ty nejlepší firemní a vánoční dárky, aneb vánoční inspirace pro rok 2022. Tak hurá na nákupy, ať nemusíte stát dlouho fronty.