Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
8. prosince 2022, svátek má Květoslava
Moje Hygge: české vonné svíčky v severském stylu

Moje Hygge: české vonné svíčky v severském stylu

Moje Hygge je malá česká firma, která se snaží přinášet do českých domácností kousek severského umění hygge. Hygge je pohoda, útulno a hlavně prožívání štěstí v každém okamžiku. A přesně to se snaží zprostředkovat pomocí jejich přírodních sójových svíček

41727-image-1.jpg

Moje Hygge je tak kombinací prožívání pohody v každém okamžiku a touhou po udržitelnosti a ekologii. Používají výhradně 100% přírodní vosk ze sójových bobů, který neobsahuje žádné pesticidy, herbicidy ani parafín a je biologicky odbouratelný. Další předností tohoto vosku je, že hoří o polovinu pomaleji než běžné parafínové svíčky. Dále se při hoření do ovzduší neuvolňují žádné škodliviny ani saze, tedy nezvyšuje množství CO2.

Roztavený vosk je dokonce vhodný i pro přímou aplikaci na pokožku. Moje Hygge svíčky jsou veganské, neobsahují žádné živočišné produkty. Používají jen 100% esenciální oleje, které vydrží vonět po celou dobu hoření a mají aromaterapeutické účinky. Knoty jsou z BIO bavlny.

mh-1.jpg

V Moje Hygge bají na každý detail, etikety tiskneme na recyklovaný papír a všechny jejich skleničky mají atest na použití v potravinářství. Takže až Vám svíčka vyhoří můžete skleničku využít v kuchyni k uskladnění třeba koření, čí oříšků.

Tip na vánoční dárek:

Dárkový box Hyggebox Klidný spánek pro navození té správné atmosféry, pro klidný a nerušený spánek. Součástí hyggeboxu je též svíčka, sůl do koupele a pléd.

266746271-3140032339653087-7713413759698030953-n-1.jpg

www.mojehygge.cz

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Koruna krásy – naše vlasy…

Ne nadarmo se říká, že vlasy jsou korunou krásy každé ženy. Aby naše hříva byla skutečnou ozdobou, dá však někdy pořádně zabrat. Žijeme v hektickém světě obklopeném chemií, kterou náš organismus přestává akceptovat. Většina koupelen je totiž jako chemická laboratoř. Ve chvíli, kdy nás začne trápit suchá a svědivá pokožka, začneme hledat šetrnější řešení a často se obracíme zpět k přírodě… Přestože přirozeně šedé tóny vlasů jsou nyní v módě, ne každá žena „po třicítce“ chce své šediny ukazovat. Pak stojíte před volbou - buďvlasy zůstanou zdravé a silné, ale se šedinami, kterých každým dnem přibývá, anebo si je obarvíte, ale často za cenu ztráty přirozeného zdraví, lesku a pružnosti?

Hvězdy ze Smrtonosné zbraně a Boje o moc dorazí na Comic-Con Prague

Čtvrtý ročník festivalu popkultury Comic-Con Prague proběhne v termínu od 14. do 16. dubna 2023 v pražském O₂ universu. Pořadatelé prozradili první jména hvězdných hostů, jsou jimi světoznámí herci Danny Glover a Brian Cox. Vstupenky za zvýhodněnou cenu je možné zakoupit do konce roku.
Reklama
reklama

Roman Říčař: Nakonec jsem tomu úplně propadl

V loňské sezoně si Roman Říčař na kladenských prknech zahrál sice menší, ale zato dost výraznou roli zhýčkaného Ludvíka XIII. Letos bude v Městském divadle Kladno hostovat znovu. Tentokrát však v hlavní roli Jánošíka a navíc v muzikálu Na skle malované, pro který připravil hudební aranžmá a společně s Jiřím Janouchem vedl i korepetice.

Terra Ceramics: něco malého pro velké nadšence

Terra Ceramics je výsledkem letité vášně Marie Poirot pro keramiku. Poirot miluje jednoduchost a ta ji inspiruje každý den k tvorbě objektů, které jsou funkční i unikátní. Během studií ve Francii přitom nijak o keramice nepřemýšlela.

Uncharted: Legady of Thieves Collection

Sympaťák Nathan Drake, herní ekvivalent Indiana Jonese, konečně dorazil na PC, aby se představil novým hráčům. Trochu nešikovně se jeho speciální kolekce zaměřuje jen na pozdní období série, takže nabízí čtvrtý díl regulérní série Uncharted 4: A Thief’s End a k tomu spin-off Uncharted: The Lost Legacy. A protože je první díl de facto rozlučkou s Nathanem Drakem, jde o "dárek" PC hráčům poněkud rozporuplný.