27. dubna 2026, svátek má Jaroslav
Multimediální show s hudbou League Of Legendsbude poprvé v Praze

Multimediální show s hudbou League Of Legendsbude poprvé v Praze

Vystupte z virtuálních bitev a zažijte jedinečnou atmosféru představení Chronicles, kde se sejdou herní i hudební legendy na jednom místě. Dechberoucí symfonická hudba s rockovým koncertem, která oslavuje bohatou historii a kulturu legendární hry League of Legends, slibuje nezapomenutelný zážitek nejen pro fanoušky této hry, ale i pro široké publikum. Ponořit se fascinujícího příběhu vyprávěného slovem a videem v doprovodu živé orchestrální hudby budete mít možnost poprvé v Praze, a to 4. dubna 2025 ve Foru Karlín!

Týmová strategická videohra League of Legendsjevelmipopulární po celém světě.  Neoddiskutovatelnou zásluhu na fungování tohoto herního společenství v České republice má všem dobře známý streamer Petr „Xnapy“ Jirák, jenž touto velkolepou multimediálního show všechny přítomné provede. „Chronicles je doposud můj největší a nejbláznivější projekt. Snaha přinést do světa League of Legends něco úplně nového. Něco, co vzniká u nás v Česku, ale postupně to ukážeme celému světu. Tímto příspěvkem bych vás všechny rád pozval, abyste nám pomohli posunout naši herní komunitu o další schod výš,“ popisuje streamer Xnapy.  

Hlavním prvkem vystoupení nazvaném Chronicles je hudba, která je univerzálním jazykem spojujícím lidi napříč generacemi i zájmovými skupinami.Těšit se můžete na velkolepé vystoupení šedesátičlenného symfonického orchestru, energických rockových hudebníků, a to včetně zahraničních hvězd spojených s League Of Legends.V rámci programu se můžete těšit na 30 ikonických skladeb, které odrážejí různé žánry, včetně hitů od KDA, Imagine Dragons, jejíž členové jsou sami vášnivými hráči hryči skupiny Linkin Park, která se spolu s novou zpěvačkou královsky zhostila aktuální hymny s názvem Heavy Is The Crownke světovému šampionátu této hry.

Přijďte se přesvědčit o tom, že „legendy nikdy neumírají“, jak v překladu hlásá titul jedné z nejznámějších herních písní. Přijďte oslavit 4. dubna 2025 do Fóra Karlín nejen hru, ale i komunitu, která ji tvoří a objevte cestu do světa League of Legends!

Vstupenky dostupné v síti Ticketmaster a Ticketportal od 1390 Kč. 

FB události

www.lolkoncert.cz

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Electro Symphony — oslavme společně hudbu, rytmus a život.

Po pozoruhodném debutu se tato velkolepá show vydává na své druhé turné — ještě intenzivnější a působivější!

Centrum Jízdárna hostilo celostátní fórum turistických informačních center

Znojmo se ve dnech 15.–17. dubna 2026 stalo místem významného setkání odborníků z oblasti cestovního ruchu. V prostorách Centra Jízdárna v areálu Louckého kláštera se uskutečnilo Členské fórum Asociace turistických informačních center České republiky (A.T.I.C. ČR), které přivítalo 270 účastníků z celé republiky – zástupce turistických informačních center, partnerů i odborných institucí. Setkání se na jižní Moravě konalo po devíti letech, naposledy region hostil tuto akci v roce 2017 v Brně.

Café Hein po čtyřech měsících: Úspěšný start, božské dezerty Josefa Vícha a závan Orientu v srdci Ungeltu

Kavárna Divadla Ungelt, známá také jako Café Hein, má za sebou první čtyři měsíce provozu. Od svého prosincového slavnostního otevření si našla cestu nejen k divadelním divákům, ale i k milovníkům výběrové kávy a poctivé cukrařiny. Pozitivní recenze hostů potvrzují, že Café Hein v Praze zapustilo kořeny nečekaně rychle. Aktuálně se chystá také nový dezert inspirovaný tajuplným mýtem dvora Ungeltu.

10 věcí, které byste měli vědět o letošních Slavnostech svobody v Plzni

Slavnosti svobody se blíží a i letos nabídnou kombinaci silných příběhů, historických momentů i současné kultury. Každoroční oslavy konce druhé světové války mají v Plzni jedinečnou atmosféru a program, za kterým stojí za to přijet. Co by vám letos od 1. do 3. května nemělo uniknout, ať už se na západ Čech vydáte odkudkoliv?

Festival Vysmátý léto se vrací v plné síle!

Vysmáté léto se koná klasicky pod kadaňskými hradbami dne 20. 6. 2026. Návštěvníci se mohou těšit nejen na současnou pop-hip-hop scénu, ale nově i na kapely, které ocení i starší generace, pro kterou byl festival vždy srdcovkou.

Hudba pod hvězdami: večer, který spojuje hudbu a lidské příběhy

Letní Praha má své kouzlo a právě v něm se odehraje výjimečný benefiční večer Hudba pod hvězdami, který propojuje kvalitní živou hudbu s hlubším smyslem pomoci. Na střeše pražského Jazz Docku vznikne prostor, kde se setkají emoce, umění i skutečné životní příběhy.
Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve vašem prohlížeči.