Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
22. března 2023, svátek má Leona
Obrovská videotéka i živé vysílání v rámci jedné služby? S Lepší.TV realita.

Obrovská videotéka i živé vysílání v rámci jedné služby? S Lepší.TV realita.

Téměř v každé domácnosti se setkáme minimálně s jednou platformou, která nám nabízí nepřeberné množství filmů a seriálů. Kde je internet, tam je Netflix, HBO nebo Disney Plus. Sledování obsahu nebylo nikdy snazší, a tak se přirozeně stalo součástí našich životů. Existuje ale ještě další služba, která nám toho může nabídnout víc? Existuje.

v5-1920x1080px.png

Přestože ve spoustě lidí můžou televize přes internet budit dojem nudného sledování živého vysílání, s Lepší.TV je opak pravdou. Vedle živého vysílání totiž nabízí také obrovskou videotéku bez příplatku, a s ní také spoustu dalších přidaných výhod. Třeba sledování pořadů, které online videotéky nenabízí (sport, zpravodajství, hudba) a paradoxně i mnohonásobně větší obsah.

Známe online videotéky se zaměřují především na nejnovější kino hity, a proto se jejich obsah neobměňuje příliš často. Fanoušci Netflixu určitě znají nekonečné vybírání pořadu, kdy stráví více času rozhodováním než samotným sledováním. Většinu z nabídky již viděli a zbytek zkrátka není jejich šálkem kávy. A právě tady exceluje Lepší.TV.

v4-1920x1080px.png

Obsah všech 147 TV stanic totiž třídí do přehledných kategorií, které lze do posledního detailu filtrovat. Mohou to být filmy, seriály, dokumenty, zábava, zprávy, sport nebo klidně pořady pro děti. Veškeré pořady si navíc můžete nahrát a mít je k dispozici na 30 dní. Žádný Vám tak neuteče. Vše se také neustále obměňuje a Vy tak můžete sledovat za rok až 16.500 filmů. Pro představu – uživatelé základního balíčku Lepší.TV mohli vidět průměrně 1.375 unikátních filmů za měsíc. Je tedy zřejmé, že divák má k dispozici mnohem větší okruh pořadů a dvě jistoty – Vždy najde z tisíců pořadů ten, který ho zaujme a nemusí se bát opakování. Obsah se totiž obměňuje doslova každou hodinu. Navíc je drtivá většina pořadů v českém jazyce a není tak třeba titulků, které jsou mnohdy u online videoték „nutným zlem“.

v1-1920x1080px.png

Samozřejmostí je ale také možnost živého sledování stanic, které má spoustu vychytávek. Třeba možnost přetáčení, možnost pozastavení nebo to, že ke sledování stačí i malá rychlost internetového připojení. Své pořady navíc sledujete kdykoli a kdekoli máte chuť. Lepší.TV totiž funguje nejen na smart TV, ale také na mobilu, tabletu nebo klidně počítači.

v2-1920x1080px.png

Vše je navíc okořeněno mnohdy bezkonkurenčními funkcemi. Třeba sledování pořadů až 100 dní zpětně, neomezené nahrávání, prémiové stanice už v základním balíčku, rádio se 34.000 stanicemi přímo v aplikaci, chytré přetáčení a mnoho dalšího. Čeká na Vás také nejlepší poměr cena/výkon na trhu. A co je nejlepší? Že si vše můžete zkusit jen za 1 Kč - bez závazku! Poté může být Lepší.TV Vaše už za 119 Kč měsíčně.

Objevte spojení živé televize a videotéky s Lepší.TV ještě dnes na www.lepší.tv

ČTĚTE DÁLE

Lucie Bílá ve svém divadle uvede muzikál Srdeční záležitost

Pražské Divadlo Lucie Bílé se připravuje na další hudební premiéru. Po úspěšných komediích Láska je láska a Maminy uvede muzikál Srdeční záležitost americké písničkářky Amandy McBroom. Muzikálová novinka, jejíž stěžejním motivem je krize středního věku, bude mít premiéru v Den české státnosti 28. září 2023 a v hlavní roli představí zlatou slavici a majitelku divadla Lucii Bílou.

Comic-Con Prague 2023 odtajnil další hvězdné hosty. Přijede MacGyver i další ikony z Hvězdné brány či zástupci DC

V pořadí čtvrtý ročník festivalu popkultury Comic-Con Prague potěší nejen fanoušky ikonické Hvězdné brány nebo světa DC. V polovině dubna budou moct v pražském Universu potkat například Richarda Dean Andersona, Corina Nemce, Matta Ryana, ale i hvězdu Fantastických zvířat Dana Foglera.
Reklama
reklama

TOP turistické cíle Slovenska představí veletrhy HOLIDAY WORLD & REGION WORLD

K nejvýznamnější tuzemské akci odvětví cestovního ruchu patří veletrhy HOLIDAY WORLD & REGION WORLD, které proběhnou od 17. do 19. března 2023 v areálu PVA EXPO PRAHA. Partnerskou zemí pro letošní ročník této události je Slovensko, a to přesně při příležitosti 30. výročí rozdělení Československa a vzniku samostatných států. Poutavou expozici našich nejbližších sousedů představí v Letňanech národní agentura SLOVAKIA TRAVEL. Co patří k tamním největším turistickým atraktivitám a rozhodně stojí za poznání?

Městské divadlo Kladno: to nejlepší pro fanoušky divadla

Pro milovníky divadelních představení tu máme velkou pozvánku do Městského divadla Kladno. Začátkem března si nenechte ujít premiéru nové inscenace Klíčovou dírkou slavné britské komedie od Joe Ortona.

Jak jsme si v kanceláři vyvětrali hlavu

„Co si udělat teambuilding v Hurricane Factory?“ uvedl pondělní poradu náš šéf. Cože? Zbláznil se? Jsme tu v kanceláři povětšinou ženské od rodin a ačkoliv jsme dobrá parta, jako adrenalinoví šílenci se zrovna necítíme. Naposledy, když jsme byli na bowlingu, jsem týden necítila záda a kolegyně si dokázala zlomit prst na noze! Opravdu je indoor skydiving zrovna pro nás ta vhodná aktivita pro tmelení kolektivu?