Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
29. února 2024, svátek má Horymír
Obrovská videotéka i živé vysílání v rámci jedné služby? S Lepší.TV realita.

Obrovská videotéka i živé vysílání v rámci jedné služby? S Lepší.TV realita.

Téměř v každé domácnosti se setkáme minimálně s jednou platformou, která nám nabízí nepřeberné množství filmů a seriálů. Kde je internet, tam je Netflix, HBO nebo Disney Plus. Sledování obsahu nebylo nikdy snazší, a tak se přirozeně stalo součástí našich životů. Existuje ale ještě další služba, která nám toho může nabídnout víc? Existuje.

v5-1920x1080px.png

Přestože ve spoustě lidí můžou televize přes internet budit dojem nudného sledování živého vysílání, s Lepší.TV je opak pravdou. Vedle živého vysílání totiž nabízí také obrovskou videotéku bez příplatku, a s ní také spoustu dalších přidaných výhod. Třeba sledování pořadů, které online videotéky nenabízí (sport, zpravodajství, hudba) a paradoxně i mnohonásobně větší obsah.

Známe online videotéky se zaměřují především na nejnovější kino hity, a proto se jejich obsah neobměňuje příliš často. Fanoušci Netflixu určitě znají nekonečné vybírání pořadu, kdy stráví více času rozhodováním než samotným sledováním. Většinu z nabídky již viděli a zbytek zkrátka není jejich šálkem kávy. A právě tady exceluje Lepší.TV.

v4-1920x1080px.png

Obsah všech 147 TV stanic totiž třídí do přehledných kategorií, které lze do posledního detailu filtrovat. Mohou to být filmy, seriály, dokumenty, zábava, zprávy, sport nebo klidně pořady pro děti. Veškeré pořady si navíc můžete nahrát a mít je k dispozici na 30 dní. Žádný Vám tak neuteče. Vše se také neustále obměňuje a Vy tak můžete sledovat za rok až 16.500 filmů. Pro představu – uživatelé základního balíčku Lepší.TV mohli vidět průměrně 1.375 unikátních filmů za měsíc. Je tedy zřejmé, že divák má k dispozici mnohem větší okruh pořadů a dvě jistoty – Vždy najde z tisíců pořadů ten, který ho zaujme a nemusí se bát opakování. Obsah se totiž obměňuje doslova každou hodinu. Navíc je drtivá většina pořadů v českém jazyce a není tak třeba titulků, které jsou mnohdy u online videoték „nutným zlem“.

v1-1920x1080px.png

Samozřejmostí je ale také možnost živého sledování stanic, které má spoustu vychytávek. Třeba možnost přetáčení, možnost pozastavení nebo to, že ke sledování stačí i malá rychlost internetového připojení. Své pořady navíc sledujete kdykoli a kdekoli máte chuť. Lepší.TV totiž funguje nejen na smart TV, ale také na mobilu, tabletu nebo klidně počítači.

v2-1920x1080px.png

Vše je navíc okořeněno mnohdy bezkonkurenčními funkcemi. Třeba sledování pořadů až 100 dní zpětně, neomezené nahrávání, prémiové stanice už v základním balíčku, rádio se 34.000 stanicemi přímo v aplikaci, chytré přetáčení a mnoho dalšího. Čeká na Vás také nejlepší poměr cena/výkon na trhu. A co je nejlepší? Že si vše můžete zkusit jen za 1 Kč - bez závazku! Poté může být Lepší.TV Vaše už za 119 Kč měsíčně.

Objevte spojení živé televize a videotéky s Lepší.TV ještě dnes na www.lepší.tv

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

VYBRANÉ AKCE

11.4.2024 - 5.5.2024

Nahoru / Up

13.5.2024 - 19.5.2024

Open House Festival

19.1.2024 - 7.4.2024

Nová Pet Tropicana

ČTĚTE DÁLE

LEŽ.... aneb komedie o pravdě, hostuje Divadlo VERZE v kladenském divadle

Jak byste se zachovali, kdybyste přistihli svého ženatého kamaráda při nevěře? Ženská solidarita je silná zbraň, ale co když si váš partner myslí, že manželce byste to říkat neměla a má poměrně pádné důvody… Petra Špalková, Jan Dolanský a Petr Lněnička v úspěšné francouzské komedii! Srdečně zveme!.

Comic-Con Prague 2024 odtajnil další hvězdné hosty. Přijede Warwick Davis nebo populární herci ze Star Wars i z Hvězdné brány

V pořadí pátý ročník festivalu popkultury Comic-Con Prague potěší nejen fanoušky legendární space opery Star Wars či ikonické Hvězdné brány. Na začátku dubna budou moci v pražském Universu potkat například i populárního Angličana, který si zahrál ve všech (osmi) dílech Harry Pottera.

Bohemian Symphony Orchestra Prague představí to nejlepší z rockové hudby v O2 universu

Se svým programem Rock in Symphony míří na stage O2 universa jedinečný Bohemian Symphony Orchestra Prague společně se Soundtopia Band, kteří své publikum zvou na unikátní show. Koncert ovládnou melodie těch největších rockových legend. Brzy se navíc dozvíte, který speciální host na show vystoupí.

Noc divadel v březnu jedinečným způsobem připomene Kafku a jeho odkaz

23. března 2024 v Česku proběhne již dvanáctý ročník Noci divadel, tentokrát při příležitosti „kafkovského“ výročí na téma „Proměna“. Divadla a další instituce v celé zemi aktuálně připravují jedinečný program, který diváci ve zbytku sezony nezažijí. Většina scén navíc program uvede zdarma nebo za snížené vstupné.

Roman Říčař: Nakonec jsem tomu úplně propadl

V předloňské sezoně si Roman Říčař na kladenských prknech zahrál sice menší, ale zato dost výraznou roli zhýčkaného Ludvíka XIII. A v Městském divadle Kladno hostuje znovu. Tentokrát však v hlavní roli Jánošíka a navíc v muzikálu Na skle malované, pro který připravil hudební aranžmá a společně s Jiřím Janouchem vedl i korepetice.

Premiéra nové hry v divadle La Fabrika Patrik Děrgel a Jiří Štrébl jako odvrácené tváře naší doby

Tragikomická fraška i znepokujující společenský apel. Steigerwaldova divadelní hra A TAK TĚ PROSÍM, KNÍŽE se po 40 letech vrátí na pražská divadelní prkna. Dramatik v ní přesně a s poetikou a humorem sobě vlastním pojmenovává naší dobu. V holešovické La Fabrice zkouší inscenaci v režii Radima Špačka Patrik Děrgel, Jiří Štrébl, Eva Salzmannová a Anežka Hessová. Premiéry 7. a 8. března.