Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
19. června 2024, svátek má Leoš
Pivo Jinak: ideální vánoční dárek pro nadšence do řemeslných piv

Pivo Jinak: ideální vánoční dárek pro nadšence do řemeslných piv

Po revoluci bývaly v Česku doby, kdy výběr piva nebyl až tak rozmanitý. Dnes je situace opačná – máme několik velkých a vlivných pivovarnických společností, desítky středních a kolem 500 mini­pivo­varů. Jak se v tom ale orientovat? Co ochutnat? Jednou z možností je zkusit výběr podle projektu Pivo Jinak.

136349077-5079277188779711-1152946177053141612-n.png

Projekt Pivo Jinak, pivní předplatitelský klub, je pivní klub, díky kterému ochutnáte unikátní pivní speciály ze všech koutů České republiky. Vyberou pro vás ta nejlepší řemeslná piva z českých minipivovarů a zašlou je až domů. Dbají na to, aby v boxu byly zastoupeny různé pivní styly a chutě (ležák, IPA/APA, stout, gose a další). Ke každému pivu je přiložena sběratelská pivokarta s informacemi o daném pivu. A co si pro Vás připravili na Vánoce? 

289948156-7832771696763566-6198035262254868162-n.jpg

VÁNOČNÍ BOX + dárek zdarma

Vánoční degustační box Pivo Jinak je ideální dárek pro všechny, kteří rádi vychutnávají poctivé řemeslné pivo. Dostanete k němu letos navíc DÁREK ZDARMA v podobě sklenice Pivo Jinak. A co ve vánočním boxu najdete? 6 výtečných řemeslných piv pečlivě vybraných pro tu správnou domácí pohodu. Jsou to pocitá řemeslná piva pocházející pouze z Čech, Moravy a Slezska. Vánoční pivní box doručí v prosinci do Vánoc až k vám domů (při objednání do 12.12.2022). Při objednání od 13. do 23. prosince doručení v lednu 2023 s možností vystavit dárkový certifikát s osobním věnováním a dát ho pod stromeček. Žádné pivo se ve vánočním pivním boxu neopakuje a ke každému dostanete pivní kartu s informacemi a zajímavostmi. Za nás top vánoční dárek!

357-1-vanocni-sklenicka-1-4.jpg

ADVENTNÍ PIVNÍ KALENDÁŘ - 2022

Po velkém ohlasu předchozích čtyřech ročníků pivního adventního kalendáře mezi zákazníky došlo i na letošní verzi. Tenhle adventní kalendář od Pivo Jinak je totiž celý nabušený prémiovými pivy z různých koutů České republiky. Tradičně se podpoří české minipivovary a vy si budete moci vychutnat ta nejlepší řemeslná piva z českých minipivovarů a to každý adventní večer od 1. prosince až do Štědrého dne, tj. 24 výtečných piv pečlivě vybraných pro adventní rozjímání. Pro obdarovaného vám na Pivo Jinak rádi vystaví dárkový certifikát s věnováním, doručení ZDARMA po celé ČR na konci listopadu / na začátku prosince 2022. Letos navíc ke každé objednávce adventního kalendáře dostanete klíčenku zdarma.

pivojinak-1920x613.png

Vše na Vás čeká na www.pivojinak.cz

 

ČTĚTE DÁLE

Jedinečná expozice Pilsner Urquell: The Original Beer Experience slaví 1. rok od svého otevření. Dostala se mezi 5 nejnavštěvovanějších turistických atrakcí v Praze

Interaktivní audiovizuální expozice Pilsner Urquell: The Original Beer Experience, kde příběh proslulého plzeňského piva ožívá zcela unikátním způsobem, slaví rok od svého otevření v historické budově Václavského náměstí. Expozici si během prvního roku prohlédly stovky tisíc návštěvníků a budova plná zážitků se stala jednou z 5 nejnavštěvovanějších turistických atrakcí v Praze.

Healing Festival 2024: Vzestup draka - Nezapomenutelná dovolená s obrovským přesahem do běžného života.

Připrav se na životní zážitek! Healing Festival se koná v zámecké zahradě ve Světlé nad Sázavou od 7. do 11. srpna a přináší nezapomenutelných pět dnů plných strhující hudby, extatického tance, ale i hlubokých workshopů, inspirativních přednášek a ceremonií.

Festival na pláži nabízí luxusní zážitek. Balaton Sound letos nabídne prodloužený program na hlavním pódiu i nové uspořádání areálu

Balaton Sound je již více než deset na festivalové mapě pevně usazen jako jeden z nejosobitějších elektronických festivalů v Evropě. Nejinak je tomu i letos, kdy program v čele s jedinečnými hvězdami jako Timmy Trumpet, Marshmello, Meduza, Paul Kalkbrenner, Maceo Plex, Adam Beyer nebo Amelie Lens doplňují nová nastupující jména djka Sama’ Abdulhadi, HoneyLuv, Juliet Fox, Estella nebo Henri Bergmann. Program celkem během 4 festivalových dní zahrnuje přes 300 programových položek na 9 hudebních scénách! Nejlepší party, kterou odstartovat léto se blíží!

Last minute dovolená 2024: Poznejte Turecko a prožijte nezapomenutelné okamžiky

Hledáte inspiraci na pohodovou dovolenou pro celou vaši rodinu, partu přátel nebo pro vás samotné? Již nemusíte! Last minute Turecko 2024 představuje ten nejlepší způsob, jak si užít letošní léto naplno, dopřát si trochu slunce i zasloužený odpočinek. Objevte last minute zájezdy TUI a vyrazte za dobrodružstvím klidně hned zítra! Last minute nabídka na vás již čeká.

V Praze naživo zazní hity kapely Fleetwood Mac

Fanoušci americko-anglické rockové formace Fleetwood Mac si budou moci své oblíbené hity znovu vychutnat naživo. V pražském Kongresovém centru je 22. září 2024 zahraje výběr hudebníků vystupujících pod názvem Rumours of Fleetwood Mac.

Multižánrový festival pro celou rodinu KUKOKLI už posedmé oživí chátrající kostel

KULUTRA, KOSTEL, KLID, LOUKA, GENIUS LOCI – to je multižánrový festival KUKOKLI. Jeho sedmý ročník o víkendu od 19. do 21. července oživí chátrající barokní kostel v Horním Vítkově u Liberce. KUKOKLI není jen o živém umění, ale i výjimečné architektuře a idylické okolní přírodě. KUKOKLI je také o snaze zpřístupnit mimořádně inspirativní prostor společným zážitkům, zachránit zapomenutý kostel a podpořit jeho opravu.