Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
8. prosince 2022, svátek má Květoslava
Pivo Jinak: ideální vánoční dárek pro nadšence do řemeslných piv

Pivo Jinak: ideální vánoční dárek pro nadšence do řemeslných piv

Po revoluci bývaly v Česku doby, kdy výběr piva nebyl až tak rozmanitý. Dnes je situace opačná – máme několik velkých a vlivných pivovarnických společností, desítky středních a kolem 500 mini­pivo­varů. Jak se v tom ale orientovat? Co ochutnat? Jednou z možností je zkusit výběr podle projektu Pivo Jinak.

136349077-5079277188779711-1152946177053141612-n.png

Projekt Pivo Jinak, pivní předplatitelský klub, je pivní klub, díky kterému ochutnáte unikátní pivní speciály ze všech koutů České republiky. Vyberou pro vás ta nejlepší řemeslná piva z českých minipivovarů a zašlou je až domů. Dbají na to, aby v boxu byly zastoupeny různé pivní styly a chutě (ležák, IPA/APA, stout, gose a další). Ke každému pivu je přiložena sběratelská pivokarta s informacemi o daném pivu. A co si pro Vás připravili na Vánoce? 

289948156-7832771696763566-6198035262254868162-n.jpg

VÁNOČNÍ BOX + dárek zdarma

Vánoční degustační box Pivo Jinak je ideální dárek pro všechny, kteří rádi vychutnávají poctivé řemeslné pivo. Dostanete k němu letos navíc DÁREK ZDARMA v podobě sklenice Pivo Jinak. A co ve vánočním boxu najdete? 6 výtečných řemeslných piv pečlivě vybraných pro tu správnou domácí pohodu. Jsou to pocitá řemeslná piva pocházející pouze z Čech, Moravy a Slezska. Vánoční pivní box doručí v prosinci do Vánoc až k vám domů (při objednání do 12.12.2022). Při objednání od 13. do 23. prosince doručení v lednu 2023 s možností vystavit dárkový certifikát s osobním věnováním a dát ho pod stromeček. Žádné pivo se ve vánočním pivním boxu neopakuje a ke každému dostanete pivní kartu s informacemi a zajímavostmi. Za nás top vánoční dárek!

357-1-vanocni-sklenicka-1-4.jpg

ADVENTNÍ PIVNÍ KALENDÁŘ - 2022

Po velkém ohlasu předchozích čtyřech ročníků pivního adventního kalendáře mezi zákazníky došlo i na letošní verzi. Tenhle adventní kalendář od Pivo Jinak je totiž celý nabušený prémiovými pivy z různých koutů České republiky. Tradičně se podpoří české minipivovary a vy si budete moci vychutnat ta nejlepší řemeslná piva z českých minipivovarů a to každý adventní večer od 1. prosince až do Štědrého dne, tj. 24 výtečných piv pečlivě vybraných pro adventní rozjímání. Pro obdarovaného vám na Pivo Jinak rádi vystaví dárkový certifikát s věnováním, doručení ZDARMA po celé ČR na konci listopadu / na začátku prosince 2022. Letos navíc ke každé objednávce adventního kalendáře dostanete klíčenku zdarma.

pivojinak-1920x613.png

 

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Koruna krásy – naše vlasy…

Ne nadarmo se říká, že vlasy jsou korunou krásy každé ženy. Aby naše hříva byla skutečnou ozdobou, dá však někdy pořádně zabrat. Žijeme v hektickém světě obklopeném chemií, kterou náš organismus přestává akceptovat. Většina koupelen je totiž jako chemická laboratoř. Ve chvíli, kdy nás začne trápit suchá a svědivá pokožka, začneme hledat šetrnější řešení a často se obracíme zpět k přírodě… Přestože přirozeně šedé tóny vlasů jsou nyní v módě, ne každá žena „po třicítce“ chce své šediny ukazovat. Pak stojíte před volbou - buďvlasy zůstanou zdravé a silné, ale se šedinami, kterých každým dnem přibývá, anebo si je obarvíte, ale často za cenu ztráty přirozeného zdraví, lesku a pružnosti?

Hvězdy ze Smrtonosné zbraně a Boje o moc dorazí na Comic-Con Prague

Čtvrtý ročník festivalu popkultury Comic-Con Prague proběhne v termínu od 14. do 16. dubna 2023 v pražském O₂ universu. Pořadatelé prozradili první jména hvězdných hostů, jsou jimi světoznámí herci Danny Glover a Brian Cox. Vstupenky za zvýhodněnou cenu je možné zakoupit do konce roku.
Reklama
reklama

Resort Sepetná: vítejte v Beskydech

Resort Sepetná naleznete v horské obci Ostravice v nádherném prostředí pod nejvyšším vrcholem Moravskoslezských Beskyd, Lysou horou. Vybrat si můžete z několika typů ubytování - Hotel Sepetná, Hotel Sluníčko, Chata Měsíček nebo bungalovy. V budově Relaxcentra Sepetná pak na všechny čeká spousta možností k relaxaci či sportování za každého počasí. Na Sepetnou jezdí rodiny s dětmi na dovolenou, páry za romantikou a skupiny přátel za turistikou.

Terra Ceramics: něco malého pro velké nadšence

Terra Ceramics je výsledkem letité vášně Marie Poirot pro keramiku. Poirot miluje jednoduchost a ta ji inspiruje každý den k tvorbě objektů, které jsou funkční i unikátní. Během studií ve Francii přitom nijak o keramice nepřemýšlela.

NutWorld.cz pro milovníky ořechů, sušeného ovoce, semínek a dárečků

Rodinný podnik, který se drží starých hodnot. Dělají věci poctivě a s těmi nejlepšími úmysly. Klientům nabízejí nejvyšší kvalitu, a proto jejich ořechy, semínka i sušené ovoce prochází dvojitou kontrolou, kterou se snaží eliminovat kazové produkty, aby požitek z jejich konzumace byl maximální. To jsou hodnoty Nut World.