Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
3. října 2023, svátek má Bohumil
Pivo Jinak: ideální vánoční dárek pro nadšence do řemeslných piv

Pivo Jinak: ideální vánoční dárek pro nadšence do řemeslných piv

Po revoluci bývaly v Česku doby, kdy výběr piva nebyl až tak rozmanitý. Dnes je situace opačná – máme několik velkých a vlivných pivovarnických společností, desítky středních a kolem 500 mini­pivo­varů. Jak se v tom ale orientovat? Co ochutnat? Jednou z možností je zkusit výběr podle projektu Pivo Jinak.

136349077-5079277188779711-1152946177053141612-n.png

Projekt Pivo Jinak, pivní předplatitelský klub, je pivní klub, díky kterému ochutnáte unikátní pivní speciály ze všech koutů České republiky. Vyberou pro vás ta nejlepší řemeslná piva z českých minipivovarů a zašlou je až domů. Dbají na to, aby v boxu byly zastoupeny různé pivní styly a chutě (ležák, IPA/APA, stout, gose a další). Ke každému pivu je přiložena sběratelská pivokarta s informacemi o daném pivu. A co si pro Vás připravili na Vánoce? 

289948156-7832771696763566-6198035262254868162-n.jpg

VÁNOČNÍ BOX + dárek zdarma

Vánoční degustační box Pivo Jinak je ideální dárek pro všechny, kteří rádi vychutnávají poctivé řemeslné pivo. Dostanete k němu letos navíc DÁREK ZDARMA v podobě sklenice Pivo Jinak. A co ve vánočním boxu najdete? 6 výtečných řemeslných piv pečlivě vybraných pro tu správnou domácí pohodu. Jsou to pocitá řemeslná piva pocházející pouze z Čech, Moravy a Slezska. Vánoční pivní box doručí v prosinci do Vánoc až k vám domů (při objednání do 12.12.2022). Při objednání od 13. do 23. prosince doručení v lednu 2023 s možností vystavit dárkový certifikát s osobním věnováním a dát ho pod stromeček. Žádné pivo se ve vánočním pivním boxu neopakuje a ke každému dostanete pivní kartu s informacemi a zajímavostmi. Za nás top vánoční dárek!

357-1-vanocni-sklenicka-1-4.jpg

ADVENTNÍ PIVNÍ KALENDÁŘ - 2022

Po velkém ohlasu předchozích čtyřech ročníků pivního adventního kalendáře mezi zákazníky došlo i na letošní verzi. Tenhle adventní kalendář od Pivo Jinak je totiž celý nabušený prémiovými pivy z různých koutů České republiky. Tradičně se podpoří české minipivovary a vy si budete moci vychutnat ta nejlepší řemeslná piva z českých minipivovarů a to každý adventní večer od 1. prosince až do Štědrého dne, tj. 24 výtečných piv pečlivě vybraných pro adventní rozjímání. Pro obdarovaného vám na Pivo Jinak rádi vystaví dárkový certifikát s věnováním, doručení ZDARMA po celé ČR na konci listopadu / na začátku prosince 2022. Letos navíc ke každé objednávce adventního kalendáře dostanete klíčenku zdarma.

pivojinak-1920x613.png

 

ČTĚTE DÁLE

Trojnásobná mistryně České a Slovenské republiky v surfingu Jana Kašová

„Mnohokrát jsem řekla, že do nějaké vlny nejdu, protože jsem měla strach. Voda je živel, jsou tam kameny, nebezpeční živočichové… Je důležité vědět, na co člověk má a na co ne,“ říká nejlepší česká surfařka Jana Kašová, která tráví téměř každý den několik hodin v oceánu, kde na prkně sjíždí jednu vlnu za druhou…

Na pražském Výstavišti proběhne CHILLI FEST a ASIA FOOD festival

Sobota 7. října bude na pražském Výstavišti ve znamení CHILLI FESTu. Akce s celodenním doprovodným programem bude mít významný vrchol: duel, v rámci nějž se budou pojídat nejpálivější chilli papričky světa. Zúčastní se ho mistr světa a držitel několika rekordů zapsaných v Guinnessově knize Mike Jack (Mike Jack Eats Heat) nebo aktuální evropský šampión z Itálie Giancarlo Gasparotto, který je známý jako Jack Pepper.

SUKHISHVILI - Gruzínský národní balet v ČESKÉ REPUBLICE!

Nový celovečerní program a jedinečná atmosféra zanechají nezapomenutelné dojmy!

Lucie Bílá představuje svou Srdeční záležitost

Přípravy uvedení nového muzikálu Srdeční záležitost v Divadle Lucie Bílé pomalu směřují ke svému konci. Na jevišti scény v pražské Karlově ulici v těchto dnech pod vedením režiséra Antonína Procházky a choreografky Ivany Hannichové probíhají poslední zkoušky a ladí se finální detaily před slavnostní premiérou. Ta se uskuteční již ve čtvrtek 28. září v Den české státnosti.

Městské divadlo Kladno: říjen plný hlouposti a setkání s ďáblem

Pro milovníky divadelních představení tu máme velkou pozvánku do Městského divadla Kladno. Začátkem října si nenechte Jak jsem potkal ďábla, nebo Eva tropí hlouposti.

Snímky o blízké budoucnosti, osobnostech architektury a designu i masterclass. Začíná mezinárodní festival Film a architektura.

Dvanáctý ročník festivalu Film a architektura s hlavním tématem Konstrukce bude ve dnech 29. 9. – 4. 10. 2023 k vidění jak v zavedených kinech, tak na netradičních lokacích v celkem 29 městech po celé České republice a na Slovensku. V rámci více než 80 promítání nabídne téměř 40 krátkých a celovečerních snímků z celého světa. Doprovodný program bude obohacen o přednášky, hudební performance a především debaty se zahraničními tvůrci i architekty.