Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
3. října 2023, svátek má Bohumil
Prague Armory: zábava, co má náboj

Prague Armory: zábava, co má náboj

Moderní střelnice v Praze s nejširší nabídkou nejrůznějších zbraní a zaměřením na dokonalej zážitek i pro střelce bez zbrojního průkazu? Přesně to vám nabídne Prague Armory ve Vysočanech.

-98a0950.jpg

Teambuilding je nejen o budování charakteru, ale i o vypuštění páry. A kde nejlépe se opravdu odreagovat, než na střelnici? Prague Armory nabízí skvělou atmosféru, kde vzájemné povzbuzování, ale i zdravá rivalita, budou hrát při vaší akci prim. Střelnice je absolutně bezpečná a komfortní, stavy jsou odhlučněné a neprůstřelné a po celou dobu se vám bude věnovat profesionální instruktor, který vám vysvětlí vše od A do Z. Prostor je ideální i pro první seznámení se střelnými zbraněmi, přičemž nemusíte být vlastníkem zbrojního průkazu.

-54a4839.JPG

Komplex střelnice je umístěn v podzemní části průmyslového areálu na Kolbenově ulici na Praze 9 nedaleko metra stanice Kolbenova (v samotném areálu samozřejmě najdete parkoviště) a je tvořen dvěma moderními indoor střelnicemi a virtuální laser střelnicí. Samozřejmostí jsou VIP akce od malých skupin až po 100 osob, takže je jedno, jak je vaše firma velká, v Prague Armory se o vás bez problémů postarají. Nechybí konferenční prostor s projektorem a ozvučením pro Vaše prezentace (pokud hodláte teambulding něčím takovým doplnit) a také cateringové služby, které lze využít v podobě malého občerstvení nebo plnohodnotného rautu s obsluhou.

a67i1274.jpg

JAK AKCE PROBÍHÁ?

Před samotnou střelbou je přirozeně potřeba podepsat souhlas s provozním řádem střelnice. Poté s instruktorem proběhne nezbytná bezpečnostní instruktáž. Všichni jste pravděpodobně viděli Johna Wicka, ale skutečné střílení má svá bezpečnostní pravidla, jež je třeba dodržovat. Instruktor představí zbraně z vybraných balíčků (nabídka je opravdu bohatá, od pistolí Glock a magnum revolvery přes brokovou pumpu nebo legendární Kalašnikov). A aby to nebylo jen o bezhlavém střílení, máte si přece jen tužit kolektivní charakter a trochu se navzájem hecovat, součástí bude i soutěž o to, kdo je nejlepší střelec.

-98a1830.jpg

Balíčků nabízí v Prague Armory několik a je jen na každém, kolik si toho chce vyzkoušet. Nejmenší balíček počítá s třemi zbraněmi, ten největší umožní jednotlivcům vyzkoušet rovnou osm zbraní. Vše je ale samozřejmě o dohodě a pro Vaši firemní akci vám rádi vše upraví na míru.

Pro rezervaci můžete použít jeden z kontaktů níže, případně vyplnit formulář na webových stránkách. A pokud se Vám v Prague Armory hodně zalíbí a budete chtít svůj zážitek takzvaně poslat dál, můžete na webu či přímo na místě zakoupit dárkové poukazy, jejichž platnost je 12 měsíců.

www.praguearmory.com

 

ČTĚTE DÁLE

Na pražském Výstavišti proběhne CHILLI FEST a ASIA FOOD festival

Sobota 7. října bude na pražském Výstavišti ve znamení CHILLI FESTu. Akce s celodenním doprovodným programem bude mít významný vrchol: duel, v rámci nějž se budou pojídat nejpálivější chilli papričky světa. Zúčastní se ho mistr světa a držitel několika rekordů zapsaných v Guinnessově knize Mike Jack (Mike Jack Eats Heat) nebo aktuální evropský šampión z Itálie Giancarlo Gasparotto, který je známý jako Jack Pepper.

SUKHISHVILI - Gruzínský národní balet v ČESKÉ REPUBLICE!

Nový celovečerní program a jedinečná atmosféra zanechají nezapomenutelné dojmy!

Lucie Bílá představuje svou Srdeční záležitost

Přípravy uvedení nového muzikálu Srdeční záležitost v Divadle Lucie Bílé pomalu směřují ke svému konci. Na jevišti scény v pražské Karlově ulici v těchto dnech pod vedením režiséra Antonína Procházky a choreografky Ivany Hannichové probíhají poslední zkoušky a ladí se finální detaily před slavnostní premiérou. Ta se uskuteční již ve čtvrtek 28. září v Den české státnosti.

Městské divadlo Kladno: říjen plný hlouposti a setkání s ďáblem

Pro milovníky divadelních představení tu máme velkou pozvánku do Městského divadla Kladno. Začátkem října si nenechte Jak jsem potkal ďábla, nebo Eva tropí hlouposti.

Snímky o blízké budoucnosti, osobnostech architektury a designu i masterclass. Začíná mezinárodní festival Film a architektura.

Dvanáctý ročník festivalu Film a architektura s hlavním tématem Konstrukce bude ve dnech 29. 9. – 4. 10. 2023 k vidění jak v zavedených kinech, tak na netradičních lokacích v celkem 29 městech po celé České republice a na Slovensku. V rámci více než 80 promítání nabídne téměř 40 krátkých a celovečerních snímků z celého světa. Doprovodný program bude obohacen o přednášky, hudební performance a především debaty se zahraničními tvůrci i architekty.

Paintball – adrenalinový sport všech generací!

Hledáte nevšední sportovní aktivitu plnou akce a dobrodružství třeba pro partu kamarádů, rodinu, firemní akci nebo chcete prolomit ledy v nově vzniklém kolektivu? Objevte kouzlo paintballu a zažijte nevšední dobrodružství se vším všudy! Paintball je adrenalinový sport posilující strategické myšlení, fyzickou zdatnost, a hlavně týmového ducha.