Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
3. října 2023, svátek má Bohumil
Připravte se na cyklistickou sezónu s Pealockem

Připravte se na cyklistickou sezónu s Pealockem

S nadcházející cyklistickou sezónou je jedním z velkých témat kvalitní zabezpečení kol a elektrokol. Není se čemu divit, pořizovací cena těchto vybavení se často vyšplhá i na nižší stovky tisíc korun. Drahé vybavení pak pochopitelně láká i zloděje, kteří jsou stále vynalézavější a stále častější jsou i krádeže ze zdánlivě bezpečných míst, jako jsou stojany u zahrádek kaváren a restaurací. Jen za předminulý rok se škody z krádeží vyšplhaly na 140 milionů korun, přičemž průměrná škoda z krádeží kol a elektrokol loni vzrostla na bezmála 30 tisíc korun.

pragmoon-pr-1200x1200-v7.jpg

CHYTRÝ ZÁMEK PEALOCK

Pokud hledáte spolehlivý zámek na cyklo výlety, pak by pro vás mohl být ten od české společnosti Pealock ideálním řešením. S jejich chytrým elektronickým zámkem se nemusíte bát své kolo nechat bez dozoru. Na výletech si tak klidně můžete vychutnat oběd v restauraci, výhled z rozhledny nebo klidně prohlídku muzea. S Pealockem máte zkrátka o starost méně.

Zámek disponuje integrovaným alarmem, pohybovým senzorem a druhá verze zámku také GPS modulem. Prostřednictvím technologie Bluetooth a mobilních dat jste o jakékoliv nežádoucí manipulaci s kolem ihned informováni na mobilní telefon, se kterým je zámek propojený jednoduchou aplikací. V té můžete mimo jiné také sledovat GPS polohu vašeho vybavení. Pealock můžete ovládat hned dvěma způsoby – buď skrze mobilní aplikaci nebo jedním z nabízených NFC příslušenství.

pragmoon-pr-1200x1200-v6.jpg

SVÉ KOLO SI MŮŽETE TAKÉ POJISTIT

A pokud chcete mít na svých cestách absolutní klid, můžete si své kolo skrze tento zámek také pojistit. Na podzim minulého roku Pealock spojil síly s Českou Podnikatelskou Pojišťovnou a pro všechny majitele druhé generace chytrého zámku Pealock nabízí pojištění sportovního vybavení, které sjednáte jednoduše, na pár kliknutí přímo v mobilní aplikaci. Pojištění je možné sjednat už od jednoho dne, je tedy vhodné jak na jednodenní výlet, tak i na celoroční pojistku.

www.pealock.cz

2576c84716bc9b9accec505c2641b4db-w654.png

ČTĚTE DÁLE

Trojnásobná mistryně České a Slovenské republiky v surfingu Jana Kašová

„Mnohokrát jsem řekla, že do nějaké vlny nejdu, protože jsem měla strach. Voda je živel, jsou tam kameny, nebezpeční živočichové… Je důležité vědět, na co člověk má a na co ne,“ říká nejlepší česká surfařka Jana Kašová, která tráví téměř každý den několik hodin v oceánu, kde na prkně sjíždí jednu vlnu za druhou…

Na pražském Výstavišti proběhne CHILLI FEST a ASIA FOOD festival

Sobota 7. října bude na pražském Výstavišti ve znamení CHILLI FESTu. Akce s celodenním doprovodným programem bude mít významný vrchol: duel, v rámci nějž se budou pojídat nejpálivější chilli papričky světa. Zúčastní se ho mistr světa a držitel několika rekordů zapsaných v Guinnessově knize Mike Jack (Mike Jack Eats Heat) nebo aktuální evropský šampión z Itálie Giancarlo Gasparotto, který je známý jako Jack Pepper.

SUKHISHVILI - Gruzínský národní balet v ČESKÉ REPUBLICE!

Nový celovečerní program a jedinečná atmosféra zanechají nezapomenutelné dojmy!

Lucie Bílá představuje svou Srdeční záležitost

Přípravy uvedení nového muzikálu Srdeční záležitost v Divadle Lucie Bílé pomalu směřují ke svému konci. Na jevišti scény v pražské Karlově ulici v těchto dnech pod vedením režiséra Antonína Procházky a choreografky Ivany Hannichové probíhají poslední zkoušky a ladí se finální detaily před slavnostní premiérou. Ta se uskuteční již ve čtvrtek 28. září v Den české státnosti.

Městské divadlo Kladno: říjen plný hlouposti a setkání s ďáblem

Pro milovníky divadelních představení tu máme velkou pozvánku do Městského divadla Kladno. Začátkem října si nenechte Jak jsem potkal ďábla, nebo Eva tropí hlouposti.

Komplex Resort klášter Želiv je plný možností

Komplex Resort klášter Želiv se nachází v klidném prostředí soutoku Trnávky a Želivky, vzdálené asi 10 km od hlavní dálniční tepny D1 – exit 90 Humpolec, přibližně na půl cesty mezi Prahou a Brnem.