Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
25. dubna 2024, svátek má Marek
Resort Sobotín: kouzelné místo pro nezapomenutelné zážitky

Resort Sobotín: kouzelné místo pro nezapomenutelné zážitky

Resort Sobotín se může pyšnit hned několika unikátními objekty v krásné přírodě Jesníků. Relaxovat můžete ve Wellness & Spa hotelu Sidonie s jedinečnými wellness & spa prostory, Family & Sport hotelu Josef s velkou krytou víceúčelovou halou, stylovém pivovaru Albert nebo v apartmánech Kristian přímo u sjezdovky.

josef-bazen.jpg

Pomyslnou třešničku na dortu pak představuje pohádkový Zámecký hotel Klein. Tyto velkorysé prostory zrekonstruovaného zámku rodiny Kleinů vás přenesou do poloviny 19. století a hosty okouzlí nejen převládajícím historickým slohem, ale také důmyslným propojením dobových prvků s moderními technologiemi.

bazen-1.jpg

Resort obklopuje rozsáhlý zámecký park osázený exotickými stromy a dřevinami, rybník, velké okrasné jezírko a přírodní, příjemně šumící potok. Celkový ráz prostředí tak vytváří jedinečně poklidnou a romantickou atmosféru. Sobotín je proto ideálním místem pro rodinnou dovolenou, romantické líbánky, ale i pro konání velkých rodinných oslav, svateb, nebo netradičních firemních akcí.

hammam.jpg

Služby:

 • - Ubytování v hotelových pokojích kategorie 4* nebo v apartmánech
 • - Wellness s bazénem, vířivkami a několika saunami
 • - Pivní lázně, privátní spa, různé masáže a procedury
 • - Stravování v několika restauracích formou bufetu nebo á la carte
 • - Parkování, wi-fi
 • - Plně vybavené konferenční prostory a uspořádání firemních akcí pro až 150 osob
 • - Sportoviště– tenisová hala, badmintonové kurty, bowling, ricochet, stolní tenis, lyžařský svah, fitness centrum, dětský koutek, venkovní bazén

albert-klein-1.jpg

Resort Sobotín je vhodný pro:

 • - Dovolenou plnou relaxace a zážitků
 • - Soukromé oslavy, svatby
 • - Firemní akce, večírky
 • - Konference, školení

www.resortsobotin.cz

ČTĚTE DÁLE

Hudebně-švestkový festival Vizovické Trnkobraní letos v novém termínu oznamuje kompletní program s Rybičkami 48, Divokým Billem a novinky v programu i komfortu

Kompletní program oznamuje jediný hudebně-švestkový festival v České republice Vizovické Trnkobraní, který se letos koná v novém termínu v pátek a sobotu 23. a 24. srpna v areálu likérky Rudolf Jelínek ve Vizovicích nedaleko Zlína. Fanoušky švestkových oslav letos v pátek rozproudí Rybičky 48 nebo No Name, v sobotu Divokej Bill, Tublatanka, Tomáš Klus nebo Anna K. a další interpreti a kapely. Trnkobraní letos svým návštěvníkům nabídne několik novinek – travnatou odpočinkovou zónu, doprovodný program se stand-up vystoupením Tomáše Matonohy či Lukáše Pavláska, moderaci knedlíkové soutěže v podání Libora Boučka a v neposlední řadě novou značku piva.

Lampion školám – Umělecké vzdělávání a jeho hodnoty v základním školství

Divadlo Lampion pořádá 23. května 2024 ve spolupráci s oddělením školství Magistrátu města Kladna a Národním informačním střediskem pro kulturu (NIPOS) sympozium pro ředitele a pedagogy kladenských základních škol.

Letní divadelní festival na jihu Čech Jižní Svéráz se blíží

Unikátní site-specific divadelní festival, který je součástí vítězného konceptu Evropské hlavní město kultury 2028, propojí sílu Jihočeského divadla, Divadla Continuo a REZI.DANCE Komařice.

ÚSTECKÝ MAJÁLES ODTAJŇUJE HEADLINERY PRO ROK 2024 A POUŠTÍ DO OBĚHU LIMITOVANOU EDICI

Největší studentský festival v Ústeckém kraji, Ústecký Majáles, s nadšením oznámil hlavní hvězdy, které vystoupí na jejich akci v roce 2024. První jarní akce v kraji se těší, že přivítá 4. 5. 2024 v letním kině Ústí kapely JELEN A DIVOKEJ BILL! Fenomenální hudební interprety, kteří rozproudí dav a přinesou do Ústí úžasnou festivalovou atmosféru již po deváté, doplní hvězdná kapela Poletíme?, Pokáč a domácí neopomenutelní UDG.

Prozkoumejte historii Prátru v novém muzeu

Známý vídeňský zábavní park Prátr existuje už přes 250 let. Za tu dobu se stal nedílnou součástí života Vídeňanů a důležitým místem pro setkávání, návštěvu výstav i zábavu na pouťových atrakcích. Nyní se dočkal nového muzea. Stálá expozice umístěná v moderní a udržitelné budově v blízkosti obřího kola zve k prozkoumání historického vývoje parku, originálních artefaktů i kuriozit.

Prohlídky Plzeňského historického podzemí za svitu baterek

Na pouhé čtyři dny se návštěvníkům otevře cesta k objevování tajemství labyrintu chodeb, sklepů a studní pod západočeskou metropolí netradičně za svitu baterek. Speciální prohlídky Plzeňského historického podzemí, které zamíří i do běžně nepřístupné části podzemní chodby, se konají od čtvrtka 18. do neděle 21. dubna – vždy od 17 a 18 hodin.