Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
23. března 2023, svátek má Ivona
Resort Sobotín: kouzelné místo pro nezapomenutelné zážitky

Resort Sobotín: kouzelné místo pro nezapomenutelné zážitky

Resort Sobotín se může pyšnit hned několika unikátními objekty v krásné přírodě Jesníků. Relaxovat můžete ve Wellness & Spa hotelu Sidonie s jedinečnými wellness & spa prostory, Family & Sport hotelu Josef s velkou krytou víceúčelovou halou, stylovém pivovaru Albert nebo v apartmánech Kristian přímo u sjezdovky.

josef-bazen.jpg

Pomyslnou třešničku na dortu pak představuje pohádkový Zámecký hotel Klein. Tyto velkorysé prostory zrekonstruovaného zámku rodiny Kleinů vás přenesou do poloviny 19. století a hosty okouzlí nejen převládajícím historickým slohem, ale také důmyslným propojením dobových prvků s moderními technologiemi.

bazen-1.jpg

Resort obklopuje rozsáhlý zámecký park osázený exotickými stromy a dřevinami, rybník, velké okrasné jezírko a přírodní, příjemně šumící potok. Celkový ráz prostředí tak vytváří jedinečně poklidnou a romantickou atmosféru. Sobotín je proto ideálním místem pro rodinnou dovolenou, romantické líbánky, ale i pro konání velkých rodinných oslav, svateb, nebo netradičních firemních akcí.

hammam.jpg

Služby:

 • - Ubytování v hotelových pokojích kategorie 4* nebo v apartmánech
 • - Wellness s bazénem, vířivkami a několika saunami
 • - Pivní lázně, privátní spa, různé masáže a procedury
 • - Stravování v několika restauracích formou bufetu nebo á la carte
 • - Parkování, wi-fi
 • - Plně vybavené konferenční prostory a uspořádání firemních akcí pro až 150 osob
 • - Sportoviště– tenisová hala, badmintonové kurty, bowling, ricochet, stolní tenis, lyžařský svah, fitness centrum, dětský koutek, venkovní bazén

albert-klein-1.jpg

Resort Sobotín je vhodný pro:

 • - Dovolenou plnou relaxace a zážitků
 • - Soukromé oslavy, svatby
 • - Firemní akce, večírky
 • - Konference, školení

www.resortsobotin.cz

ČTĚTE DÁLE

Pojizeří a Polabí: po proudu k zážitkům

Turistická destinace Pojizeří a Polabí leží mezi třemi většími městy ve Středočeském kraji – Mladou Boleslaví, Nymburkem a Poděbrady a jak již její název napovídá, nachází se v blízkosti dvou velkých a významných řek – Labe a Jizery.

TOP turistické cíle Slovenska představí veletrhy HOLIDAY WORLD & REGION WORLD

K nejvýznamnější tuzemské akci odvětví cestovního ruchu patří veletrhy HOLIDAY WORLD & REGION WORLD, které proběhnou od 17. do 19. března 2023 v areálu PVA EXPO PRAHA. Partnerskou zemí pro letošní ročník této události je Slovensko, a to přesně při příležitosti 30. výročí rozdělení Československa a vzniku samostatných států. Poutavou expozici našich nejbližších sousedů představí v Letňanech národní agentura SLOVAKIA TRAVEL. Co patří k tamním největším turistickým atraktivitám a rozhodně stojí za poznání?
Reklama
reklama

Luxury Spa Hotel OLYMPIC PALACE: luxus pro každého

Luxury Spa Hotel OLYMPIC PALACE je 5-hvězdičkový luxusní hotel, který si vás získá hned při první návštěvě. Nachází se přímo v centru lázeňského města Karlovy Vary v těsné blízkosti léčivých pramenů.

Na kole za krásami karlovarského kraje

Milujete, když vám vítr čechrá vlasy a pod nohama ubíhá krajina? Vyšlápněte si na cyklovýlet po hřebenech západních Krušných hor a poznejte magickou hornickou krajinu na české i německé straně. Ponořte se do Slavkovského lesa, oázy zeleně a minerálních pramenů.

Zažij lázně jinak

Chceš zlepšit svůj život? Je toho na tebe moc? Drtí tě moderní styl života? Zajímáš se o osobní rozvoj? Chceš vědět, co je klíčem k dlouhodobé spokojenosti? Pokud i Vy právě teď hledáte odpovědi na tyto otázky, jste na správném místě. Pomůžeme Vám odpočinout si od každodenního shonu, načerpat novou energii v léčivém prostředí oblíbených lázní Luhačovice a naším cílem bude také předat Vám inspiraci ke zvládání moderního stylu života.