Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
23. května 2022, svátek má Vladimír
Safari Resort: Zažijte život zvířat

Safari Resort: Zažijte život zvířat

Poznejte život více než 230 zvířat 25 druhů v jejich přirozeném prostředí unikátního 90 hektarového přírodního areálu.

titulni-foto-dl-letak-web.jpg

SAFARI RESORT je edukativní projekt, jehož cílem je zábavnou formou ukázat návštěvníkům život zvířat v jejich přirozeném prostředí. Jsme jihočeští zemědělci, a tak v přírodním areálu, který je jedním z největších v České republice, můžete potkat většinou běžná hospodářská zvířata, neboť si myslíme, že průměrný Čech mnohdy viděl vícekrát lva v kleci než divočáka v lese. Jsme přesvědčeni, že v dnešním přetechnizovaném a mnohdy virtuálním světě má smysl každý počin, který přispěje k zamyšlení se nad naším vztahem k přírodě a životnímu prostředí. Děti považujeme za naši budoucnost a chceme, aby si návštěvu u nás užili, a proto je součástí areálu SAFAŘIŠTE, jedno z největších dětských hřišť v Čechách.

balon.jpg

V SAFARI RESORTU máte v souladu s naším mottem: ZAŽIJTE ŽIVOT ZVÍŘAT! unikátní možnost strávit mezi zvířaty nejen pár hodin, ale klidně i několik dnů. Ať se rozhodnete pro zámecké apartmány CHATEAU, stylové safari pokoje v BISON LODGE nebo si vyberete indiánskou TEEPEE VILLAGE, určitě to bude zážitek na celý život. S ohledem na svou polohu je resort ideální základnou pro objevování krás jižních Čech: během pár desítek minut dojedete do Českého Krumlova, Třeboně, Hluboké nad Vltavou, Nových Hradů a samozřejmě i do Českých Budějovic. Určitě se nebudete nudit a až se k nám vrátíte, poznáte, že příroda i zvířata jsou v každé denní i roční době jiná a vždy je co objevovat a obdivovat.

img-1947.jpg

I když hlavním cílem projektu není vytváření zisku, přesto potřebujeme vygenerovat prostředky nezbytné na údržbu, provoz a další rozvoj. Naše zvířata milujeme, a tak je nenabízíme k adopci ani nežádáme o dary či příspěvky. Budeme však rádi, když nás podpoříte nákupem našich výrobků a suvenýrů nebo se zastavíte v bistru či restauraci NAŠE FARMA, kde můžete ochutnat originální bizoní burgery a jiné domácí speciality. Rovněž nám pomůže, když se o nás zmíníte svým přátelům a známým. Kdyby Vás projekt zaujal natolik, že byste se k nám chtěli přidat a pomoci třeba jako dobrovolníci, tak neváhejte a spojte se s námi!

safariste-titul2.jpg

Doufáme, že si návštěvu u nás užijete a přejeme: ZAŽIJTE ŽIVOT ZVÍŘAT!

 • -          Safari Park: více než 230 zvířat 25 druhův přirozeném prostředíunikátního 90 hektarového přírodního areálu
 • -          Off road:komentované safari jízdy s průvodcem mezi zvířaty speciálním otevřeným safari vozem. Online rezervace
 • -          Safari Balloon – lety v Safari nejen nad zvířaty. Rezervace
 • -          Fit and Fun Park: 3500m2 nabitých atrakcemi: vzduchová trampolína, lanovka, klouzačka a tobogán, houpačky, prolézačky velryba, bizon a plachetnice, dětský lanový park, pobytové sítě, workoutová stezka s 10 zastávkami, půjčovna paddleboardů
 • -          Bike Park: jeden z nejdelších pumptracků v ČR, skill centrum pro malé i velké, test centrum TREK a půjčovna kol i elektrokol
 • -          Programy pro děti: pravidelné jízdy na oslicích a koních, hlazení a krmení mini koziček, představení pro děti
 • -          Mini muzeum Land Rover: vozidla této legendární značky od nejstarších modelů po různé přestavby
 • -          Restaurace: poctivá jídla z čerstvých surovin, maso z vlastních bio chovů v podhůří Novohradských hor a České Kanady
 • -          Ubytování: unikátní možnost strávit mezi zvířaty nejen pár hodin, ale klidně i několik dnů. Ideální základna pro objevování krás jižních Čech. Ať se rozhodnete pro jakoukoliv variantu ubytování, určitě to bude zážitek na celý život:
 • o   CHATEAU – luxusní zámecké apartmány
 • o   BISON LODGE – stylové safari pokoje
 • o   TEEPEE VILLAGE TATANKA – stylově vybavená indiánská tepee
 • o   PRVOK – první 3 D tištěný dům

img-3918-resize.jpg

 

 

 

 

 

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Tipy na výlety s Pragmoonem, aneb jaro je tady

Jaro je jednoznačně nejpříjemnější čas na výletování. Přeci jen si člověk krásy naší matičky země více vychutná, když je celá pěkně zalitá sluncem a plná přírodních barev. A když náhodou udeří horší počasí, vždycky se můžeme schovat v nějaké krásné české hospůdce. A to se taky počítá. Představujeme tipy na výlety a kam na dovolenou pro celou rodinu.

U Sádlů: gotická restaurace s čepovaným pivem Budvar

Rádi Vám představíme gotickou restauraci, která je rozdělená na horní a spodní část, v rámci které Vám nabízí prvotřídní českou kuchyni, kde si z obsáhlého menu jistě vybere každý z Vás. V nabídce naleznete tradiční i méně známá jídla, která se připravují výhradně z čerstvých surovin a nejlepších ingrediencí. V restauraci kladou důraz na pestrost jídelníčku a snaží se zachovávat původní receptury. Naleznete zde pokrmy z čerstvé zeleniny a ovoce, masa a ryb, zvěřiny, sýrů a dalších surovin vysoké kvality.
Reklama
reklama

Festival Beats for Love odhaluje nejsilnější line-up v historii!

Pořadatelé největšího festivalu elektronické taneční hudby ve střední Evropě Beats for Love zveřejnili nejsilnější line-up ve své historii. V rámci letošního ročník, který proběhne 1. - 4. července 2022  v industriální oblasti Dolních Vítkovic, vystoupí více než 90 zahraničních umělců! K obrovským jménům elektronické scény, mezi nimiž nechybí Armin van Buuren, Alan Walker, Lost Frequencies, Vini Vici, Timmy Trumpet, Alle Farben, Andy C, Dope D.O.D, Sub Focus nebo Modestep Live, přibyla více než padesátka zvučných jmen z celého světa a všech odnoží taneční hudby!

SÁZAVAFEST: interpreti ze zahraničí i české scény

SÁZAVAFEST je multikulturní a multižánrový hudební festival konající již po několikáté v malebném zámeckém lesoparku ve Světlé nad Sázavou. 22. ročník se uskuteční v termínu 21. - 23. 7. 2022.

Michal Kacetl: Vyrábíme vína respektující přírodu

Přírodní přístup k vínu, šetrná výroba i pěstování. To jsou hesla vinařství Kacetl, které leží v obci Mackovice na Znojemsku. „Snažíme se vínu moc nevstupovat do cesty a s každým vínem pracujeme individuálně. Pracujeme na minimalizaci síření a minimalizaci pohybů s vínem během jeho zrání,“ prozrazuje majitel Michal Kacetl.