Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
19. června 2024, svátek má Leoš
Show Must Go On!

Show Must Go On!

Společnost se specializuje na realizaci originálních teambuildingových programů po celé České republice i v zahraničí. Správné teambuildingy posilují vztahy, podporují spolupráci a zvyšují motivaci zaměstnanců, což vede k vyšší efektivitě a lepší pracovní atmosféře.

Hlavní předností Show Must Go On jsou teambuildingové a doprovodné programy, které nejen stmelí, ale hlavně pobaví. Profesionální tým v čele se zkušeným moderátorem a profi DJ zajistí neopakovatelný zážitek, a to jak v češtině, tak i v angličtině.

NAŠE INDOOR PROGRAMY:
Mad Head Show

Zábavný kvíz, který nabídne mnohem víc než jen otázky.
Kola mohou být vizuálního či hudebního rázu, interaktivní s využitím projekce. Nabídneznalostní, intuitivní, kreativní i tvůrčí části.

3-1.png

Push & Play

Týmová hra inspirovaná TV pořady jako Máme rádi Česko nebo AZ Kvíz. Kdo nejrychleji stiskne tlačítko, může odpovídat na otázky. Buďte rychlejší, hrajte a bavte se!

4.png

Mafie

Variace známe hry „Městečko Palermo". Každý hráč musí být zdatným řečníkem,pozorovatelem a stratégem.

6.png

Soutěž detektivů

Skupinová detektivní hra, kde se od každého družstva očekává, že rozplete záludný zločin za 2 hodiny herního času. Video z místa zločinu, výslechy podezřelých a skupina soudních lékařů vám s tím pomohou.

5.png

120 sekund

Zábavný a dynamický program "120 sekund", ve kterém jsou účastníci rozděleni do týmů a soutěží v jednoduchých a krátkých, ale zároveň zábavných a neobvyklých soutěžích.

7-1.png

NAŠE OUTDOOR PROGRAMY:
Top Gear
Účastníci rozděleni do menších družstev z poskytnutých materiálů sestaví vozidla, se kterými se pak utkají ve skutečném závodě.

1-3.png

Zábavné Olympijské hry

Jedinečný, sportovní event plný zábavy a neobvyklých aktivit. Program se skvěle hodí i pro rodinnou oslavu.

2-3.png


Show Must Go On
+420 773 574 404
info@smgo.events
www.showmustgoon.cz
Instagram
Facebook

 

ČTĚTE DÁLE

Jedinečná expozice Pilsner Urquell: The Original Beer Experience slaví 1. rok od svého otevření. Dostala se mezi 5 nejnavštěvovanějších turistických atrakcí v Praze

Interaktivní audiovizuální expozice Pilsner Urquell: The Original Beer Experience, kde příběh proslulého plzeňského piva ožívá zcela unikátním způsobem, slaví rok od svého otevření v historické budově Václavského náměstí. Expozici si během prvního roku prohlédly stovky tisíc návštěvníků a budova plná zážitků se stala jednou z 5 nejnavštěvovanějších turistických atrakcí v Praze.

Healing Festival 2024: Vzestup draka - Nezapomenutelná dovolená s obrovským přesahem do běžného života.

Připrav se na životní zážitek! Healing Festival se koná v zámecké zahradě ve Světlé nad Sázavou od 7. do 11. srpna a přináší nezapomenutelných pět dnů plných strhující hudby, extatického tance, ale i hlubokých workshopů, inspirativních přednášek a ceremonií.

Festival na pláži nabízí luxusní zážitek. Balaton Sound letos nabídne prodloužený program na hlavním pódiu i nové uspořádání areálu

Balaton Sound je již více než deset na festivalové mapě pevně usazen jako jeden z nejosobitějších elektronických festivalů v Evropě. Nejinak je tomu i letos, kdy program v čele s jedinečnými hvězdami jako Timmy Trumpet, Marshmello, Meduza, Paul Kalkbrenner, Maceo Plex, Adam Beyer nebo Amelie Lens doplňují nová nastupující jména djka Sama’ Abdulhadi, HoneyLuv, Juliet Fox, Estella nebo Henri Bergmann. Program celkem během 4 festivalových dní zahrnuje přes 300 programových položek na 9 hudebních scénách! Nejlepší party, kterou odstartovat léto se blíží!

Last minute dovolená 2024: Poznejte Turecko a prožijte nezapomenutelné okamžiky

Hledáte inspiraci na pohodovou dovolenou pro celou vaši rodinu, partu přátel nebo pro vás samotné? Již nemusíte! Last minute Turecko 2024 představuje ten nejlepší způsob, jak si užít letošní léto naplno, dopřát si trochu slunce i zasloužený odpočinek. Objevte last minute zájezdy TUI a vyrazte za dobrodružstvím klidně hned zítra! Last minute nabídka na vás již čeká.

V Praze naživo zazní hity kapely Fleetwood Mac

Fanoušci americko-anglické rockové formace Fleetwood Mac si budou moci své oblíbené hity znovu vychutnat naživo. V pražském Kongresovém centru je 22. září 2024 zahraje výběr hudebníků vystupujících pod názvem Rumours of Fleetwood Mac.

Multižánrový festival pro celou rodinu KUKOKLI už posedmé oživí chátrající kostel

KULUTRA, KOSTEL, KLID, LOUKA, GENIUS LOCI – to je multižánrový festival KUKOKLI. Jeho sedmý ročník o víkendu od 19. do 21. července oživí chátrající barokní kostel v Horním Vítkově u Liberce. KUKOKLI není jen o živém umění, ale i výjimečné architektuře a idylické okolní přírodě. KUKOKLI je také o snaze zpřístupnit mimořádně inspirativní prostor společným zážitkům, zachránit zapomenutý kostel a podpořit jeho opravu.