Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
29. února 2024, svátek má Horymír
Smyčce Pražského filmového orchestru v Rokoku

Smyčce Pražského filmového orchestru v Rokoku

Smyčce Pražského filmového orchestru se svým dirigentem Jiřím Koryntou v poutavém podání přináší nový koncertní program složený z hudby světoznámých snímků, seriálů, muzikálů a videoher.

pfo-divadlo-rokoko-020423-5.jpg

Ač je orchestr známější spíše ve svém symfonickém obsazení, jeho dceřinný ansámbl mu zdatně sekunduje a získává si oblibu v různých koutech České republiky a na Slovensku.

pfo-divadlo-rokoko-020423-3_1.jpg

V posledních sezónách se orchestru podařilo do svého repertoáru získat celou řadu skladeb mezi něž se řadí trilogie Pán Prstenů, sága Pirátů z Karibiku, Hvězdných válek či herního hitu Kingdom Come: Deliverance, seriálu Obi Wan nebo Muzikálu ze střední.
Jste-li pravidelnými návštěvníky koncertů Pražského filmového orchestru, tak jistě víte, že energii vloženou do hudby nelze přenést ani slovy ani obrazem a musí se jednoduše zažít.

pfo-divadlo-rokoko-020423-4.jpg

Nechte na sebe tedy citlivě vybranou, sestavenou a provedenou hudbu působit. Těšíme se na Vás!

Datum: neděle 14.dubna 2024 [19.00]

Místo konání: Divadlo Rokoko, Praha (Václavské nám. 794/38, 110 00 Nové Město)

Délka vystoupení: cca 2 hodiny (s přestávkou)
Vstupné: 530, 590 a 620 Kč, zakoupíte ZDE

www.pfo.cz

ČTĚTE DÁLE

LEŽ.... aneb komedie o pravdě, hostuje Divadlo VERZE v kladenském divadle

Jak byste se zachovali, kdybyste přistihli svého ženatého kamaráda při nevěře? Ženská solidarita je silná zbraň, ale co když si váš partner myslí, že manželce byste to říkat neměla a má poměrně pádné důvody… Petra Špalková, Jan Dolanský a Petr Lněnička v úspěšné francouzské komedii! Srdečně zveme!.

Comic-Con Prague 2024 odtajnil další hvězdné hosty. Přijede Warwick Davis nebo populární herci ze Star Wars i z Hvězdné brány

V pořadí pátý ročník festivalu popkultury Comic-Con Prague potěší nejen fanoušky legendární space opery Star Wars či ikonické Hvězdné brány. Na začátku dubna budou moci v pražském Universu potkat například i populárního Angličana, který si zahrál ve všech (osmi) dílech Harry Pottera.

Bohemian Symphony Orchestra Prague představí to nejlepší z rockové hudby v O2 universu

Se svým programem Rock in Symphony míří na stage O2 universa jedinečný Bohemian Symphony Orchestra Prague společně se Soundtopia Band, kteří své publikum zvou na unikátní show. Koncert ovládnou melodie těch největších rockových legend. Brzy se navíc dozvíte, který speciální host na show vystoupí.

Noc divadel v březnu jedinečným způsobem připomene Kafku a jeho odkaz

23. března 2024 v Česku proběhne již dvanáctý ročník Noci divadel, tentokrát při příležitosti „kafkovského“ výročí na téma „Proměna“. Divadla a další instituce v celé zemi aktuálně připravují jedinečný program, který diváci ve zbytku sezony nezažijí. Většina scén navíc program uvede zdarma nebo za snížené vstupné.

Roman Říčař: Nakonec jsem tomu úplně propadl

V předloňské sezoně si Roman Říčař na kladenských prknech zahrál sice menší, ale zato dost výraznou roli zhýčkaného Ludvíka XIII. A v Městském divadle Kladno hostuje znovu. Tentokrát však v hlavní roli Jánošíka a navíc v muzikálu Na skle malované, pro který připravil hudební aranžmá a společně s Jiřím Janouchem vedl i korepetice.

Premiéra nové hry v divadle La Fabrika Patrik Děrgel a Jiří Štrébl jako odvrácené tváře naší doby

Tragikomická fraška i znepokujující společenský apel. Steigerwaldova divadelní hra A TAK TĚ PROSÍM, KNÍŽE se po 40 letech vrátí na pražská divadelní prkna. Dramatik v ní přesně a s poetikou a humorem sobě vlastním pojmenovává naší dobu. V holešovické La Fabrice zkouší inscenaci v režii Radima Špačka Patrik Děrgel, Jiří Štrébl, Eva Salzmannová a Anežka Hessová. Premiéry 7. a 8. března.