1. května 2026, Svátek práce
Společnost LEGO zve na romantický Petřín: Vyfoťte se pod obloukem z třešňových květů LEGO®!

Společnost LEGO zve na romantický Petřín: Vyfoťte se pod obloukem z třešňových květů LEGO®!

Společnost LEGO přináší na Petřín jedinečnou instalaci – oblouk z třešňových květů LEGO®. Návštěvníci se tak 1. května budou moci vyfotit v romantické atmosféře tradičního svátku lásky.

Na Petříně, v blízkosti restaurace Nebozízek, bude pouze 1. května postaven oblouk z třešňových květů LEGO. Návštěvníci se tak budou moci vyfotit u této jedinečné instalace a zažít romantickou atmosféru tradičního svátku lásky.

Kromě samotného oblouku budou mít návštěvníci možnost stvrdit svou lásku i jiným způsobem. Připraveno bude velké srdce, do kterého budou moci vložit květinu LEGO se svým jménem a jménem své milované osoby. Tímto symbolickým gestem tak zanechají trvalou vzpomínku na svou lásku a vytvoří tak po celou dobu akce srdce lásky.

Kdy a kde:

  • kde: Praha, Petřín, u restaurace Nebozízek
  • kdy: 1. května, od 9.00 do 18.00
  • vstup: Zdarma

Přijďte se políbit pod třešňový oblouk LEGO a oslavte lásku. Pouze 1. května!

 

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Secesní manifest Documents Décoratifs Alfonse Muchy poprvé celý v Praze

Poprvé od revoluce mohou návštěvníci vidět kompletní soubor 72 litografických listů Documents Décoratifs, který vytvořil Alfons Mucha v roce 1902 v Paříži. Tento výjimečný cyklus patří k nejdůležitějším dílům evropské secese a představuje Muchovu vizi, jak přenést umění z galerií do každodenního života. Kompletní cyklus Documents Décoratifs jako mimořádnou novinku představuje Muchovo Museum v Panské ulici v Praze.

Letní festival Boskovice – 4 dny hudby, divadla, filmu a výtvarného umění

Boskovice se začátkem prázdnin opět stanou dějištěm multižánrového festivalu zaměřeného na alternativní kulturu a propojí historické prostředí města se současným uměním. 34. ročník festivalu pro židovskou čtvrť proběhne od 9. do 12. července 2026 a nabídne čtyři dny hudby, divadla, filmu, performancí, výtvarného umění, přednášek, rozhovorů a diskuzí včetně programu pro děti.

Jatka Fest 2026 se rozloučí ve velkém stylu

Organizátoři oblíbeného hudebního festivalu Jatka Fest oznámili, že ročník 2026 bude posledním v jeho historii. Po mnoha letech, během nichž si festival vybudoval silnou pozici na české hudební scéně a stal se pravidelným místem setkávání fanoušků kvalitní muziky, se pořadatelé rozhodli tuto kapitolu uzavřít.

Lukáš Macháček. Hanácká

Tradice, soudobá autorská móda i nahlížení do budoucnosti se potkávají v Jurkovičově vile v Brně-Žabovřeskách. Příběh zaznamenává i objektiv Jakub Gulyáse.

Letní scéna Divadla Ungelt nabídne divadelní western s Dvořákem i psychothriller s Chýlkovou

Na hradčanském Novém Světě se s jarními dny začala připravovat Letní scéna Divadla Ungelt. Zatímco postupně roste střešní konstrukce nad hledištěm, a divácká místa vyhlížejí 18. květen, den, kdy divadlo odehraje první letní představení – Slepici na zádech s Táňou a Vojtou Dykovými). O program je mimořádný zájem, polovina vstupenek na celou sezónu je již rozebrána.

Electro Symphony — oslavme společně hudbu, rytmus a život.

Po pozoruhodném debutu se tato velkolepá show vydává na své druhé turné — ještě intenzivnější a působivější!
Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve vašem prohlížeči.