Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
27. ledna 2022, svátek má Ingrid
Svatojánský Dvůr - Vše, co si jen můžete přát

Svatojánský Dvůr - Vše, co si jen můžete přát

Svatojánský Dvůr je restaurace a hotel v historické budově v klidné části Prahy 8 Střížkov s výbornou dopravní dostupností a soukromým parkováním. S přípravou teambuildingů, firemních a vánočních večírků, máme mnohaleté zkušenosti.

Váš firemní večírek doplní jedinečné historické prostory, vůně praskajícího dřeva a teplo rozpáleného krbu. Původní pískovcové sloupy s klenbami doplněné masivním krbem, kamenným obložením a nejrůznějšími starožitnými doplňky, díky kterým se budete cítit, jako vráceni v čase.

Na firemní akce a večírky vám připraví raut nebo servírovanou večeři / oběd. do 120 osob. Mají k dispozici vnitřní i venkovní kryté prostory a případě zájmu mohou zajistit kapelu nebo vytvořit tématickou akci (například moravský večer, spojený s tradiční hudbou, koštem vín, pálenky a domácích uzených specialit a sýrů). Možnost grilování ve vnitřním krbu na otevřeném ohništi, celoroční využití venkovní kuchyně na přípravu čerstvých specialit i s možností umístění rautu (2 grily, 2 krby, 2 pece a udírna), neomezené možnosti pestrosti rautu. Kladou důraz na vlastní výrobu a zpracování a rauty ušité na míru.

Pro milovníky vína je zde možnost vinného koutku s prezentací vybraných druhů vín s ochutnávkou a pro rumové nadšence zase řízená i neřízená degustace a prezentace vybraných druhů stařených rumů. Čepují tankovou Plzeň z dvouplášťových měděných tanků a mají opravdu velký výběr alkoholických a nealkoholických nápojů.

Pokud si kromě dobrého jídla a pití chcete i zasoutěžit, pak lze uspořádat různé zábavné soutěže nebo šipkový turnaj. V nabídce je též ubytování v některém z deseti pokojů v unikátním historickém stylu.

Svatojánský Dvůr, to je nezapomenutelná atmosféra, osobní rodinný přístup a komplexní služby

th. 

Střížkovská 1/29A, Praha 8 Střížkov, 180 00 Česká republika, hotel@svdvur.cz, info@svdvur.cz+420 608 179 901, Facebook, Instagramwww.svdvur.cz 

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Weisskopf Vína: Luxusní vína ze slunečné Izraele i Moravy

Malá rodinná firma Weisskopf Vína se obchodováním s vínem již dlouhých 18 let. Je stabilním dodavatelem moravského vinařství Balážovi, které získalo již řadu ocenění na prestižních soutěžích, a také izraelského národního pokladu z vinařství Binyamina. Weisskopf Vína kromě dodávek lahodného nápoje nabízí i řízené degustace na místě, které si sami vyberete. Kromě toho v jeho nabídce najdete třeba i kvalitní portské víno.

Sweet Flow: Darujte zážitek v kuchyni

Taky rádi pořizujete nebo dostáváte dárky z lásky, které prochází žaludkem? Nebo hledáte inspiraci na dárek pro někoho, kdo v kuchyni rád kraluje? Velmi oblíbenou volbou jsou zážitkové poukazy, ale zážitek nemusí být jen adrenalinový seskok s padákem, relaxační hodina masáže nebo únikovka pro ty, kdo mají dobrodružného ducha. Všechny tyto pocity můžete zažít na jednom místě. V kuchyni. Překvapení? Rozhodně ne! Najít ten správný recept je někdy velké dobrodružství, zvlášť když chcete, aby vážně fungoval. Pustit se do pečení chce pak kapku odvahy. Proces pečení rozhodně zvedá hladinu adrenalinu v krvi, zejména pokud jsou v dosahu děti, hladový partner nebo návštěva za dveřmi. A přesto výsledek takového domácího tvoření může být skvělý pocit rovnající se pokoření nejvyšší hory nebo získání zlaté medaile. Proto není náhodou, že v posledních letech se staly hitem online kurzy pečení a vaření. 
Reklama
reklama

Sládkova akademie: Naučte se rozumět pivu

Sommelierství se obvykle spojuje s vínem. Petr Hána se však sommelierství a související znalosti a dovednosti snaží prosadit i v pivní kultuře. Jak se k tomu dostal a jak se mu to daří v zemi, kde pivu všichni „rozumí“?

Lázeňská káva jako ideální vánoční dárek

Máte v rodině milovníky kávy? Pokud ano, máme tu pro vás inspiraci, co mu dát pod stromeček. S vánočním „dárkovníkem“ od firmy Lázeňská káva vyberete ty nejlepší dárky. Svým blízkým uděláte radost a dárky navíc pohodlně nakoupíte na e-shopu za výhodné ceny!

Pivovar Mazák: Nejen vánoční pivo

Pivovar Mazák vzniknul před lety jako vášnivý koníček jednoho milovníka piva a nyní dobývá Česko. Obchodní a marketingový koordinátor Jaroslav Štěrba se pro Pragmoon.cz rozpovídal o tom, jakých změn se pivovar dočkal v posledním roce, jak těžké bylo zvládnutí předchozí pandemické vlny i o tom, jaký vánoční dárek vybrat pivařům ze své rodiny.