Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
8. prosince 2022, svátek má Květoslava
The Emblem Hotel: jedinečný koncept pro jedinečný večírek

The Emblem Hotel: jedinečný koncept pro jedinečný večírek

Tento designový boutique hotel v Praze naleznete jen kousek od Staroměstského náměstí. Kromě luxusního ubytování ve vkusně zařízených pokojích a apartmánech nabízí také vlastní privátní spa a dokonalé zázemí pro uspořádání nejrůznějších soukromých eventů.

emblem-exterior.jpg

The Emblem Hotel na první pohled každého zaujme svým konceptem, který jinde v Praze nenajdete. Komfortně zařízené, útulné pokoje a apartmány doplňuje prostor M Lounge, který je určený jak pro hotelové hosty tak slouží i za účelem pronájmů pro obchodní schůzky, business snídaně, teambuilding aktivity, soukromé eventy a oslavy. Celý prostor je ideální pro privátní oslavy a eventy a pojme až 80 osob. Největší místností v M Lounge je salon, který je vybaven mnoha pohodlnými sedačkami, sofami a masivní televizí. Místnost je dostatečně prostorná a může sloužit pro všemožné akce, kterých se může zúčastnit až 40 osob.

emblem-salon.JPG

Pro privátní setkání je určena místnost Drawing room, kterou můžete využít i pro nejrůznější meetingy, konference nebo školení. Místnost má kožené čalouněné stěny, židle Baxter a masivní kulatý stůl s integrovanou plochou obrazovkou o úhlopříčce 55 palců. Tato skupinová místnost je určená pro prezentace a tiskovky až pro 15 lidí. Dále je tu Games room, „nejmenší“ hotelový prostor pro akce s televizí a množstvím her. Ačkoli to není jedna z našich největších místností, prostor jde excelentně připravit pro setkání až pro 6 lidí. A samozřejmostí je i VIP místnost. Jmenuje se Fumoir a je zařízená ve stylu pánského Anglického klubu. Je (například, nechceme nikoho omezovat) ideální na večery ve stylu cigar and a whisky pairing.

meeting-room-board-room-meeting.jpg

Jednotlivé místnosti lze pronajmout i na zorganizování obchodní snídaně.

salon-4.jpg

Jedinečnost hotelu umocňuje vzhled interiéru laděný ve stylu art deco, který doplňuje sbírka uměleckých děl od českých i zahraničních autorů.

the-emblem-collection-3.jpg

Třešničkou na dortu celého konceptu jsou střešní lázně M Spa. Sauna, pára, ledová fontána a privátní vířivka na střešní terase s výhledem na Pražský hrad okouzlí každého milovníka wellness. Samozřejmostí je široká nabídka masáží a ošetření, která vám po celém dni stráveném objevováním pražských zákoutí, poskytne vítané uvolnění.

img-3437-3.jpg

 

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

VYBRANÉ AKCE

31.12.2022 19:30

Silvestrovská párty

11.12.2022 12:00

Adventní brunch

7.11.2022 - 31.12.2022

Převaděč spojitosti

22.12.2022 19:00

Pankrác '45

ČTĚTE DÁLE

Koruna krásy – naše vlasy…

Ne nadarmo se říká, že vlasy jsou korunou krásy každé ženy. Aby naše hříva byla skutečnou ozdobou, dá však někdy pořádně zabrat. Žijeme v hektickém světě obklopeném chemií, kterou náš organismus přestává akceptovat. Většina koupelen je totiž jako chemická laboratoř. Ve chvíli, kdy nás začne trápit suchá a svědivá pokožka, začneme hledat šetrnější řešení a často se obracíme zpět k přírodě… Přestože přirozeně šedé tóny vlasů jsou nyní v módě, ne každá žena „po třicítce“ chce své šediny ukazovat. Pak stojíte před volbou - buďvlasy zůstanou zdravé a silné, ale se šedinami, kterých každým dnem přibývá, anebo si je obarvíte, ale často za cenu ztráty přirozeného zdraví, lesku a pružnosti?

Hvězdy ze Smrtonosné zbraně a Boje o moc dorazí na Comic-Con Prague

Čtvrtý ročník festivalu popkultury Comic-Con Prague proběhne v termínu od 14. do 16. dubna 2023 v pražském O₂ universu. Pořadatelé prozradili první jména hvězdných hostů, jsou jimi světoznámí herci Danny Glover a Brian Cox. Vstupenky za zvýhodněnou cenu je možné zakoupit do konce roku.
Reklama
reklama

Roman Říčař: Nakonec jsem tomu úplně propadl

V loňské sezoně si Roman Říčař na kladenských prknech zahrál sice menší, ale zato dost výraznou roli zhýčkaného Ludvíka XIII. Letos bude v Městském divadle Kladno hostovat znovu. Tentokrát však v hlavní roli Jánošíka a navíc v muzikálu Na skle malované, pro který připravil hudební aranžmá a společně s Jiřím Janouchem vedl i korepetice.

Terra Ceramics: něco malého pro velké nadšence

Terra Ceramics je výsledkem letité vášně Marie Poirot pro keramiku. Poirot miluje jednoduchost a ta ji inspiruje každý den k tvorbě objektů, které jsou funkční i unikátní. Během studií ve Francii přitom nijak o keramice nepřemýšlela.

Uncharted: Legady of Thieves Collection

Sympaťák Nathan Drake, herní ekvivalent Indiana Jonese, konečně dorazil na PC, aby se představil novým hráčům. Trochu nešikovně se jeho speciální kolekce zaměřuje jen na pozdní období série, takže nabízí čtvrtý díl regulérní série Uncharted 4: A Thief’s End a k tomu spin-off Uncharted: The Lost Legacy. A protože je první díl de facto rozlučkou s Nathanem Drakem, jde o "dárek" PC hráčům poněkud rozporuplný.