Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
28. září 2022, svátek má Václav
The Monkey Bar – První pražská džungle

The Monkey Bar – První pražská džungle

Objevte kombinaci butikového šarmu a městského vkusu – luxusní, ale ne upjatý – s nádechem bláznivosti a sofistikovanosti.

the-monkey-bar-prague-with-terrace-2.jpg

V The Monkey Baru vkročíte do světa prvotřídních spritů, nasajete nejnovější trendy mixologie a budete se cítit jako doma díky velmi uvolněné atmosféře. Koncept vychází z unikátní spolupráce s prémiovým ginem Monkey 47, ze kterého je tvořeno hned šest koktejlů originálních chutí. Eleganci koktejlů pozdvihují asijské a neznámé suroviny, které v Čechách jen tak neobjevíte. Koktejly jako Mango Sticky Rice s kokosovou rýží nebo Eau de Monkey s vetiverem a cedrovým dřevem vás zaručené překvapí. Hosty bar láká také vyladěným designovým interiérem a prostornou zahrádkou. V kulinářském repertoáru nechybí ani moderní přístupy ke stravování. Menu se denně třikrát proměňuje. Večerní à la carte představuje vizuálně i chuťově atraktivní pokrmy, které lze jíst bez příboru jako je např. francouzský toast s lanýži nebo místní MFC – Monkey Fried Chicken (smažené kuřecí kousky). Otevřeno má po celý den, a tak si lze v téhle oáze uprostřed města dopřát i snídani, oběd a na závěr precizní koktejly. Večerní atmosféra s DJ nebo živou hudbou v The Monkey Baru nikdy neutichá. Podobně pojatý after-work koncept v Praze jen tak nenaleznete.

cocktail-bar-prague-1.jpg

Pro vaše akce nabízí bar zastřešenou a vyhřívanou terasu ve vnitrobloku v centru Prahy, designový a klidný The Monkey Lounge nebo samotný živý The Monkey Bar. Veškeré prostory pojmou až 150 hostů a výhodou je zázemí sousedícího boutique hotelu Falkesnteiner Hotel Prague s moderní konferenční místností pro 12 osob. Fancy koktejly společně s kvalitním jídlem netradičních chutí překvapí každého hosta.

 

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

47. veletrh starožitností Antique

Na Novoměstské radnici se od čtvrtka 24. do neděle 27. listopadu bude konat tradiční veletrh Antique. Více než pět desítek starožitníků na něm již po 47. představí to nejzajímavější ze své nabídky: od oblíbených šperků a bižuterie, přes sklo, porcelán a keramiku až po starožitný nábytek, textil, historické zbraně a staré bankovky a mince. Antique je tradičně největší a nejreprezentativnější přehlídkou starožitností v ČR.

Za zábavou i adrenalinem do Pitlandu!

Přemýšlíte, kam během podzimu vyrazit za jedinečnými zážitky, užít si spoustu zábavy, získat novou zkušenost, a hlavně nemuset řešit nejisté počasí? Přinášíme vám skvělý tip! Objevili jsme pro vás jedinečný zážitek v pravém slova smyslu! Jedinečný zážitek je totiž přesně to, co nabízí pražský Pitland, speciální krytá hale na Zličíně, kde si užijete jízdu v jedné stopě bez ohledu na věk, zkušenosti, papíry na motorku, a především bez ohledu na počasí! Co byste řekli na trochu akční, lehce sportovní až adrenalinovou zábavu, která je určena opravdu pro každého, včetně dětí nad 150 cm?
Reklama
reklama

Godzone tour 2022 startuje v Praze a v Ostravě už v říjnu!

Česká republika bude mít příležitost zažít evangelizační turné projektu Godzone letos o měsíc dřív, a to v Praze 24. října a v Ostravě 25. října. Celá tour následně pokračuje na Slovensku až do 29. října. Organizátoři této tour chtějí společně s vedoucími různých společenství sdělit Česku a Slovensku aktuální odkaz: Nevzdávej To!

Obytňákem po jižní Moravě

Cestování už není, co bývalo. Naštěstí! Pořád je co objevovat, pořád se objevují nové trendy jako glamping. My jsme ověřili, jaký potenciál má cestování karavanem. Uvažovali jsme takto: cestovatel nemusí řešit plné hotely, postel si veze s sebou. Zažije víc, protože jede od místa k místu podle chuti. A jak je na cestování na čtyřech kolech připravená jižní Morava, jaké má zázemí?

Tiësto se vrátí do Prahy po 4 letech

Tiësto se vrátí do Prahy po 4 letech a to v úterý 27. září 2022 na Magnetic Festival 2022. Nenechte si ujít tuto jedinečnou akci, kde Vám zahraje legenda taneční scény.