Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
30. listopadu 2023, svátek má Ondřej
The Monkey Bar – První pražská džungle

The Monkey Bar – První pražská džungle

Objevte kombinaci butikového šarmu a městského vkusu – luxusní, ale ne upjatý – s nádechem bláznivosti a sofistikovanosti.

the-monkey-bar-prague-with-terrace-2.jpg

V The Monkey Baru vkročíte do světa prvotřídních spritů, nasajete nejnovější trendy mixologie a budete se cítit jako doma díky velmi uvolněné atmosféře. Koncept vychází z unikátní spolupráce s prémiovým ginem Monkey 47, ze kterého je tvořeno hned šest koktejlů originálních chutí. Eleganci koktejlů pozdvihují asijské a neznámé suroviny, které v Čechách jen tak neobjevíte. Koktejly jako Mango Sticky Rice s kokosovou rýží nebo Eau de Monkey s vetiverem a cedrovým dřevem vás zaručené překvapí. Hosty bar láká také vyladěným designovým interiérem a prostornou zahrádkou. V kulinářském repertoáru nechybí ani moderní přístupy ke stravování. Menu se denně třikrát proměňuje. Večerní à la carte představuje vizuálně i chuťově atraktivní pokrmy, které lze jíst bez příboru jako je např. francouzský toast s lanýži nebo místní MFC – Monkey Fried Chicken (smažené kuřecí kousky). Otevřeno má po celý den, a tak si lze v téhle oáze uprostřed města dopřát i snídani, oběd a na závěr precizní koktejly. Večerní atmosféra s DJ nebo živou hudbou v The Monkey Baru nikdy neutichá. Podobně pojatý after-work koncept v Praze jen tak nenaleznete.

cocktail-bar-prague-1.jpg

Pro vaše akce nabízí bar zastřešenou a vyhřívanou terasu ve vnitrobloku v centru Prahy, designový a klidný The Monkey Lounge nebo samotný živý The Monkey Bar. Veškeré prostory pojmou až 150 hostů a výhodou je zázemí sousedícího boutique hotelu Falkesnteiner Hotel Prague s moderní konferenční místností pro 12 osob. Fancy koktejly společně s kvalitním jídlem netradičních chutí překvapí každého hosta.

 

ČTĚTE DÁLE

Zvyšte produktivitu a snižte stres: 7 praktických tipů pro lepší časový management.

Dobrá organizace času jde ruku v ruce s kvalitně odvedenou prací. Pokud si dobře nastavíte tzv. time management, nemusíte se pak stresovat maličkostmi a budete tak podávat lepší výkony. Někdy ale můžete mít pocit, že vám povinnosti přerůstají přes hlavu. Jak co nejlépe skloubit práci, volný čas, spánek a ostatní aktivity? Zkuste se řídit sedmi radami, jak efektivně spravovat čas a zlepšit svou produktivitu.

Největší saunový svět v ČR v Aquapalace Praha

Představujeme vám největší Saunový svět v České republice, který se nachází v prostorách Aquapalace Praha v Čestlicích. Tento výjimečný komplex vyniká svou variabilitou, bohatou nabídkou služeb, procedur a saunových ceremoniálů. Máte zde možnost volit z 19 saun a prohříváren určených pro příjemné, luxusní i netradiční saunování.
Reklama
reklama

Palíto je vostrý vánoční dárek

Pekelná rodinná firma poskytující vostré zážitky. Vyberte si balíček Palíto. Zde si vybere jak začátečník, tak milovník extrémně pálivého. Dárkové balíčky omáček, sušených chilli papriček i semínek. Každý si najde to své.

Mlýn Karlštejn: Místo, kde svatba bude nezapomenutelná

K nejkrásnějším místům pro svatby ve středních Čechách jednoznačně patří romantický Hotel Mlýn Karlštejn. Ostatně, kdo by nechtěl prožít svůj svatební den v nádherném prostředí hotelu pod legendárním Karlštejnem nebo si užít hostinu v podobě grilování pod širým nebem na břehu Berounky? A to vše pouhých 25 km od Prahy.

Hledáte inspiraci na Vánoce? Tipy na vánoční dárky

Vánoce jsou tady, Vánoce jsou tady, dárečky si užívej! Taky Vám to tak uteklo? Právě proto přinášíme tipy na ty nejlepší firemní a vánoční dárky, aneb vánoční inspirace pro rok 2022. Tak hurá na nákupy, ať nemusíte stát dlouho fronty.