Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
2. října 2023, svátek má Olivie a Oliver
Tip na firemní večírek, na který jen tak nezapomenete!

Tip na firemní večírek, na který jen tak nezapomenete!

Konec letních prázdnin je tady a lidé se začínají vracet z dovolených zpět do pracovního režimu. I když je spousta práce, firmy se snaží uspořádat různé teambuildingové akce a večírky pro své zaměstnance, kde si mohou užít neotřelou zábavu, dobré jídlo a pití. VR Play Park na Václavském náměstí nabízí kombinaci všeho zmíněného.

img-1846.jpg

Krásné prostory přímo na Václavském náměstí

Tento zábavní park uprostřed Prahy je necelých 100 metrů docházkové vzdálenosti od tramvajové zastávky Václavské náměstí nebo stanice metra Můstek. Prostory ve 2.patře paláce Hotelu Juliš byly zrekonstruovány a přetvořeny v impozantní prostory poskytující jak zábavu ve virtuální realitě, tak i místo k pořádání firemních večírků, konferencí, svateb, přehlídek a dalších podobných eventů. Dvě patra zábavy a krásný, více než 500 m² velký, prostor, plně vybavený bar a nezaměnitelný výhled na Václavské náměstí tomu všemu dodává to pravé kouzlo.

img-2354.jpg

Nevšední firemní večírek v centru Prahy

Propojení virtuální reality, týmových aktivit a zábavy vytváří jedinečný zážitek, který posiluje vztahy mezi zaměstnanci a zanechává nezapomenutelné vzpomínky. Navštivte VR Play Park na Václavském náměstí a nechte sebe a své zaměstnance unést do tajů virtuální reality přímo na firemním večírku.

Skrze pečlivě navržený program si vaši kolegové budou moci vychutnat plnou škálu atrakcí, které VR Play Park nabízí. Od vzrušujících týmových soubojů v náročných virtuálních bitvách až po společné řešení složitých rébusů.

Zároveň si budou vaši zaměstnanci moci dopřát odpočinek v příjemném prostředí baru za poslechu hudby z reproduktorů či ruchu hlavního města.

img-0560-original.png

Nezapomenutelný zážitek

Těšíme se, že tato iniciativa posílí týmovou spolupráci, přinesou radost a nové podněty do pracovního prostředí a umožní vašim kolegům načerpat energii pro další pracovní výzvy. VR Play Park otevírá dveře do světa neomezených možností a jedinečných dobrodružství, která propojí zábavu, relaxaci a týmovou ducha do jedinečného celku. Tuto skutečnost podporují i nehrané dojmy zákazníků zmiňovaného parku:

„Byli jsme v 16 lidech na teambuildingu. Super zábava, a hlavně se o nás pěkně postarali. Nic nebylo problém :) Doporučuji!” – Jana M.

„Všichni kolegové, kterých jsem se ptal, si to velmi užili a náš CEO byl nadšený!” – Jakub K.

Zároveň operátoři VR Play Parku (tj. VR Play Mobile) mohou v případě zájmu kamkoliv za klientem dojet a připravit pro ně zábavu přímo na místě. Uspořádat firemní večírek kdekoliv po ČR tak není problém.  Pro další informace využijte následující stránku www.vrplaypark.com a uspořádejte firemní večírek, na který jen tak nikdo nezapomene.

ČTĚTE DÁLE

Trojnásobná mistryně České a Slovenské republiky v surfingu Jana Kašová

„Mnohokrát jsem řekla, že do nějaké vlny nejdu, protože jsem měla strach. Voda je živel, jsou tam kameny, nebezpeční živočichové… Je důležité vědět, na co člověk má a na co ne,“ říká nejlepší česká surfařka Jana Kašová, která tráví téměř každý den několik hodin v oceánu, kde na prkně sjíždí jednu vlnu za druhou…

Na pražském Výstavišti proběhne CHILLI FEST a ASIA FOOD festival

Sobota 7. října bude na pražském Výstavišti ve znamení CHILLI FESTu. Akce s celodenním doprovodným programem bude mít významný vrchol: duel, v rámci nějž se budou pojídat nejpálivější chilli papričky světa. Zúčastní se ho mistr světa a držitel několika rekordů zapsaných v Guinnessově knize Mike Jack (Mike Jack Eats Heat) nebo aktuální evropský šampión z Itálie Giancarlo Gasparotto, který je známý jako Jack Pepper.

SUKHISHVILI - Gruzínský národní balet v ČESKÉ REPUBLICE!

Nový celovečerní program a jedinečná atmosféra zanechají nezapomenutelné dojmy!

Lucie Bílá představuje svou Srdeční záležitost

Přípravy uvedení nového muzikálu Srdeční záležitost v Divadle Lucie Bílé pomalu směřují ke svému konci. Na jevišti scény v pražské Karlově ulici v těchto dnech pod vedením režiséra Antonína Procházky a choreografky Ivany Hannichové probíhají poslední zkoušky a ladí se finální detaily před slavnostní premiérou. Ta se uskuteční již ve čtvrtek 28. září v Den české státnosti.

Městské divadlo Kladno: říjen plný hlouposti a setkání s ďáblem

Pro milovníky divadelních představení tu máme velkou pozvánku do Městského divadla Kladno. Začátkem října si nenechte Jak jsem potkal ďábla, nebo Eva tropí hlouposti.

Komplex Resort klášter Želiv je plný možností

Komplex Resort klášter Želiv se nachází v klidném prostředí soutoku Trnávky a Želivky, vzdálené asi 10 km od hlavní dálniční tepny D1 – exit 90 Humpolec, přibližně na půl cesty mezi Prahou a Brnem.